Essence

Ár:   1245 Ft   Kategória:   Sminkek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rekame, Módosítva: 2021. április 26.

Kategória:   Sminkek

2021. tavasz #Pinkandproud limitált kollekció része

Ígérete szerint tökéletesen lehet vele formázni a szemöldököket, illetve egész nap tartós végeredményt kölcsönöz.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2021. május 3.

Egész nap tartós, viszont naagyon sokszor át kell menni vele a szemöldökön, mire rendesen formázható lesz. És világosít is kicsit. Nem lehet rámenni színezett termékkel (pl ceruza, zselé) mert undorító lesz. De nekem tetszik ez a finish vele, ez a vastag világos szemöldök üdítő változatosságot hoz az életembe a mindennapos ABH Dipbrow Pomade után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. május 3.

Antioxidánsok: Aloe Barbadensis Leaf/Sucrose Ferment Filtrate
Hidratálók: Sorbitol