Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 999-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2013. január 24.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 999

Ár: 999 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
lunamoon06

2019. november 21.

Botrányos.
Ha ezt használod, akkor olyan mintha nem is púdereztél volna azon a napon.
Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Botrányos.
Ha ezt használod, akkor olyan mintha nem is púdereztél volna azon a napon.
Nem ajánlom senkinek

Audry1

2019. szeptember 18.

Régen előszeretettel használtam, szerintem lehetne tartósabb a hatása, kissé porzik is, de végül is fed. Alapozó fölé használtam fixálásnak. A mattosításával nem voltam túl elégedett. Ha valami tényleg erre való, akkor pár óra után többet várok tőle. Megjelenésügyileg ha az arcomra sütött a nap, hiába volt kevés rajtam, nagyon nem úgy tűnt, illetve közelebbről nézve sem azt a természetesebb hatást adta, pedig tényleg nem kentem sokat magamra.
Mennyiségileg sokáig elég volt, pedig majdnem mindennap használtam.
A pár negatívuma után kezdtem áttérni egy másik márkához, így már nem is venném újra.
Összességében szerintem nem olyan rossz termék, de mivel nem lehet 3,5 csillagot adni rá, nekem inkább a 3 felé húzott a szívem. Ha sima púderként hirdették volna, akkor megkapta volna a gyenge, de 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Mennyiségileg sokáig elég volt, pedig majdnem mindennap használtam.

Maria8922

2019. szeptember 6.

Mattító púderként vettem, de sima púder szerintem. Nincs illata, pedig lehetne enyhén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

krisztiradics

2019. január 9.

Ez az első mattító púderem, így viszonyítási alapom nincs. Jól mattít, de sajnos pár óra után átfénylik és mintha nem is használtam volna:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Baloghvivi

2018. december 19.

Szerintem jo termek, a feher matt pudert tobbszor vettem ujra, de szerintem a puderek kozt nem lehet nagy kulonbseget tenni.☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

LadySayuri

2018. november 10.

Normál púder, semmi extra. Ami rettentően furcsa és elborzaszt, hogy büdös - mintha egy tégely téglaporral próbálnám sminkelni magam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Ennie86

2018. november 5.

Sokadik mattító púder amit próbáltam. Egy ideig hozza az elvártat, de pár óra után ugyanúgy fénylik a bőröm. Kipróbálni jó volt, de szerintem nem veszem újra. Eléggé poros, szóval csak óvatosan vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

someva

2018. november 5.

Mint púder, nem rossz. Nem túl tartós, de hozza amit kell, kellemes a textúrája. Ár-érték arányban nem lenne rossz, de ami miatt csak 3 pont, az a csomagolása. A kis műanyag tartó nagyon hamar tönkre megy. A púder pont az a kozmetikum, amit az ember lánya visz magával ide-oda. Nos, ha a műanyag tartó szétmegy, akkor ezt nem igazán lehet megoldani. Valószínüleg itt jön ki az olcsósága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Brami

2018. október 14.

Ár-érték arányban szerintem megfelelő. Nagyjából a helyén tartja a sminket, viszont azért találkoztam sokkal jobbakkal is így 4 csillagot adok rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Moncsa39

2018. augusztus 6.

Valóban mattít, de hamar átfénylik. Kedvező ára miatt újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Valóban mattít, de hamar átfénylik. Kedvező ára miatt újravásárolom.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol