Essence

Ár:   €2.95   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. február 1.

Ár:   €2.95
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Duo króm hatású innovatív körömpor, amely különleges hatást ad a a manikűrödnek.

K1Ani

2019. február 3.

Én is két színben egy pirosas és egy zöldes fényűt vettem meg. Hozzá a fekete Essence lakkok, és fedő lakkot is. Nekem nehéz eltalálni mikor tegyem fel az ecsettel, olyannal amik régen voltak palettákhoz szivacsosak, azzal tökéletes, nem lesz minden tiszta csillám. Youtubeon néztem videót melyik hogy néz ki, ahogy láttam a szürke chrome elég gyatra nem egybefüggő lesz, de a többi nekem tetszik. Pepecselős, de ennyi pénzért megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Lina14

2019. február 2.

2 is megvan, a 4 nothing to loose, és a 2 all eyes one me. nagyon szép, egyenletes porok, az egyetlen gond, hogy fedőlakktól függően hamar kopnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891