Essence

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   8 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2014. január 7.

Kiszerelés:   8 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Homlokra és állra használható. A mitesszerek, és szennyeződések hatékony eltávolításáért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Eszter88

2018. március 1.

Néha kiszed valamit, néha nem. Szoktam próbálkozni, mikor nagyon elmiteszeresedik az arcom, de nem érzékelek jelentős különbséget a rossmann, dm és müller átlagos tapaszainál. Mindig van itthon valamilyen. Kicsit drága ahhoz képest, hogy mit tud. talán nem kellene ekkora hajcihőt csapni a csomagolással és akkor olcsóbban is ki lehetne hozni ezt a felemás cuccot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.

springee

2017. június 13.

Közepes kategóriájú tapasz, más drogériás-sajátmárkás mitesszereltávolítónál többet kiszed, de közel sem eleget. Az elmúlt hetekben találtam rá egy noname, olcsóbb tapaszra, ami majdhogynem teljes felületével kiszedte a mitesszereket, ezzel magasra tette a lécet. Előtte valahogy kedvezőbben ítéltem meg az essence tapaszait, noha csodát egyiktől sem várok, nyilván nem egy lehúzás után lesz teljesen tiszta az orr, de látványos javulás is elérhető kitartással és a megfelelő kozmetikumokkal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

mentikorta

2017. február 9.

szutyok :'D1 mer nincs 0 :'D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 9.

szutyok :'D1 mer nincs 0 :'D

Artis

2017. február 9.

Az a helyzet, hogy még csak fel sem tapad, így nem is csoda, hogy nem hat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 9.

Az a helyzet, hogy még csak fel sem tapad, így nem is csoda, hogy nem hat.

borntobe

2015. augusztus 20.

"A kenceficézés b*zis haggyámábékénazzalasz*rral" típusú a párom, ez az egyetlen, amire sikerült rávennem az after shave balzsamon kívül. Neki működik orron és állon, a nagyobb mitesszereket könnyen kiszedi, nekem viszont nem vált be annyira, átlagoljunk egy hármast. Azt hiszem, eddig 3 csomaggal pusztítottunk el belőle, a tapadással soha nem volt probléma, bár volt, hogy útközben észrevétlenül felvált és megkeményedett a széle. Biztosan van jobb hasonló termék, viszont tetszik, hogy ez ilyen kis pici háromszög forma.(Illuminati, jeeee.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

csokalilla

2015. július 5.

Nekem kiszedett néhány mitesszert az orromról :D és szárít is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 5.

Nekem kiszedett néhány mitesszert az orromról :D és szárít is

lilla0808

2014. október 28.

Kiváncsiságból kipróbáltam, mit tudnak ezek a "csodatapaszok". Hát, hatalmas csalódás volt, semmit se használ nálam... De gazdagabb lettem a tapasztalattal, hogy többet ilyet sose..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

La-Fee

2014. június 24.

Nekem bevált. Szappan víz, rá a tapasz, nedves ujjal még pluszban betapicskolom, hagyom megszáradni és müködik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 24.

Madi

2014. január 27.

Az orra valót (újfajtát) használtam, de semmit nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Az orra valót (újfajtát) használtam, de semmit nem segített.

Gladys

2013. október 26.

Kipróbáltam az orra valót, mert mér sose próbáltam ilyet. Nekem rendesen kitisztított mindent, de itt-ott ragasztó is maradt az orromon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

PVP 0 0