Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. július 28.

Kategória:   Hajfestékek

2015 január-februári limitált trendkiadás

Lilu

2015. szeptember 16.

Nagyon kevés pigment van benne, de az én rövid, sötét hajamon jól nézett ki. A baj az, hogy elég sokat kellett ráfújni, hogy látszódjon a színe, és folyni kezdett, így két használat(!) után kifogyott. De tudjátok mit? Sajnálom hogy nincs még :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 16.

okroseva

2015. június 5.

Hajat nem festő spray. De ezeket mindet tudom vele: (véletlen) körömlakkot lemosni, hiteles lila foltot festeni magamra farsangon, zombijelmezhez; összeragasztani a rakoncátlan hajszálakat.
Frissen mosott, szárított hajamon látszott egy óráig, egyébként kifésülhető, örülök, hogy akciósan vettem meg.
Ha valakinek működik, kivi vagyok, hogyan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 5.

Ha valakinek működik, kivi vagyok, hogyan.

Vitaminok: Panthenol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.