Essence

Ár:   945Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: galberki.reka, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. március 7.

Ár:   945Ft
Kategória:   Egyéb

Ecsetmosó folyadék

Montelino

2016. január 10.

Idáig csak a korrektorecsetemet tisztítottam vele, min. 3 fújás kellett az ecsetre, hogy (látszólag) tiszta legyen, ez nem túl jó teljesítmény szerintem. Alapozót lemosni ezzel az ecseteimről nem próbálok, szerintem a fél flakont rá kellene fújnom egy ecsetre. Az illata rendben van, nem volt drága, a teljesítményével nem vagyok megelégedve. Mivel más fújós ecsettisztítót nem próbáltam, nem tudom más hasonló termékhez viszonyítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 10.

kvitta.girl

2015. szeptember 1.

Én még púderecsetre is kipróbáltam, sőt az összes használatba lévő ecsetemre, és jelentem nagyon jól működik!
Nyílván a púderecsetem nem nyerte vissza eredeti lila színét, de fehér kendőn próbálva teljesen tiszta lett, és nem keményedett be sőt az alakját is ugyanúgy visszanyerte és az illatuk is nagyon finom lett.
Remélem állandó termék lesz !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

Remélem állandó termék lesz !

Regi84

2015. augusztus 25.

Hát nem egy csodaszer... Alapozó ecsetet eszembe se jutna vele tisztítani, de ez szerintem inkább csak akkor jó, ha két festék között akarod áttörölni az ecsetet, mert az alkohol miatt gyorsan szárad. Amúgy nem lenne baj, ha ilyet lehetne kapni az állandó kollekcióban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate