Essence

Ár:   350 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 349 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cofi1234, Módosítva: 2021. július 6.

Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 349 Ft

A színes és csodálatosan illatos fényes szájfény pillanatok alatt biztosítják a csodálatosan fényes ajkakat, anélkül, hogy ragadnának!

• Magas fényű finish

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csipetke

2021. október 18.

A 04-és crazy cherry árnyalatok választottam. Kellemes illata van. Állagra is jó szerintem. Nem túl ragadós, színe nem sok van de ilyen rohangálós szájfénynek a táskába tökéletes. Befogom szerezni a többit is ennyiért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 18.

Cofi1234

2021. október 12.

Nekem a 01-es átlátszó van meg. Olcsó mégis nagyon jó kis szájfény. Én nem szeretem az ilyen tubusos megoldást, de ennyi pénzért szerintem teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 12.

xMirax

2021. augusztus 1.

Kedvenc szájfényem! 3 színben is megvan - nem ragad egyáltalán (de tényleg) és nagyon szépen csillog. A színe nem túl erős (még a pirosnak sem, inkább halvány rózsaszínnek hat) de én nembánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 1.

Emma23

2021. július 9.

A 01 árnyalatban vettem meg. Szépen csillog tőle a szám de egy kicsit összetapasztja a számat ami miatt kicsit kényelmetlen a viselete. A fénye viszont nagyon szép. Kipróbálni érdemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate