Essence

Ár:   €2.99   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. február 4.

Ár:   €2.99
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fémes hatású innovatív körömpor, amely különleges hatást ad a a manikűrödnek.

Saku28

2021. február 9.

Igazából én lehúzásnak érzem, hogy ennyire külön árulják ezt a port a top coatjától, ami nélkül ugyebár használhatatlan, mert alá és felé is az való. A színe szép, de nem króm még a hozzávaló fedőlakkal sem, inkább apró csillámos. Hagyományos átlátszó lakkal fixálva kifejezzen csillámlakk hatást kelt. Kis áztatás után nekem a fedőlakkal együtt lehúzhatóvá vált a körmömről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Színezékek: Silver / CI 77820

Ezüst, melyet egyrészt színezékként használnak a kozmetikumokban másrészt pedig fertőtlenítő hatása is van.  E szerint a cikk szerint az ezüst nanorészecskék stabilak, nem szívódnak be a bőrbe és baktérium és gombaellenes hatásuk van, így az ezüst nanorészecskék tartósítószerként használhatók a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint azonban a bőr ezüsttel való hosszú érintkezése szürkéskékké teheti a bőrt, és az ezüst irritáló is a bőr számára.