Essence

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kole, Módosítva: 2022. május 9.

Kiszerelés:   4,5 g
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A szemkörnyékápoló stick formulája pantenollal, niacinamiddal és aloe verával dúsított az intenzíven hidratált, táplált hatásért. A praktikus stick formának köszönhetően az átlátszó textúrát könnyű felvinni, kiegészítheti a bőrápolási rutint reggel vagy lefekvés előtt, valamint gyors, útközbeni ápolásra is alkalmas.

umpalumpa

2023. december 2.

Azt sejtettem, hogy nem lesz elég hidratáló hatása önmagában, nem is vártam egy ezerpárszáz forintos kis bigyótól. Viszont AkInImOd tippjét követve a Hydro Hero szemtapasszal szuper páros. Mivel kicsit ragacsos, megtartja a tapaszt, ami egyébként állatira csúszós és szintén a ragacsossága miatt a felső szemhéjamra kenve azt is kicsit felragasztja :D
Arra számítottam, hogy nehéz lesz a nem túl feszes bőrre kenni, de szerencsére könnyen csúszik, csak az éleit koptattam le előbb kicsit a kézfejemen. Korrektor alá nem próbáltam, ahhoz nekem vaskosabb krémre van szükségem, de a hűtőbe be fogom tenni, hogy ha duzzanattal ébrednék legyen, amivel szétoszlathatom.
Inkább a fiatalabbak játékszere, de viszonylag ráncmentes szemkörnyékre más termék mellé segédnek jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 2.

katalinmester13

2023. október 13.

Eleinte kellemetlen volt használni szögletes formája és kemény állaga miatt. Majd lekerekedett és már nem fájt a használata. Szerintem kevés anyagot adott le, ezért nekem nem hidratált eléggé. Többször viszkedett tőle a szemhéjam, de valamikor meg nem. De általában igen. Nem jöttem rá, hogy ez minek a függvénye. Nem igazán szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 13.

AkInImOd

2023. augusztus 20.

Az elején az enyémnek is éles volt a széle, de szerencsére ezt azóta "lekoptattam". Ennyi pénzért nagyon megéri - sokat szemeztem vele, olvasgattam róla itt is, és nagy hadakozások közepette, de csak megvettem 3 hónapja. Valahogy rendszeres részévé vált a reggeli és esti rutinomnak, és ha kihagyom pár napig, akkor szinte azonnal látszik a kihagyás. Kellemes, frissít, a saját márkás szemtapasszal együtt igazán üdítő élmény. Szép fényes és egészséges a szemem körüli rész, mióta alkalmazom. Könnyen tudok rá korrektort is felvinni, nem akad vele össze. A napi többszöri használat ellenére is még bőven van belőle, de ha elfogyna, újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 20.

mafalda

2023. április 16.

Szuper jó cucc szerintem ennyi pénzért meg pláne. Még régen a TBS-nak volt egy hasonló terméke, sokkal többért.... aztán mire újravettem volna megszűnt. Amúgy nyilván se az se ez nem jó másra mint kellemes hűs érzést nyújt a szemkörnyéknek. Szerencsére nincs sötét karika a szemeim alatt, a mimikai ráncokra és a kialvatlanság meg fáradtság okozta tekintetre más is kell, de kellemes kis kiegészítő ez, örülök hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 16.

kalmaniki

2023. április 12.

Hűtőbe téve tényleg szuperül hűsít, felfrissíti a bőrt. Nem vettem észre nagy ápoló hatást. Ha eszembe jut használom, de nem sokat ér...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 12.

szandii99

2023. március 15.

Semmit nem ér! Felesleges pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 15.

Semmit nem ér! Felesleges pénzkidobás.

girl.next.door

2023. január 26.

A csomagolása miatt vettem meg, olyan kis aranyos, de itthon realizáltam, hogy ennek olyan büdös szaga van, hogy az valami borzasztó. És sajnos a szem alatti részt sem hidratálja igazán. Azt kell mondanom, hogy ez egy pénzkidobás. :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 26.

ssari_

2023. január 7.

nekem ez a termék nem vált be. nehéz a bőrnek, nem olvad bele kellően. igazából csak nyári napokon veszem néha hasznát, ha előtte hűtőbe teszem, máskor viszont kellemetlen érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 7.

babiczb

2022. december 17.

Főként nyáron használtam, úgy hogy estére beraktam a hűtőbe, és reggel felkentem. Akkor szerettem nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 17.

Doranora

2022. augusztus 25.

Jó kis cucc, nesszeszerbe való kis praktikus játékszer. Nekem jól esik a használata, kellően hidratál. Nem ragad, megfelelő sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol