Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Drámai dúsítás vagy elválasztott szempillák - a kúpos kefének köszönhetően most mindkettő könnyen kivitelezhető.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Viktoria_fks

2022. május 31.

2-3 éve ez A SZEMPILLASPIRÁL!
Nagyon sok spirált használtam már, most is van 4 db, de mindig ehhez nyúlok vissza.
Egyszerűen imádom.
Tetszik az ívelt keféje, pont annyi festéket vesz fel, amennyit kell. A szempilláim tőle nagyon szép hosszúak és íveltek.
Nem pereg le, megállja egész nap a helyét :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 31.

2-3 éve ez A SZEMPILLASPIRÁL!
Egyszerűen imádom.
Nem pereg le, megállja egész nap a helyét :)

Zsofk

2022. május 30.

Én szeretem, világosbarna ívelt szempilláim vannak, nem kell sok termék hogy látványos hatást érjek el, nem csomósodnak össze a szempilláim, még ha több réteget viszek is fel, az applikátort is könnyű használni. Lehet csak én vesztettem el az időérzékem, de mintha lassabban száradna be/csomósodna mint az eddigi spiráljaim, már elég régóta használom és még mindig ugyan olyan állagú a cucc benne. Egészen gyorsan megszárad, nem kell órákig vigyázni nehogy tüsszents egyet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Natsa4

2022. április 28.

Nekem bevált dúsít hosszabbít én szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 28.

Nekem bevált dúsít hosszabbít én szeretem

Vudubaba

2022. április 8.

Youtube-on jókat mondtak róla, ezért megvettem. Drámai szempillákat csinál, a végeredmény tényleg hihetetlen, csak amíg eljut oda az ember adódhatnak nehézségek. Először is, a kefe rengeteg terméket vesz fel, sokat kell bűvészkedni amíg a tubus száján lehúzom a fölösleget, de utána is óvatosan kell vele bánni, mert könnyen összetapadnak a szempillák vagy felkenődhet a szemhéjra, tönkretéve a sminket. Azt vártam, hogy ürüljön a tubus, mert mikor kevesebb festék van a kefén és "szárazabb" lesz, többször át lehet menni a szempillákon és nagyon szépen szétválasztja a szálakat, tovább fokozva a hatást. A másik probléma, hogy kicsit morzsolódik és kenődik nap közben. Jó lenne, ha ezen tudnának változtatni, mert amúgy tényleg azt hozza amit ígér, nagyon baráti áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

gmc300

2022. február 19.

Összeragasztotta a pilláimat, de legalább tartós volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 19.

Összeragasztotta a pilláimat, de legalább tartós volt.

Mia0602

2022. február 18.

A sűrű formula lehúzza a pilláimat hiába göndörítem be spirálozás elött. Csomós, tapaszt egyáltalán nem szép pillákat eredményez. És amit a legjobban utálok: pereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 18.

thatscrazy

2022. január 23.

Nekem folyton lekenődött, talán ezelőtt ennyire egy spirálnám se tapasztaltam hogy alulra kenődik, de ennél igen.
Sokáig tartott elfogyasztani (sajnos)
Akinek nem folyik le, annak tuti ideális, mert árban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 23.

Sokáig tartott elfogyasztani (sajnos)
Akinek nem folyik le, annak tuti ideális, mert árban jó.

timzs

2022. január 9.

Jelenlegi nagy kedvenc, nagyon szép hosszúnak és sűrűnek tűnő pillákat csinál, jól bírja a napot - kivéve, ha elalszol benne és az arcodon alszol - és lemosni is egyszerű, sima micellás víz leszedte (más szempillaspirálokat nem nagyon szokott vagy csak részben). Nem tapadtak össze a szempilláim és nem is potyogott csak szó szerint 1-2 db.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 9.

vszaszus

2021. december 21.

Imádom, eddig ettől kaptam a leghosszabb, legszebb pillákat és az ára is teljesen jó. Az egyetlen amit sajnálok, hogy az alsó szempilláimra kent spirál mindig elkenődik nap végére, de ennek ellenére is kedvencem lett. Amúgy sem találtam eddig olyan spirált, ami kicsit ne kenődne pedig drágábbakat is próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 21.

cincoo

2021. november 1.

Nagyon szeretem, hosszú, ívelt, igazán fekete pillákat csinál. A kefe viszont rengeteg terméket vesz fel, érdemes a lehető legtöbbet lehúzni róla a szép eredmény érdekében különben csomós és összetapadt lesz. Előnye még hogy a legapróbb szemzugokba is elér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Hidratálók: Butylene Glycol