Essence

Ár:   849 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsii9521, Módosítva: 2017. január 23.

2016. júliusi limitált trendkiadás

Áttetsző szemöldökfixáló zselé, mely rögzíti és egész nap helyükön tartja a szálakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kovacs12zita

2018. szeptember 24.

Leárazva sikerült hozzájutnom, de az eredeti árát is megéri. Nem a legtökéletesebb szemöldökfixáló zselé, de mégis teszi a dolgát. A tubusos forma nekem kifejezettem tetszik, így minden csepp felhasználható, DE nagyon sok gél jut az aplikátorra, és alaposan le kell azt mind húzni, hogy ne kerüljön sok a szemöldökre, különben feltűnő lehet és csúnya.
Egyedül az utóbbi miatt vonom le az egy csillagot, amúgy ár-érték arányban tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

kkatatonia

2017. január 24.

Nagyon sok marad rajta, szinte "ázik" a szemöldököm ebben a gélben, ráadásul nem is szárad meg. Egyébként jó állaga van, szépen meg lehet vele formázni a szemöldököt, csak idő kell hozzá és törlő:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

HEva

2016. augusztus 16.

Tetszik!
Szerintem jobb mint az átlátszó szemöldök és szempilla ápolójuk.
Először furának tűnt mert nagyon nedves ahogy felviszem, de türelmesnek kell lenni és megszárad. Utána már nem is látszik, hogy van rajta valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Tetszik!
Szerintem jobb mint az átlátszó szemöldök és szempilla ápolójuk.

footprint

2016. július 20.

Jó kis termék, mindenképpen ajánlom annak, aki fixálni szeretné a kósza szemöldökét. Én önmagában használom, egész nap tart, nem keményedik meg a szemöldökszálakon és az ára is elfogadható. Színtelen zselé. Rossmannban kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak