Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: _ca_, Módosítva: 2015. január 25.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Zsíros

Limitált kiadás

Mattító lapocskák, amelyek felitatják a felesleges faggyút a bőrről. Átlátszó púdert is tartalmaznak, így használatukkal könnyű felfrissíteni a sminket.

umpalumpa

2015. július 17.

Rossmannban találtam egy uccsó leárazott darabot. A L'Occitane rizspúderes mattító lapocskái helyett keresek még mindig alternatívát. Ez bejönni látszik. Átfényesedett sminket igazítani szántam és annak szuper. Fel is szívja kicsit az olajat és mattít is a pornak köszönhetően. Mi kell még :) ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.

_ca_

2014. január 25.

Rövid távon valóban segít a kifényesedett részeken, de még így télen is újra kellene használnom kb. egy óra múlva. Gyorssegélynek megteszi, de legközelebb más termékkel próbálkozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Magnesium Stearate