Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2016. július 28.

2015 január-februári limitált trendkiadás

0bikbik0

2016. január 8.

Lassan egy éve vettem, de egy kezemen meg tudom számolni, mennyiszer használtam. A boltban nagyon tetszett, rögtön megvettem a kékes és a zöldes árnyalatot is.
Pozitívuma, hogy az enyémek egy év alatt sem száradtak be (mondjuk nem is sokat nyitogattam :-)
Felkenve viszont nem látom a színt...nem tudom megkülönböztetni, hogy a kéket, vagy a zöldet kentem... Csak egy erőteljes csillámos valami van a szemhéjamon, ami rövid idő alatt összegyűlik a redőkben, és nagyon csúnya.
Próbáltam tavasszal, nyáron, ősszel, nem hozta a várt eredményt, úgy döntöttem nem őrizgetem tovább, kukáztam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 8.

CsengeJV

2015. augusztus 13.

Nagyon jó, nem túrosodik, mérsékelten pereg. Viszont nagyon hamar beszárad, ezért le kell pontozzam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

lpati

2015. április 26.

Meg a mullerbe vettem 2hete a kiarusitasos dolgoknal talan 500ft. A 01 Enter arnyalatba. Nagyon megtetszett a szine, hazajottem egybol kiis probaltam, iszonyatosan szep szine van, es pigmentalt. Bar az illata nekem nagyon nem jon be. Ennek ellenere 5csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 26.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.