Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 819-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SuperHiro, Módosítva: 2017. július 13.

Kiszerelés:   3,8 g
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 819

Az ajakrúzsok intenzív színt biztosítanak órákon át, anélkül, hogy kiszárítanák az ajkat. A finom, krémes formula kellemes viselet és tökéletesen befedi az ajkat. Az elegáns matt fekete csomagoláson egy színes gyűrű segít, hogy könnyen megtaláld a megfelelő színt.

10 árnyalatban kapható - a világos rózsaszíntől kezdve az intenzív vörösön át, egészen a finom nude árnyalatokig

Ár: 819 , Eladó: Akciosillat.hu
Ingyenes Budapesti átvétel a WestEnd City Center-ben. Szállítás 590 Ft-tól
Ár: 300 , Eladó: macskusz
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
Ár: 500 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
happy

2019. július 12.

Ez volt életem első rúzsa amit magamnak vettem szóval talán azért vagyok ennyire szentimentális, de hiányozni fog, mert azóta is mindig van itthon. Krémes állagú és egyáltalán nem tartós, de én mégis szerettem, mert nem foltokban kopott hanem egyszer csak eltűnt a szájról. Viszont egyáltalán nem szárított ezért bármikor újra tudtam kenni és az illatát is szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

zdoreebaba

2019. június 1.

Édesanyám kapta ajándékba unokatestvérétől még születésnapjára. Nagyjából egy hónapja jutott eszébe, hogy neki van Essence rúzsa, így gyorsan előkaptam a szekrényből és elkezdte használni. A 25-ös Poppy Pink árnyalatban van neki és imádja. Szerintem nagyon jól megy ez a rózsaszínes árnyalat a szőke hajához és zöld szeméhez. Most csak ezt használja. Krémes állagú, viszont nem tart hosszan. Napjában 3-4 alkalommal újra fel kell vinni, hogy jól látszódjon. Úgyhogy sajnos a nevéhez nem hű ez a termék. Nagyjából 30 percet bír, ha nem eszik, nem iszik stb. Pigmentáltsága is átlagos. Egynek elment, de újravenni nem fogjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Laramara

2019. január 11.

Átlagos rúzs, de olyan szép színek vannak, többet is vettem már belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Átlagos rúzs, de olyan szép színek vannak, többet is vettem már belőle!

sleeping

2019. január 10.

Gyengécske rúzs, még enni/inni sem kell hozzá, hogy eltűnjön a színe és baromira szárít is. Amit igazán nem szeretek benne, hogy valami nagyon furcsa illata van a rúzsnak, nem kellemes, nem hasonlít semmilyen másik illatra, de nem igazán jó, eleve az sem szimpatikus, hogy bármilyen illata is legyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 10.

CandyAndi

2018. december 6.

Nekem egy rózsaszín és egy mély vörös árnyalatom van, és szeretem őket használni. Tartósnak nem igazán mondanám, de nagyon jól mutatnak az ajkamon. A hidratáltságával is meg vagyok elégedve.

Update: Jöttem lepontozni. Azóta nem vettem másik ilyen terméket, viszont rátaláltam a Trend It Up rúzsaira, amik hasonló árkategóriában vannak mint ez a termék, viszont sokkal szebbek/tartósabbak. 2*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

lohnerniki15

2018. november 14.

27-es árnyalat. Egyáltalán nem olyan, mint a külsején lévő csíknak, és a rúzsnak, de még csak nem is hasonlít. A rúzs nagyon nagyon sötét bordó, viszont világos bordó csíkot húz. Nem rossz, de nem erre számítottam. Mattnak se mondanám igazán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

Incuss

2018. november 10.

A 16-os Fancy Blush nevű árnyalat van meg nekem, ami egy bordós mályvás szín.. Labelloval jó alaposan aláhidratálok és csak leheletnyire érintem az ajkamhoz a rúzst, amitől kap egy kis színt, ugyanakkor krémes marad és dúsítja az ajkakat.

Sokáig nem használtam, mert valóban azonnal elmászkál, ha csak magába teszem fel, de mintha labelloval a helyén maradna kicsit jobban :D Evést ivást egyértelműen nem bír, de gyorsan újratehető, letörölhető, úgyhogy ennyi baj legyen .

Az árnyalat csodálatos, a tartósságot sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Az árnyalat csodálatos, a tartósságot sajnálom...

cukicsajszi

2018. szeptember 29.

Magát a rúzst nem mondanám tökéletesnek de én még olyan gyönyörű színt, mint a 27-es az életben nem láttam!!!! Mikor elfogyott majdnem depresszióba estem. Aztán az én tündér 13 éves lányom meglátta a barátnőjénél és valamire (a saját cuccaiból <3) elcserélte vele. Úgyhogy újra van!! Éa az Alverde rúzsaimmal felváltva majdnem minden nap használom most! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

gothy

2018. augusztus 27.

4 színt vásároltam meg annak idején: 01 Coral Calling, 04 On the Catwalk!, 06 Barely There, 07 Natural Beauty. A 04-es végül anyukámé lett, mert nekem nem állt jól, viszont a 06-ból már a másodikat fogyasztom, az lett számomra a tökéletes nude szín.
Nagyon szép színekben lehetett kapni. Valóban nem túl tartós rúzsok, de szépen kopnak, és nekem nem probléma időnként újrakenni. A 06-os szín miatt sajnálom, hogy már nem gyártják, mer még nem találtam meg az utódját (pedig jó ideje keresem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Revelis

2018. augusztus 24.

Az áráért csaptam rá,hirtelenjében ez esett jobban a pénztárcámnak,meg ugye érdekelt volna az amit kínáltak (HŰHA,de hOsSzAnTaRtÓ),de sajnos egyik sem nagyon vált be az ígéretek közül.. Órákon át tartó szín? Nem. Az első ivásnál lejött,elkenődik,nem egyszer a saját barátom mutogatott az államra.Krémes állag,és nem szárítja ki a számat? Ugyan kérlek... Darabokban száradt rá a számra ez a szerencsétlenség.Ajakápolóval együtt használva is hamar kiszárítja a számat.. Az egyedüli szín ami viszonylag normális pigmentációval rendelkezett az a (11)-es árnyalat volt. Az összes többi amit vettem egy vicc kategóriának számít...Hihetetlen hogy még a vörös (12) szín is foltos,és nem fedi be a számat. A (18)-ról meg már ne is beszéljünk...katasztrófa.Őszintén nem csodálkozok rajta hogy már nem gyártják.Nem is hiányzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Színezék. Piros.