Essence

Ár:   900 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzandrASD, Módosítva: 2017. július 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szivacsos körömlakklemosó, amely alaposan eltávolítja a körömlakkot a körmeidről. Gyorsan és egyszerűen használhatod vattapamacs nélkül. Acetonmentes ezért kíméli a körmöket. Műkörömhöz is használható!

quika

2017. április 16.

Barmi, ami kenyelmesebbe teszi a koromlakklemosas rettentoen unalmas es idopazarlo folyamatat, szerintem jo valasztas, igy van ez ezzel is. Luxus, mert enelkul is le lehet szedni, de igy szamomra annyival konnyebb...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

0bikbik0

2017. február 15.

Teljesen jó ötlet is (más márkáknál van ennél olcsóbb, meg többször ennyibe kerülő dobozka is), és nagyon jól használható. Mivel áztatgatom így a lakkot, nem csuszatolom, nem viseli meg annyira az ujjaim végét, sokkal könnyeben lejön a lakk. Csillámos lakkal viszont nem használom, mert a csillámok benne maradnak, és később visszakerülnek az ujjaimra, körmeimre. Aztán meg takaríthatom azt...
Meg lehet lenni nélküle, de kényelmes a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 15.

Meg lehet lenni nélküle, de kényelmes a használata.

Evelin123

2017. február 6.

A sima lakkot lehozza , de a sötétebbekkel és csillogósakkal nagyon nehezen küzd meg.
Drága ehhez képest és annyira de annyira felesleges termék, ugyanis ilyet könnyedén lehet csinálni egy kis üvegből és egy darab szivacsból..
2 csillag, mert a sima lakkot legalább lehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

2 csillag, mert a sima lakkot legalább lehozza.

Lorna

2016. július 15.

Viszonylag szépen leszedte az elején a lakkot. Tipp: ha nagyon kiszárad a szivacs benne, akkor érdemes megfordítani, hogy lemosó lötyi visszafolyjon a tetejére. Először én se hittem benne, hogy működhet, de láss csodát, besüllyesztettem az ujjam és lejön róla a lakk. Az összetevői tényleg jók. Két probléma lehet vele, a (már mások által említett) nagyon erős színű lakk megfoghatja az ember ujjait, bár ilyen nekem csak ritkán volt, és nekem a csillámokkal nagyon nehezen birkózott. Még egy átlaglemosó birkózásánál is nehezebben. Aki szokott csillámos lakkot lemosni az tudja mire gondolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

blessed

2016. július 11.

Update: eddig tartott ki, pont fél év, heti 2x használattal. Már nem mossa le a lakkot, csak maszatol. Az döntötte el, hogy nem veszem újra, hogy kifestettem a lábkörmeimet és rá jöttem ezzel nehézkes lemosni :D no meg az ára miatt se

2016.01.31 Meglepően jó! Én egy ezresért vettem, amit marhára drágállok úgy, hogy a márka inkább a tiniket célozza meg; a rossmann sajátmárkás ugyanilyen, ugyanekkora szivacsos lemosója pont a felébe kerül, de az összetevői nem tetszettek és a full fekete csomagolása is taszított. Ez győzött a szebb összetevők miatt; nagyon gyorsan kellett nagyon gyors körömlakk eltávolítót találnom és fura volt először a szivacsba dugni az ujjam, de tényleg 1-2 húzással teljesen lejön a lakk a körmömről. Hatása maximális, de csak 4 csillag az ára miatt...
Kíváncsi vagyok meddig fog működni heti mondjuk 1-2-szeri használattal. Próbálta már esetleg valaki másik lemosóval feltölteni utána? Ha úgy is működne, akkor feltornáznám a jegyét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Melittaa

2016. július 5.

Tegnap vettem le a polcról mert muszáj volt vennem valamit és nem szeretem az erős szagú lemosókat. Gondoltam kipróbálom és nagyon szépen leszedte a körömlakkot. Nekem bejött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

tellmeastory95

2016. május 25.

Most próbáltam ki először szivacsos lemosót szóval nincs viszonyítási alapon, de azt kell mondjam nem rossz. Az összetevők barátiak, valamint kellemes illatú lesz tőle az ujjam, viszont nem mindig szedi le tökéletesen a lakkot és nem is olcsó, szóval csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

philtatosz

2016. január 7.

Eddig még egyszer próbáltam csak ki, de hasznos kis találmánynak tűnik. Kicsit összekente az ujjamat, amikor a bordó körömlakkot próbáltam leszedni vele, de eddig nem használtam alapozó lakkot, hátha hosszútávon mégis bejön majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Izabellaa

2015. július 8.

Már elég régen vettem és nagyon szépen leszedte mindig a körömlakkom csak aztán a sok piros körömlakk lemosás után amit szinte mindig használtam a szivacs átvette a színt és mindig piros maradt az ujjam. Kivettem a szivacsot a tégelyből és az egész lemosó lötyi is piros színben pompázott úgyhogy ki kellett cserélni és kimosni a szivacsot és így sajnos elveszett az a finom illat de legalább van egy jó kis lemosóm ami nagyon hamar és nagyon szépen leszed mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

palotaizs

2015. május 23.

Nekem nagyon bevált. Sokkal gyorsabban megvagyok a körömlakk eltávolításával ezzel a termékkel. De én utána hidratálni szoktam a bőröm biztos, ami biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide