Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: sofie_sz, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. október 20.

Kategória:   Ajakápolók

2014 júniusi limitált trendkiadás

01 - young, wild, awesome árnyalatban kapható

szilvia.bano

2016. december 6.

Szájra, és ujjközökre, kézre is jó, finom illata van, én táskában használtam mikor hidegebb volt. Nekem is beszáradt, de leszedtem a felső száraz réteget, kicsit megkevertem utána, hogy krémesebb legyen, és akkor jobb lett. Mindazon által a hidratálása kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

vanilla0313

2016. január 19.

Akciósan vettem 500 Ft-ért. Én az ajkamra használom szinte minden nap, és nagyon szeretem. Az illata kellemes, enyhe, olyan semmi extra kategória. Ennyi pénzért szerintem nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 19.

Lovemakeup

2014. december 21.

A Rossmannban most akciósan 499-ért hozzá lehet jutni. Eddig jónak tűnik, bár még csak szájra használtam.
Update: még mindig csak szájra használom. Sokszor kell az ujjammal belemászni, hogy kerüljön valami a számra. Nem rossz, de inkább maradok a labello és társainál. De legalább ha elfogy, a dobozkáját fel fogom tudni használni arckrém tárolására. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Pampilla

2014. augusztus 28.

Nagyon hasznos kis jószág ez,minden női táskába kell egy ilyen.
Kicsit furcsa hogy szájra is és körömre,kézre is jó,de egye fene,majd megszokom.
Örülök hogy megvettem,jó darabig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 28.

Nagyon hasznos kis jószág ez,minden női táskába kell egy ilyen.
Örülök hogy megvettem,jó darabig elég lesz.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate