Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2022. március 28.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

• tökéletesen mattá teszi az arcbőrt
  • bársonyos hatást ad az arcbőrnek

4 árnyalatban kapható

BLili

2022. április 9.

Rettenetesen porol, ilyet más terméknél még nem tapasztaltam, a fülem, a ruhám, a hajam minden olyan lesz. Éppen emiatt nagyon gyorsan fogy. Nagyon látszik, hogy ott van az arcomon és érzem is, hogy van rajtam egy plusz réteg. Szárít. Ha vizes szivaccsal viszem fel, nagyon csúnya az eredmény. És másfél hónap után, ahhoz képest, hogy alig volt használva és főként egy helyben/en volt, elkezdett széttörni és mostanra már sok kis apró darabka van benne. Annyira rossz, hogy ezt a terméket kivételesen ki is dobom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

CharlotteCobbler

2022. március 30.

Korábban mást használtam, amit jobban szerettem.
Ez számomra elfogadható. Nap végére mintha nem is használtam volna, többször kell alkalmazni. Ugyancsak kellemetlen, hogy porol és szivaccsal nekem sem volt kompatibilis.
Találkoztam már jobbal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

Korábban mást használtam, amit jobban szerettem.
Találkoztam már jobbal.

KatiPusztai

2021. június 17.

Nincs brutál erős fedése, ami nekem előny
nem is csinál teljesen fénytelen arcot naptejen (gondolom zsírosabb bőrön sem), ami szintén pozitív
nem kell újrakenni napközben (száraz bőr+naptej)
viszont nagyon porol, ami eszméletlen zavaró, ha úgy sminkelek, hogy már fel vagyok öltözve:/
már többször újravettem és mindig eltört a teteje, pedig nem ejtettem le ://

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 17.

Nincs brutál erős fedése, ami nekem előny
nem kell újrakenni napközben (száraz bőr+naptej)
már többször újravettem és mindig eltört a teteje, pedig nem ejtettem le ://

mlexa

2021. május 5.

Elképesztően porol. Minden felé száll, szóval nagyon le kell ütögetni az ecsetet. Ha nedves szivaccsal viszem fel, úgy sokkal szebb a hatása szerintem. Pár órát kibír, de utána átfénylik. Az arcon annyira nem néz ki rosszul először, de ha újra kell púderezni már nem olyan szép az összkép. Elég olcsó, de azért nem is egy kiemelkedő termék. Elhasználom, de ettől jobbak is vannak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 5.

egyno

2020. június 7.

Jó kis púder. A második helyen áll. Estére már átfenyesedik. De az én bőrömön nem is meglepő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

TimyeK

2019. december 19.

Szeretem a márka termékeit, de ez tényleg botrányos. Porzik, alapozó fölé téve mintha felszedné azt ott, ahol használom (T-vonal), pedig lehellet vékony réteget raktam fel. Nappal nem érdemes használni, mert nagyon csúnya maszkos, fakó, egészségtelen hatást kelt, mintha koszos lenne a bőröm. Illata nincs, sőt, mintha büdös lenne és a tégely teteje letört pár használat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

lunamoon06

2019. november 21.

Botrányos.
Ha ezt használod, akkor olyan mintha nem is púdereztél volna azon a napon.
Nem ajánlom senkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 21.

Botrányos.
Ha ezt használod, akkor olyan mintha nem is púdereztél volna azon a napon.
Nem ajánlom senkinek

Audry1

2019. szeptember 18.

Régen előszeretettel használtam, szerintem lehetne tartósabb a hatása, kissé porzik is, de végül is fed. Alapozó fölé használtam fixálásnak. A mattosításával nem voltam túl elégedett. Ha valami tényleg erre való, akkor pár óra után többet várok tőle. Megjelenésügyileg ha az arcomra sütött a nap, hiába volt kevés rajtam, nagyon nem úgy tűnt, illetve közelebbről nézve sem azt a természetesebb hatást adta, pedig tényleg nem kentem sokat magamra.
Mennyiségileg sokáig elég volt, pedig majdnem mindennap használtam.
A pár negatívuma után kezdtem áttérni egy másik márkához, így már nem is venném újra.
Összességében szerintem nem olyan rossz termék, de mivel nem lehet 3,5 csillagot adni rá, nekem inkább a 3 felé húzott a szívem. Ha sima púderként hirdették volna, akkor megkapta volna a gyenge, de 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Mennyiségileg sokáig elég volt, pedig majdnem mindennap használtam.

Maria8922

2019. szeptember 6.

Mattító púderként vettem, de sima púder szerintem. Nincs illata, pedig lehetne enyhén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

krisztiradics

2019. január 9.

Ez az első mattító púderem, így viszonyítási alapom nincs. Jól mattít, de sajnos pár óra után átfénylik és mintha nem is használtam volna:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol