Essence

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cofi1234, Módosítva: 2023. október 9.

Kategória:   Sminkek szájra

Fényes, nem ragadós ajakakat eredményez. A hialuronsav, a jojobaolaj, az E-vitamin és a tajtékvirágolaj igazi hatékony kombináció a rendkívül rugalmas és hidratált ajkakért. Az ultrakönnyű ajakolaj olyan színt kölcsönöz az ajkaknak, amely bármilyen bőrtónushoz illik.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

brigi50c

2024. június 17.

03 Pink Champagne árnyalatban van meg, eddig még jobban bejön, mint a Catrice ajakolaja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 17.

Emma23

2024. június 9.

Nagyon vastag a textúraja és nagyon erősen érzem a számon. Ezen kívül szép fénye van és viszonylag tartósan ott van az ajkakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 9.

Sundial

2024. június 6.

A narancsos árnyalat van még,ad egy enyhe színt.Érezhető,hogy nem egy szájfény,az olajos állag tényleg puhítja a számat.Egy dolog zavar benne,az illata nem a megszokott édes cukorkás ajaktermékekre jellemző,hanem erősen parfümös.Ettől függetlenül jó termék,de az illata miatt ritkábban használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. június 6.

LajosLilla

2024. június 6.

Több árnylat is megvan, szeretem nagyon szép fényt ad, de az aplikátor sok terméket felvesz erre figyelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 6.

viveka

2024. május 24.

01-es árnyalat: ez egy szuper termék, viszont a melegebb időt nem annyira bírja, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 24.

horvathszabinaa

2024. május 13.

Szép fényt ad az ajkaknak, kellően hidratálja, de tényleg minimális mennyiséget kell felvinni. Nekem nem ragad, de nem olyan extra szájfény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 13.

Qwerty

2024. május 13.

Nem ajakolaj, hanem szájfény. Ragad, mintha ragasztót kentem volna és lucskos kinézete van. Ez utóbbi miatt nem nyávoghatok, rá van írva, hogy magas fényű, de írták azt is, hogy nem ragad, pedig de. A legsötétebbet vettem meg, színe alig, csak kézfejen próbálva látszik valami nagyon halvány szín, de pár perc után a szín eltűnik, a ragasztó marad. A viselete akkor a kevésbé kellemetlen, ha egy pici pöttynyit kenek szét, közel sem annyit, mint amit hatalmas applikátor felvesz, a fénye így is bőven elég és csak kicsit ragad. Ja, és szárít, azon túl, hogy mintha kicsit csípne is. Persze rugózhatunk szemantikai kérdéseken egy olcsó játék esetében, hogy a hydra kifejezést hogyan kellene értelmezni, de attól ez a cucc nem lesz jobb.
Annak idején nem voltam odáig érte, de a cranberry lip oil mégiscsak sokkal jobb volt, már csak azért is, mert az tényleg az volt, aminek adták.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. május 13.

Enne

2024. április 30.

A rózsaszínből vettem egyet, miután a cranberry ajakolaj eltűnt a polcokról. Ennek erős rózsaszaga és íze van, olyan, mint a tearózsa, sajnos az üzletben nem láttam tesztert, így nem tudtam előtte kipróbálni. Az applikátor nekem durung, túl sokat vesz fel, az olaj pedig ragacsos, szinte szájfény-szerű. Enyhe fényt és színt ad, de ennyi. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 30.

_Flora_04

Korcsoport: < 18
2024. április 24.

Nekem a rózsaszín van meg szép színe van, nincs sok benne viszont nem is kell sok belőle azaz efy hibája van, hogy túl ragadós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2024. április 24.

zsofiab1104

2024. április 16.

Nagyon szeretem! Nekem a 01-es van meg, elég sűrű az állaga, és sokat vesz fel ezért nem kell belőle sokat használni. Nagyon szép fénye van és tartós is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emolliens hatású, szagtalan és íztelen észter, mely felületaktív tulajdonságokkal is rendelkezik. Fényes hatása miatt az összetevőt leggyakrabban rúzsokban használják.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.