Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Myrkky, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. szeptember 7.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acél a körmeiden - nem lehet probléma ezzel a hosszantartó körömlakkal! bronz, zöld és arany - mindegyik igazán metálos hatást nyújt.

alexandra95

2015. június 27.

Nagyon szeretem az Essence körömlakkokat,leginkább az ecset végett.Mefelelően széles,tökéletesen passzol a körmöm felületére,így
akár egy húzással feltudom vinni a színt,ami viszonylag elég tartós is (attól függ mennyit bíbelődök alap/fedőlakkal).
Innen a bronzos a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Innen a bronzos a kedvencem.

viktoriacsoke

2014. február 21.

3 színben van meg, az ezüstös a bronzos és a lila szeretem őket, bár a bronzost még nem használtam, leárazva vettem őket, nagyon tartósak és jók is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 21.

wynter

2013. december 6.

Karácsony közeledtével nem tudtam ellenállni a 01-es arany színűnek. Két rétegben szépen fed, gyönyörű színe van száradás után is, és furcsamód tartósabbnak tűnik, mint az Essence Colour & go lakkjai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 6.

Pampilla

2013. november 21.

03 Glamour girls,nagyon szép szín,de a tartósságával nem tűnik ki a többi közül,igénybevett kezeimmel 1 nap ....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 21.

Lyah

2013. november 21.

Az aranynak nem tudtam ellenállni karácsonyi hangulatban lévén...nekem az tetszik benne, hogy nem az a szememet kiverős arany, egy, max két réteggel fed, és nekem nem nagyon csíkozott, észrevettem volna, mert azt utálom. Ma kipróbáltam nyomdázni is, és arra is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

k_dia

2013. november 2.

A 04-es Gold Diggert megvettem, mert nagyon tetszett a színe, de felkenve ezt a metálos hatást annyira nem érte el, valamint nagyon csíkozott az ecsete. Kallosos fedőlakkot használtam hozzá és másnap már elkezdett lepattogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Acetone 0 0