Essence

Ár:   900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annaramona, Módosítva: 2019. április 8.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A bázis növeli a szemhéjfesték intenzitását és megakadályozza, hogy felkenődjön és beleüljön a ráncokba.

zsazsikus

2020. augusztus 10.

Szuper ez a primer, én mindig használom, ha szemsminket készítek, extrán tartóssá tesz bármilyen márkájú / minőségű szemfestéket! Felkenve tényleg furcsa picit az elején, de az a szürkés szín nekem mindig eltűnik, nem rontja el a szemfestékek színét.
Ami bónusz, hogy rossmannokban néha 200-300 forintra leárazzák és bedobják az "alsó polcos akciós sminkek" közé, tehát érdemes nyitott szemmel járni, én is 199 forintért vettem meg ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

Saranhuone

2019. április 9.

Először fura felkenve mert ragad de tény hogy megfogja rendesen a szemhéjpúdert. Mivel azt elég ritkán használok, elgondolkodtam egyéb hasznosítási módjain és kiderült hogy rúzs alá is beválik. Van olyan rúzsom aminek a színe nem áll jól de ha alákenem ezt a cuccot, épp annyit szürkésedik (hidegebb lesz) a szín hogy jó legyen, egyébként a rúzs minőségét meg nem rontja. 4-est adok neki mert nem egy létfontosságú cucc az életemben de amire van, arra jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

annaramona

2019. április 7.

Már egy ideje használom. Meglepő, hogy nem találtam róla véleményeket. Van egy pici szürke színe felkenve, de nagyon jól tapad rajta a legolcsóbb szemhéjpúder is, így nem látszik. Nekem bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.