Essence

Ár:   4,99 €   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. május 30.

Ár:   4,99 €

Illatösszetevők: mandarin, grapefruit, málna, körte, orchidea, heliotrope, jázmin, fás jegyek, szantálfa, karamell, mósusz.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Sunchi

2016. augusztus 10.

ez volt a másik amit tetszett erre is biztos beruházok meglepöen tartosak pedig csak a csuklomra fujtam egy kicsit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

kisevelyn

2015. május 14.

Tegnap vettem a Müllerbe egy ilyen parfümöt.Nagyon örülök,hogy nem csak 10 és 50ml-es parfümöt lehet venni.Az 50ml-essel az volt a baj,hogy nem volt erőteljes illata :S A 10ml-set imádtam,csak kicsi volt,és hamar elfújtam.Úgyhogy nagyon örülök a 30ml-es változatnak!!! :D :D
nekem ez az illat tetszett az összes közül,úgyhogy lecsaptam rá! :)
Eddig még nem bántam meg,majd updatelek,hiszen csak 1 napja használom,de eddig tetszik.Finom,nőies illata van,tartósággáról még nem tudok nagyon írni,tesztelgetem még :)
Adok 4csillagot.Remélem nem fogok csalódni,mert eddig imádom ezt a parfümöt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

nekem ez az illat tetszett az összes közül,úgyhogy lecsaptam rá! :)
Adok 4csillagot.Remélem nem fogok csalódni,mert eddig imádom ezt a parfümöt!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.