Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Nedves körömlakkon alkalmazva, az új fedőréteg márványos kivitelt kölcsönöz. Legjobban világos körömlakkon működik.

anna22

2017. március 16.

Úúúúú, én beleszerettem! :D
Állati jó, az essence új color 'n go világos rózsaszín lakkjával próbáltam ki, de ez szerintem mindegy, az a lényeg, hogy tényleg ne hagyd megszáradni.
Elkezd így pöttyösödni, foltosodni szinte azonnal, akár egy repedezős körömlakk. :D Én nagyon szeretem! *-*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Úúúúú, én beleszerettem! :D

Emolliensek: Isododecane
Fényvédők: Titanium Dioxide
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Ci 15880, CI 77491, CI 77499

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.