Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Porcicus, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. március 20.

Lágy púder textúrája matt hatást eredményez. az intenzív barack és elragadó pirosas árnyalat friss arcszínt biztosít a természetes megjelenésért.

2 árnyalatban kapható

Keresem!!!!!!!Essence Matt Touch Pirosító (régi)
Ár: Megegyezés szerint,reális áron , Eladó: micirpicir
Állapot: keveset használt,kipróbált,új, Helyszín: --, fizetés: megegyezés szerint
RarityRose

2018. október 8.

De imádtam! Mai napig van még belőle 2 db :) néha használom. Fiatal korom (18ev) pirosítója :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Janetto

2017. március 13.

Imádom! Eddig ez a legjobb pirosító amit használtam. A hatása természetes, de vigyázni kell hogy ne vigyen fel belőle túl sokat az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

FKingu

2017. február 13.

Végre találtam nem csillogó púdert, egész tartós, jól eldolgozható. Ár-érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Ciprus

2017. február 13.

10 van meg szép a színe nem porzik elég tartós és olcsó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

10 van meg szép a színe nem porzik elég tartós és olcsó

healthycinderella

2017. január 29.

Kedvencem!
10 peach me up! árnyalatot hasznàlom, nagyon természetes színű, jól eldolgozható. Harmadszor fogom újravenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Kedvencem!

hannqo

Korcsoport: < 18
2017. január 22.

A 20 berry me up! árnyalatot birtoklom, nagyon pigmentált, kétszer óvatosan hozzáérintem az ecsetet a a púderhez és tökéletes, néha még ezt is soknak érzem. Szép hatást lehet vele elérni, én nagyon szeretem, tartós, a színe pedig pont illik a bőrömhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 22.

0bikbik0

2017. január 21.

10 peach me up! barackos árnyalatom van. Az én bőrömön nagyon pigmentált (fehér bőrű vagyok), oda kell figyelni, nehogy sok legyen. A színe szép, könnyen felvihető, nem porzik feleslegesen, nem is pereg. Délutánra kicsit azért kopik, de ennyi pénzért ez bőven belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 21.

Kriszti4

2017. január 18.

Nagyon szeretem, nekem nagyon bevált. Nagyon szépen és könnyen felvihető, egészen sokáig fenn is marad. Nekem kicsit rózsaszínes bőrszínemhez a 20-as Berry me up! árnyalat tökéletesen passzol!! Hétköznapi sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Edinacsek

2017. január 4.

Nagyon szeretem a márkát ezért akartam tőlük kipróbálni egy pirosítót. Hát nem rossz de nekem elég foltosan marad az arcomon és nem könnyű vele dolgozni. Én a Rose me up árnyalatot vettem meg. A szín nekem nagyon tetszik és tényleg matt, semmi csillám meg ilyesmi nincs benne. ár-érték arányban kipróbálni szerintem jó, de nem a legpigmentáltabb ( lehet csak ez az árnyalat ilyen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

nikolettnikole

2017. január 1.

Berry me up ! Egy ideje használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon szeretem hogy pigmentált, könnyen használható és kevés is elég belőle, hogy szépen látszódjon, egy munkaidőt kibír. Szerintem túlzásba is lehet vele esni. Ez a legolcsóbb pirosítóm de ezt szeretem a legjobban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.