Essence

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Cofi1234, az összetevőket feltöltötte: fannianevem, Módosítva: 2024. január 9.

Kategória:   Sminkek szájra

2024-ben megújult összetétel!

A színes és csodálatosan illatos fényes szájfény pillanatok alatt biztosítják a csodálatosan fényes ajkakat, anélkül, hogy ragadnának!

• Magas fényű finish

Ár: Egyben 8500 Ft plusz szállítás , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: --
Ajakápoló csomag
Ár: 4500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: leírásban, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

krsztmlnr

2024. április 11.

3 félét próbáltam, imádom őket. Nem várok tőle csodát, amit ígér azt hozza. Illata/íze finom, én hidratáltnak találom az ajkaim. Szerintem a szárítás is sok mindentől függ... főleg, amikor semmit nem iszok egy nap, akkor nem segít az ajkaimon semmi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 11.

Izabella_555

2024. április 9.

A termék ár érték aránya kiváló.
Használat után szépen fénylik a szám, nekem nem szárította ki, talán kicsit ragad. A csomagolás biztonságos, nem folyik ki.
Habár nem marad fent túl hosszú ideig, ez a drágább szájfényekről is elmondható. Sokáig elég, ha keveset használok, akkor is szép fényt ad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 9.

A termék ár érték aránya kiváló.

Evelin0404

2024. március 24.

Nagyon szárit, de szép. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 24.

Nagyon szárit, de szép. Nem venném újra.

Alexandra0720

2024. február 28.

A nagy hype miatt vettem meg. Csak az átlátszót sikerült elcsípnem a boltban. Tudom mindenki nagyon szereti, de nekem nem vált be. Ragacsos, szárítja az ajkaimat és miután lekopik (ehhez elég pár perc) egy ilyen fura réteget is hagy maga után. Elhasználgatom, de nem szívesen nyúlok utána

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

Etta22

2024. február 23.

Egy lilás színre esett a választásom, nagyon szép kék csillámok vannak benne. Ennyi pénzért érdemes kipróbálni, de csodát ne várjunk. Mű édeskés illata van, ez a kinyomós tubusos megoldás, számomra kényelmetlen, nehezen lehet eloszlatni a terméket, de az is igaz, hogy higiénikusabb, mint az applikátoros társai.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

Szandi1018

2024. február 10.

Az új 2024-es kiadás van még. Korallos színű lenne, ha lenne színe. Nem oszt, nem szoroz, hogy fent van-e. Alig látszik. Több rétegben kentem. Mintha el is mászott volna itt-ott. Felesleges. Olcsó. Az ára miatt 2 pont és nekem nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 10.

bogicicus

2024. február 6.

Nagyon szép fényes egyetlen észrevételem hogy kicsit szárítja a számat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 6.

Nagyon szép fényes egyetlen észrevételem hogy kicsit szárítja a számat

Hannabelle

2024. január 29.

Akkora a hypeja, hogy ajakápoló mániásként, én sem tudtam neki ellenállni :)
Ár-érték arányban tök jó termék, csak szinte alig van belőle készlet a boltokban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 29.

Akkora a hypeja, hogy ajakápoló mániásként, én sem tudtam neki ellenállni :)

Zsani11

2024. január 24.

Ár-érték arányban szuper. Nagyon kellemes illata van és szép fényt ad az ajkaknak, kényelmes viselet is. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

vivcs1

2024. január 9.

Szeretem, mert ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 9.

Szeretem, mert ár-érték arányban megfelelő.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylyl Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Növényi olajokból származó emolliens anyag, mely megakadályozza a vízveszteséget. Kellemes és sima utóérzetet kölcsönöz a bőrnek és segít csökkenteni a zsíros érzetet, amelyet a formula más nehezebb olajai okoznak.

ricinus babjából nyert olaj, amely a bőr számára hasznos zsírsavakban gazdag. A kozmetikumokban általában bőrpuhító (emolliens) anyagként használják, illetve egyedülálló tulajdonsága, hogy filmréteget képez a bőrön, amely miatt vízmegkötő tulajdonságokkal is rendelkezik. Enyhén ragadós érzetet hagyhat maga után a bőrön. A hajra is jó hatással van - e szerint a kutatás szerint jól hidratálja a hajat, táplálja a szőrtüszőt, az olajban található ricin és ricinolsav védi a fejbőrt és a hajszálakat a gombás és mikrobiális fertőzésektől, illetve androgén alopécia esetén a ricinolsav tartalma révén gátolja a prosztaglandin D2-szintázt (PGD2) és bizonyos fokú hatással van a hajnövekedésre (forrás).

Csomósodást megakadályozó (anticaking), sűrűség szabályozó, térfogatnövelő és bőr puhító (emollient) szilícium dioxid származék. Jellemzően különféle olajok sűrítőjeként működik és képes szuszpendálni a részecskéket az olajokban. Ezenkívül növeli a ricinusolaj fényét, amely hasznos lehet a sminktermékeknél.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.