Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sugar bunnie, Módosítva: 2014. január 16.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kitisztítja az orr kérnyékén eltömődött pórusokat. Rendszeres használata megelőzi az új miteszerek kialakulását és tisztán tartja a bőr pórusait.

sailorluna

2018. augusztus 14.

többféle módszerrel próbálkoztam, de semmit nem tudott kiszedni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

többféle módszerrel próbálkoztam, de semmit nem tudott kiszedni.

Brigitta Sz

2014. január 6.

Én most próbáltam ki, hát nagy csalódás volt, semmit sem használt, és nagyon fájt leszedni! Majd fürdés után megpróbálkozom újra vele, hátha.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

babuska15

2013. november 26.

Sajnos sejtettem, hogy az első használatot tuti elszúrom...nem is lett ez másképp, kemény 3 mitesszertől szabadított meg, pedig gőzöltem is előtte. Lehet rosszul tettem fel. Nem szeretném lepontozni, de majd jön szombaton az update, de addig sajnos csak 1 * :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 26.

pampam

2013. október 29.

ismerős mesélt róla, úgyhogy vettem egyet. első próbálkozásra nagyon elszomorodtam, nem történt semmi. aztán bevizeztem rendesen és megvártam hogy megszáradjon. szépen tisztít, csodát mondjuk nem tesz. hosszútávon nem mondanám hogy hatott, de nagyon jó érzés használni, ha ez valakinek szempont...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 29.

Vizsiildi

2013. szeptember 27.

Tetszik! Az apróbbakat valóban kiszedi, de a mélyebben fekvőkkel nem tud mit csinálni! Tetszik, mert látványos a hatása még így is! Most még nem tudom, hogy újra fogom-e vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Domi

2013. augusztus 31.

Nekem nagyon bevált zuhanyzás+hajmosás után egyből a még kicsit vizes orra tettem fel és egy icipicit be is vizezsztem de csak egy kicsit majd 15 perc múlva lassan leszedtem igy használva rengeteget kiszedett szerintem még újra is veszem ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

bunieka

2013. augusztus 28.

Ez botrányos volt, pedig nem ez volt az első tapasz amivel dolgom volt. Mindent úgy csináltam, ahogy leírták, mégsem szedett ki semmit, sőt, az orromról szinte magától leesett a tapasz a végén, ami azért elég érdekes. Nagyon gagyi volt. Ennyi pénzért, ilyen minőséget...

Update: az első próbálkozás tényleg katasztrofálisan sikerült, de a másik kettő már működött. Nem tudom, hogy egy selejteset fogtam-e ki elsőre, vagy én voltam a hülye, de másodjára rendeltetésszerűen működött. Nem volt rossz, de használtam már jobbat is (baleás). Sajnos többnyire az van, hogy az orrom hegyével nem tudnak mit kezdeni, onnan nem szed ki soha semmit. Talán túl kerek az orrom. Nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

csevelin96

2013. július 28.

Nekem egyáltalán nem használt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 28.

Nekem egyáltalán nem használt..

KataaBabaa

2013. július 8.

Igen pozitívan csalódtam a tapaszokban. Igaz, az első próbálkozás rosszul sült el, mert úgy csináltam ahogy rá van írva, hogy mielőtt lehúztam bevizeztem. Na úgy a pakolás a papírdarabról egy az egyben az orromon maradt, és semmi hatás nem volt. Aztán a következő alkalomkor nem vizeztem be mielőtt lehúztam, így eszméletlen, mi maradt a papíron. Nincs különösebb probléma a bőrömmel, csak kipróbáltam ezt, mert érdekelt. Olyan dolgokat kiszedett ami szabad szemmel egyáltalán nem is látható. Biztos hogy újra fogom venni, hetente 1-2 alkalommal használva csodásan tisztán tartja a bőrt. Nem a legolcsóbb megoldás, de a kozmetikusnál sokkal kíméletesebb és annál még árban is jobb.
Update: Megérdemli az öt csillagot, több próba után is sok-sok cucc mászott a papírra. Nem értem hogyan működik, de működik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Moncsi94

2013. július 4.

Nekem sem szedett ki túl sokat, de még mindig ez bizonyult nálam a leghatékonyabbnak. Az árát kicsit sokallom, ahhoz képest hogy csak pár mitesszert szed ki. Egyenlőre próbálkozok más módszerekkel, ha nem találok jobbat valószínűleg visszatérek ehhez, bár egyre szkeptikusabb vagyok azzal kapcsolatban, hogy a mitesszereket "csak úgy" ki lehetne húzni a bőrből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

PVP 0 0