Essence

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 17.

Ásványi port tartalmazó alapozó közepes-magas fedéssel. Akár 18 órán át tart, miközben hagyja a bőrt lélegezni.

Moncsa39

2018. szeptember 1.

Tényleg kiemeli a problémás területeket. Viszont púderesre szárad és nekem nem fénylett át, csak nap végén. A pattanásaim is mérséklődtek. Ha nagyon problémás a bőröm, hidratáló krémmel keverve használom, így nem olyan maszkos a végeredmény. Púder nélkül is szuper matt, könnyen eldolgozható, de csak egy rétegben szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

stofareni

2017. december 30.

Nem rossz termék. Nem fed teljes mértékben de szép végeredményt biztosít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

Nem rossz termék. Nem fed teljes mértékben de szép végeredményt biztosít.

Elfie98

2017. november 5.

Nagyon vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. A legvilágosabb árnyalatot vásároltam meg,amikor elkezdtem felvinni elképedtem milyen szépen eldolgozható és végül a finishe is ugyanígy varázsolt el,hiszen egyenletes bőrt ad és matt lesz a végeremény. Viszont oxidálódik,és nagyon ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

xixi

2017. október 15.

Ha vékony rétegben használom nagyon megül a pórusokban, ha fel szeretném tölteni őket akkor meg az már túl vastag réteg. Egyenetlen, tág pórusú bőrön szerintem nem működik szépen, de azért nem mondanám rossz alapozónak. De ha valaki ilyen típusú alapozót keres szerintem a Rimmel Stay Matte Liquid Mousse minden létező szempontból jobb alapozó, fedésben, állagban, kinézetre, tartósságra is jobb ennél. A világos színei viszont ennek szebbek. A tökéletes a Rimmel lenne ennek a színeiben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

scene14

2017. augusztus 11.

Vagy 4 pattanásom kijött ettől az alapozótól..30 fokot bírta,még próbálkozom és véleményezek,egyenlőre 3*. Én nem vettem észre hogy oxidálódott volna nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

lovecreams

2017. június 15.

A legvilágosabb árnyalatot én nem mondanám sárgás tónusúnak, a rózsás és a sárga keveréke, de teljesen mindegy, mert nagyon durván oxidálódik,legalább 2-3 árnyalatot sárgul, pedig nagyon jó kis alapozó lenne, szépen fed és ha nem is 18 órát, de kb 10-13-at kibír az arcon. Viszont osztom Gina1031 véleményét, a száraz részeket és a pórusokat kíméletlenül kiemeli, így egyáltalán nem lesz szép az eredmény. Most nyáron biztosan nem kísérletezem vele, esetleg ősszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

zizi

Korcsoport: >54
2017. május 23.

Rengeteg alapozót használtam már életem során. Számomra maga a csoda. 2 vékony rétegben kb mínusz 10 év. Szuper fedés egységes bőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 23.

Gina1031

2017. május 10.

A fedése megfelelő számomra - ami nagy szó, mivel többszörösen problémás a bőröm. A legvilágosabb: 10 matt ivory szinte tökéletes - sárgás tónus, passzol hozzám - rózsás bőrűek kerüljék. Viszont: kombinált bőrtípussal nem kompatibilis. Sajnos esetemben: a homlokom zsíros, az arcbőröm normál - itt - ott száraz foltokkal. Nos ezeket a száraz foltokat kíméletlenül kiemeli, ahogy a tág pórusokat is. A krém maga temperasűrűségű, szétkenve szinte porrá alakul a végső hatás olyan mintha vastagon púdereztem volna az arcomat, szörnyen megül a pórusokban, kiemeli őket. Sajnálom, mert a fedése szuper. Megpróbálom majd a fényvédő krémre is használni (fényvédelemre egyébként is szükségem van, sajnos ebben nincs), hátha az javít valamit a felhasználhatóságán - mivel a fedés és a színárnyalat miatt szomorú lennék, ha félre kellene tennem. Ára is pénztárcakímélő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 10.

Giuditta84

2017. május 6.

Nem fed egyenletesen, mintha nem tudna elsimulni a bőrön. Szárít. Problémás. Egyenetlen bőrfelszínre nem jó. Rossz a komfortérzetem. Szerintem nem tág pórusú, normál, egyenletes bőrön jobban megmarad. Ha valaki még kipróbálta, mindenképp írjon véleményt, mert kíváncsi vagyok, másnak hogy válik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 6.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Squalane eo 1 0

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.