Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

A speciális, asszimetrikus formájú kefe rövid és hosszú szálakat tartalmaz, amelyek minden pillát elérnek az XL hatás érdekében!

Kispanda

2019. május 15.

Általában a szemem alatt köt ki és darabos/csomós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Általában a szemem alatt köt ki és darabos/csomós.

nreka

2018. február 11.

Nem igazán vagyok elégedett. Az egyik kedvenc YouTube-os gurum ajánlására vettem meg (Tati Westbrook), ő nagyon dícsérte. Hosszabbítás szempontjából nincs vele gond, viszont ügyeskedni kell hogy ne tapassza össze a pillákat és néha csomós is. A másik problémám hogy ugyan hosszabbít, de nem dúsít. Szóval el fogom használni, és nem utálom a pilláimat amikor ezzel vannak kifestve, de nem veszem újra. (Maximum vészhelyzetben ha nincs más.) A lemosása nem különösebben macerás szerencsére. 1049 Ft-ot megért, de inkább visszatérek a Maybelline Colossal Big Shot-jára, ami mindezeket tökéletesen tudta. <3

Update: Javítok az értékelésen, mert kiadós a kiszerelés (12 ml több mint az átlagos 9 ml) és futkosós szempillaspirálnak jó, de semmi különleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

littlebird2

2017. november 11.

XXXL-es szempillákat, azért nem csinál. De kiárusításon megérte megvenni. Annyit tud mint egy átlagos szempillaspirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Unicorn

2017. szeptember 8.

Szintén kiárusításon szereztem be, 350 ft-ért nem tudtam otthagyni. Érdekes, mert van hogy helyén marad, máskor a szemem alatt köt ki. Egyébként sok festéket vesz fel, de ha sikerül korrigálni az összetapasztott pillákat akkor szép végeredményt kapunk.
Ennyi pénzért nem érzem rossz vételnek, de teljes áron nem érné meg. Az Essencen belül is találni jobb spirált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Viki9727

2017. augusztus 27.

Essence kifuttatáson vettem. Nagyon szeretem, szép hosszú ívelt pillákat csinál. Este felé már kicsit elkezd potyogni. Ezt leszámítva imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

kovacsfruzsika

2017. január 10.

Én nagy szerettem, szép dús és hosszú pillákat csinált, viszont azóta találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Hidratálók: Butylene Glycol