Best of Beauty 2019

Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: Viki-, Módosítva: 2013. július 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tökéletes alap az olyan lakkozásoknak is, amik több réteg körömlakkot igényelnek.

Megvédi a körmöket az elszíneződéstől. Most átlátszó üvegben elérhető.

pniki93

2016. május 27.

Már bocsánat a kifejezésért, de sz*rt sem ér!!! Ne vegyétek meg! 1 nap után már elkezd lepattogni a lakk. És nem, nem a technikámmal van a baj. A Catrice alaplakkjával (ami fehér dobozkában kapható) 7-14 napig bírja gond nélkül, csak azért mosom le mert már meguntam vagy nagy a lenövés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

magdus.kis

2015. december 28.

Wááá!!! Miért nem olvastam erről véleményt mielőtt megvettem. Mérges vagyok magamra. Hát ilyen rossz alaplakkot még nem láttam. Sosem használtam még ezt, mert mindig más akadt a kezembe, de mivel elfogyott az alaplakkom, böngészve az Essence oldalát erre esett a választásom. Nagyon hamar el fog fogyni, mert kb.naponta kell újrafestenem a körmeimet, mivel ettől a kis csodától egészében válik le a lakk a körmeimről. Nem tudom, hogy miért, mert nincs extrém használatnak kitéve/már ha a házimunka nem számít annak/. Szóval nálam csillagot sem érdemelne, mert egy alaplakk lényege a tartósabb manikűr volna, de hát tanulópénz nekem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 28.

Lunalys

2015. július 30.

Elenyészően ritkán festem be színesre a körmöm, ezért általában csak ilyen átlátszóakat használok. Nagyon meg vagyok vele elégedve! Egy ismerősöm ajánlotta. Nem sárgul be hangyányit se alatta a körmöm és szép fényessé teszi. Bár van, hogy zuhanyzásnál lejön, ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

vonkavilmos

2015. június 23.

Borzasztó. Talán csillámos lakkok alá tudnám elképzelni, mivel lepattogzik 2 nap alatt, így azokat nem kell lemosni. Amúgy meg senkinek sem ajánlom. Viszont a gyors száradásért 2 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 23.

snowyfairy

2015. március 8.

Mivel nem találtam a szokásos Essence Nail Hardening Base lakkomat ezért erre esett a választásom. Furcsa, hogy ennyire fényesre szárad, először azt gondoltam, hogy ez nem alaplakk. De aztán minden aggályom elmúlt, mert beválik ez a lakk. Cirka 5 napig fennmarad a színes lakk. És plusz pont, hogy önmagában is használhatom, hiszen annyira szép a fénye.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

orsipanka

2014. október 21.

Nekem bevált ez az alaplakk. Csillámos rózsaszín körömlakk alá használtam, egyelőre fedőlakk nélkül. Gyorsan szárad, a lakk tartósabb, mint alaplakk nélkül és lemosni is sokkal könnyebb. Kicsit sárga maradt alatta a körmöm, de ez a korábbi alaplakk nélküli lakkozásoknak is betudható.

Update: Le kell, hogy pontozzam. A vizet egyáltalán nem bírja! Tökéletesen működött, egészen addig, amíg nem mentünk strandolni. Este 4 réteg lakkot kentem a körmömre: alapnak ezt, utána 2 réteg nyc pinket végül essence dark shine fedőlakkot. Másnap délután kb 2 órát labdáztunk a Balatonban, az összes körmömről egyben jött le a lakk. Utána kipróbáltam alap nélkül ugyanezeket a lakkokat és egy hétig bírták a strandolást is. Csak azért kap 2*-ot, mert ha nem vizezünk, akkor tűrhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 21.

Anettke

2014. október 14.

Nekem sem vált be annyira, hogy újra vásároljak belőle. Lehet, hogy nem rendeltetésszerűen alkalmaztam, de sajnos ez most ilyen. Órákig vártam, hogy megszáradjon, és utána kb fél napot bírt ki. Ennél olcsóbb márkát is találtam, ami viszont bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 14.

candus

2014. szeptember 22.

Az elején rendesen működött. Kb fel év telt el, de az elmúlt időben nagyon nem teljesített jól. Többször is kikentem a körmöm homoklakkokkal, színes lakkokkal es ezt használtam alájuk. Furcsa módon általában mar a második nap pergett le a lakk nagy darabokban. Nagyon könnyen lejön, konkrétan egy ici picit megkaparom es az egész jön le egyben. Most egy rimmel alappal vén fent egy lakk es semmi baja, nem akar leesni egészben, úgyhogy fel év közös együttélés utan kuka.. Kb a negyedét használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Kati04

2014. június 25.

Az elődjét nagyon szerettem, de ez egyáltalán nem vált be. Nem tetszik, hogy átlátszó, míg a régi változatnak kicsit tejes színe volt, így jobban kiadta a lakk színét. Pozitívum, hogy gyorsan szárad, és olcsó, de más jót nem tudok róla elmondani. A lakk ugyanolyan gyorsan pattogzik le, mintha nem is lenne alatta semmi, plusz a körmöm is ugyanúgy elszíneződött, valamint konkrétan le lehet húzni a körmömről, mint a lehúzható arcpakolásokat :S. Már elég sokszor használtam, de csak egy-két különböző lakkal, lehet, hogy mással jobban teljesít, majd updatelek, ha változik a véleményem.

Update: Újra próbálkoztam vele. A glitteres lakkok lemosásával mindig meggyűlik a bajom, sokáig kell vele vacakolni a körömlakklemosóval, hogy a nagyobb szemű glitterek is levándoroljanak a körmökről. Ilyenkor jól jön, ha ez az alaplakk van a glitteres lakk alatt, mivel egyben le lehet húzni az egészet a körmökről. De ami pozitívum, az egyben negatívum is, mert olyannyira könnyen lejön, hogy mire beértem az egyetemre az egyik körmömről konkrétan eltűnt a lakkozás, másnap a földszinten vettem észre, hogy elillant az egyik körmömről a lakk, ami az emeleten még megvolt. Úgyhogy óvatosan kell vele bánni, de még mindig jobb, mint lemosóval bajlódni, az is plusz pont, hogy még nem sűrűsödött be fél év elteltével sem.

UP.: Még mindig nem sűrűsödött be, és több különféle lakkhoz próbáltam, volt, amikhez nagyon jól bevált. Kellett hozzá sok idő, de a végére csak összebarátkoztunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Oraculum

2014. február 10.

Szerettem a régi kiadását nagyon, 1-2 nappal segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Szerettem a régi kiadását nagyon, 1-2 nappal segített.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.