Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. július 24.

A finom szemcsés pigmentek kitöltik a szálak közötti apró hézagokat, hangsúlyozzák a szemöldököt. Könnyen használható szivacsos applikátorral.

soft blonde és brown árnylatban

Zsanett1984

2017. december 19.

Botrányos! Semmi színe, még kézfejen is teljes erőből kell nyomni. Az már csak hab a tortán hogy csomós! Senki ne vegye meg!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Ametiszt

2017. október 7.

Akciosan vettem, de meg igy is banom. Semmire nem jo, alig fog, amikor meg igen, akkor maszatol. Jo is, ha kivonjak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

picilara

2017. július 20.

Véletlenül akadtam rá a drogérában, úgy láttam akciós ezért bekerült a kosárba, gondoltam párszáz forintot megér. Aztán fizetésnél láttam, hogy nem is annyi, hanem kb 1500, de gondoltam nem baj, ha már így alakult adok neki egy esélyt. Soha többet! Szinte semmi nem látszik belőle, ez az applikátoros megoldás egyáltalán nem tetszik. Akciósan még csak-csak elment volna, de így... Ez van, benéztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

sterlingsilver

2017. július 14.

Botrányosan rossz. Megvettem nagyon nagy lelkesedéssel, majd itthon kipróbáltam. Soha többet. Megy a kukába. A színe tök jó lenne, de nem jön semmi belőle és nem is látszik semmi. A bőrömön látszana a szín, de hát cseszhetem, ha nem a szemöldökömön látszik :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 14.

lavBetti

2017. április 12.

Sajnos nekem nem nagyon jött be ez a kiszerelés, valahogy nem tetszik a végeredmény, a spirálos sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

RekaBon

2017. március 6.

Először nagyon nem vált be, nem volt elég, aztán rájöttem hogy újra rá kell csavarni és mostmár jobban tudom szabályozni a mennyiséget:) A néhol hézagos szemöldökömre pont jó, igaz színben tökéletesen passzol ez azért sokat segít. Összességében mivel nem annyira tartós magában ezért -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

gdori

Korcsoport: < 18
2016. december 29.

Egy nyomás után nem jön belőle😕.Én nagyot csalódtam benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 29.

Egy nyomás után nem jön belőle😕.Én nagyot csalódtam benne.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Synthetic Wax, Tribehenin, C30-45 Alkyl Methicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Caprylyl Methicone, Polysilicone-11
Színezékek: Iron Oxides, Titanium Dioxide / CI 77891

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.