Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: kuklis.aniko, az összetevőket feltöltötte: Roni27, Módosítva: 2012. június 21.

Virágos, friss illat (barack, orchidea, jázmin, vanília).

50 és 10 ml-es kiszerelésben kapható.

1500.-Essence Like A Day In A Candy Shop
Ár: 1500 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 50 ml/ 35 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, Posta előre utalással.
Ár: 2200 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Próbált , Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
TallodiZsofi

2019. február 22.

Engem ez az édes illat emlékeztet a Pink Sugar illatra, nyilván nem annyira vattacukros, de aki szereti az édes-gyümölcsös-cukros illatokat, annak kitűnő választás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

Bklara

2018. október 13.

Kedves Adele! Nekem van egy fél üveggel, nagyon szívesen odaadom, csak írj valami elérhetőséget, hogy megbeszéljük.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 13.

usamisa33

2018. június 26.

Régen ajándékba kaptam és szerelem volt első szaglásra :) amint elfogyott vettem is újra. Nagyon kellemes illata van. Sajnos mostanában sehol nem találtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

Adele

2018. április 24.

Úristen, a kedvenc illatom! Bárkinek, akinek van, akár félig, ÁTVENNÉM! Keressetek meg, kérlek Benneteket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Jelizz

2018. április 6.

megszaglas nelkul vettem meg, mivel olcso volt igy hat mehet a kosarba😃 cukros edeskes illat nagyoon enyhe.Nem tartos... 🙁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Adrienn24

2017. december 7.

Imadtam ezt a parfümöt. Édes, vidám illat. De nem merném állítani hogy csak tinik használhatják, van bennem valami kacér nőiesség is. Cuki, cuki, cuki! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

CzFru

2017. január 16.

Nem kifejezetten tartós, de annyira cuki kis illat, hogy már többször újravettem :) Csak a tartóssága miatt vonok le egy csillagot, mert ha jobb lenne akkor tökéletes lenne: mert bár édes illat, mégsem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

riborzli

2016. november 30.

Imádom ezt az illatot, októbertől áprilisig csak ezt használom. Nyárra nem merem, mert elég édes, és nem akarom megkockáztatni, hogy bevonzzam vele a méheket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

WaterLily

2016. október 9.

Elhasználtam egy üveggel, szerettem, olyan hétköznapi rohangálós illat. Melegben érvényesül igazán, hiába édes. Nem látom a felsorolt alkotóelemek között, de én éreztem valami uborkaillatot is. Bár én 22 éves fejjel használtam, ahogy maga az essence is a tizenéves korosztályt célozza meg, úgy ez is inkább eme korosztály parfümje.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

0bikbik0

2016. július 31.

Olyan kis nyári, virágos, megbízható illatocska. Semmi extra, de napi fújkálásra tökéletes. Nem fullaszt, nem túl tartós (ezt nyáron annyira nem bánom...), könnyed, egyszerű.
Igazából nem az én korosztályomnak van kitalálva, mégis néha lopok kicsit a lányomtól :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate