Essence

Ár:   500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginerva, Módosítva: 2015. november 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

A mattító arctisztító kendő könnyedén lemossa a sminket és a szennyeződéseket az arcbőrről. A licsi kivonatban, szőlőmag olajban és allantoinban gazdag, lágy formula ápolja a száraz bőrt és mattítja a fényesebb T-vonalat – tökéletes a kombinált arcbőrre. A gyengéd, alkolhol – és parabenmentes formulája ideális a szem körüli érzékeny területre is.

rafi

2015. december 7.

Nekem bevált. Az illata nagyon kellemes, szépen tisztít, könnyen leszedi a sminket. Egy kendő is elég egy smink leszedéséhez, így ha csak alkalmanként használja az ember (pl. utazáskor, stb.), szerintem abszolút megéri az árát. Tényleg mattítja a bőrömet, és mintha még hidratálná is. Egyetlen negatívum, hogy a vízálló szempillaspirállal elég neheze boldogul, így azt ha sokáig dörzsölgetem vele, elkezdi csípni a szememet és a szemem környékét. Ezért nem adok neki maximum csillagot. Viszont ha tudom, hogy ezt fogom használni a smink eltávolítására, akkor sima szempillaspirált használok, így teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.