Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1099-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2017. január 25.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1099

Drámai dúsítás vagy elválasztott szempillák - a kúpos kefének köszönhetően most mindkettő könnyen kivitelezhető.

Ár: 1099 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 800 Ft , Eladó: v.alexandra27
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten, de postázom is a vevő terhére

plinda

2021. február 27.

Hangsúlyos, ívelt pillákat lehet vele készíteni, de sajnos nem tartós. Pár óra múlva már elkezd peregni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 27.

Macska27

2021. február 4.

Eleinte szépen hosszabbított és ívelt.
Majd a kefe egyre több festéket vett fel és hiába húzom le a felesleget, csomósítja a pillákat.
Ami még nagyon zavaró, hogy nehezen szárad meg a festék.
Nap végére minimálisan le pereg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Eleinte szépen hosszabbított és ívelt.
Ami még nagyon zavaró, hogy nehezen szárad meg a festék.
Nap végére minimálisan le pereg.

bakonyieszti86

2021. február 1.

Nagyon szép ívelt és dús pillákat csinál :-) Nem pereg, nem kenődik fel, az ára is szuper és könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

BBE

2021. január 21.

Egy olcsóbb árkategóriájú szempillaspirál, ami mégis tökéletesen bevált nálam. A spirál íveltségének köszönhetően a belső és külső szempillákat is el lehet vele érni, szépen formázza a szempillákat: hosszabbak és íveltek lesznek tőle. Nem csomósít, nem kendődik, nem folyik le (habár én az alsó szempilláimat sosem festem), megfelelő arclemosóval könnyű lemosni. Valóban volument kölcsönöz a szempilláknak, mindenképp megéri az árát. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 21.

fks_viktoria

2020. október 26.

IMÁDOM!!!!
Évek óta csak ezt használom.
Gyönyörű pilláim lesznek tőle.
Remélem soha nem szűnik meg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

IMÁDOM!!!!
Évek óta csak ezt használom.
Gyönyörű pilláim lesznek tőle.
Remélem soha nem szűnik meg :)

awesomefoxx5

2020. szeptember 29.

Idén próbáltam ki először és ez lett a kedvenc szempillaspirálom az essence márkától. Kifejezetten szeretem, hogy ívelt a fésűje, könnyebb hozzáférni a belső és a külső széleken a szempilláimhoz. Hónapok óta ezt hordom, és nem maszatolódott, pergett le napközben soha- 8-9 óra elteltével sem. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Teokleia

2020. július 28.

Itteni vélemények alapján vettem, tetszik :) használat előtt alaposan le kell húzni a tégely nyakán belülre a lakkot, és amikor a spirált visszateszem, viszi magával a maradékot, így meg lehet úszni a pazarlást. A pilláimat gyönyörűen hosszabbítja, szétválasztja, ha kicsit sok is a festék rajta, jól le lehet róla szedni még egy húzással. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

cicamokusz

2020. július 6.

Nagyon sok jó véleményt hallottam, olvastam már róla, de sajnos nálam nem vált be ez a spirál. Nagyon szépen hosszabbít, dúsít, ezzel nincs is semmi gond. Az első benyomásom nagyon pozitív volt. Viszont a nap folyamán nekem lepereg, kicsit kenődik a szemem alatt, ezért én nem fogom újra vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

nagyklau

2020. május 9.

UPDATE! Egy hónap telt el, azóta sikerült összebarátkoznunk, csak gyakorolni kellett, én voltam a béna. Mindkét oldalon gyönyörű hosszú pillákat tudok alkotni vele, rengetegen kérdezik hogy milyen spirált használok. De még mindig csak 4*-ot adok rá, mert néha sok terméket sikerül felvenni a kefével és ilyenkor nem olyan szép az összhatás, lehet csak én vagyok ismét a béna.😂

Elég vegyesek az érzéseim ezzel a spirállal kapcsolatban.
Első használatkor nagyon sok festéket vett fel és bárhogy próbáltam nem sikerült szép pillákat csinálni. Másodszor már jobb volt, gondoltam én rontottam el valamit és talán barátok leszünk.
Aztán jött a harmadik alkalom és egyszerűen sehogysem tudtam vele megcsinálni a baloldalt. A jobb pillák nagyon szépek lettek, de a bal sehogyse sikerült, lehet csak én vagyok a béna, de egyszerűen sehogysem áll kézre. Tartósnak sem mondanám igazán, nap végére szinte teljesen lehullik kis darabokban a szemem alá. De legalább lemosni könnyű. Még próbálkozok vele, de addig 2*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Elég vegyesek az érzéseim ezzel a spirállal kapcsolatban.

Jane

2020. február 9.

UPDATE
Muszáj sajnos lehúznom :( 1 hónap alatt becsomósodott. Sajnos ezt nem tolerálom egy szempillaspirálnál sem, elvárom a minimum 3 hónapos eltarthatóságot.

Ebben az árkategóriában ez egy nagyszerű, tisztességes szempillaspirál. Nagyon megszerettem! Tipikusan az a jolly joker darab, aminek érdemes a szettünkben lapulnia végszükség, vagy csak a biztonság kedvéért. Ebből a szempontból nekem ő lett az új kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 9.

UPDATE

Hidratálók: Butylene Glycol