Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: vlilla0522, az összetevőket feltöltötte: Viki-, Módosítva: 2013. július 15.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Új formulája lehetővé teszi, hogy a manikűrök hosszabb ideig maradjanak a körmökön.

Bármilyen manikűrön használható, extra fényes finisű fedőlakk.

captainbetti

2016. november 7.

Vékony rétegben használom, szép fényes, és hosszabban tartó lakkozás az eredmény. Én elégedett vagyok vele.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
KuliKali

2015. október 7.

Nem a legjobb fedőlakk,de ennyi pénzért simán megéri szerintem,egy darabig elvan a kezemen,de nem túl tartós,nehezen szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 7.

vadvirag919

2015. május 24.

Sajnos a manikűrök tartósságára vonatkozó részt nem tudtam tesztelni, ugyanis ez a lakk enyhén szólva lassan szárad. Úgy 4-6 óra után is képes benyomódni, redősen felcsúszni stb. Oké, addig egész fényes, amíg bele nem nyúlok valamibe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

Cappio

2015. április 21.

szeretem az essence lakkokat, így megpróbálkoztam ezzel is, nekem 1-2 nappal tovább fent marad a lakk így, szép fényes lesz a körmöm, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

itstamarablack

2014. szeptember 11.

Imádom ezt a lakkot. Két nap helyett 5-6 napig tökéletesen fenn marad a lakk és én a fényességével is meg vagyok elégedve. Nekem 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

vulpemania

2014. augusztus 18.

Az alapján amit ígér azt betartja, szép fényes lesz tőle a körmöm és nem potyog le a lakkom 2-3 nap alatt, ahogy szokott. Azért nem kap maximális csillagot, mert kicsit lassan szárad,de ha türelmesen megvárod, hogy az alatta lévő lakk teljesen megszáradjon és utána kened fel, akkor jól működik. :)

UPDATE: el sem hiszem, hogy 1hétig képes rajta maradni a körmömön a lakk, ha ezt használom fedőlakknak!! :) komolyan csak ajánlani tudom! árban is jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

kékszemű

2014. július 3.

Nekem nagyon bejött! Extra fényes, még napok múlva is. Tartós, nem kopik, vagy pattogzik! Elég jól megtartja a strasszköveket is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

Napsugár

2014. május 19.

Nekem ez nem jött be, olyannyira, hogy ki is dobtam első használat után, két réteg lakkra használtam belőle egy réteget, nem kaptam extra fényt, nagyon lassan száradt, reggelre jó kis párnanyomatos manikűrt kaptam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

Oraculum

2014. február 10.

Szerettem a régi kiadását nagyon, 1-2 nappal segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Szerettem a régi kiadását nagyon, 1-2 nappal segített.

bandita

2013. december 24.

2013. 09. 13
Ezt a lakkot brosúrából szúrtam ki magamnak, miután a leírás ott azt igérte, hogy ez a fedőlakk magasfényű, tartós, blablabla, éééésss fixálólakként rögzíti a körömdíszeket, valamint a mintákat.
Ekkor lelki szemeim előtt megjelent egy rendhagyó "kaviáros" pedikűr és nyálcsorgatva rohantam megvenni. :D

Azt kell mondjam, hogy ilyen fasza fedőlakkom még sosem volt!
A nyomdázott mintát nem macerálta szét, két brutálvastag rétege is meg bírt száradni fényesre fél órán belül az alatta lévő rétegekkel együtt.
Öt napja hordom a lábkörmömön azokat a mákszemeket, amelyeket ebbe ágyaztam bele, no pergés, no kopás, no pattogás annak ellenére, hogy munkavédelmi klumpában, zokniban verem a vigyázzt napi 8 órán keresztül.

Úgy vélem, hogy ha valami képes rögzíteni a kaviár manikűrt a körmökön, akkor ez a lakk az!
Én már azt is elhiszem, hogy egy betonkockát meg bír tartani a körmök tetején :)

2013. 12. 24
Ma végre módomban állt letesztelni, hogy mire képes a kaviárgyöngyökkel.
Vásároltam egy dobozka noname hobbyboltos áttetsző, színjátszó felületű kaviárt és egy Essence rózsaszín kaviárt és nagy kísérletezésbe fogtam. Ezt a lakkot hagytam utoljára, mert időközben kicsit besűrűsödött a tartalma és macerásnak gondoltam kaviárral párosítani.
A végeredmény nagyon meglepett.
Ez volt az egyetlen lakkom, ami képes volt stabilan megtartani a gyöngyöcskéket a felületében úgy, hogy a gyöngyök színe sértetlenül megúszta a rögzítést. Szinte zselés állagának köszönhetően lazán megvalósítható vele az a történet, hogy kilakkozom a körmömet fedőhatástól függően 1-2 rétegben színes lakkal, majd felviszem ezt az áttetsző lakkot és a felületébe beleágyazom a kaviárszemeket.
A látvány igencsak kifinomult, mert én alapból berzenkedem attól, ha olyan kaviáros manikűrt látok, ahol a gyöngyök durván kiágaskodnak a felületből.
Ezzel a lakkal megvalósítható az, hogy a díszek szépen belesimulnak a manikűr mintáiba és mivel csak a gyöngyök alá kenjük, az a jelenség is elkerülhető, hogy a fedőlakk oldószerével szétmázoljuk a színes gyöngyök festékanyagát.

Tavaszi lakásfelújításkor szerintem fugázni fogok ezzel a lakkal, mert bármire képes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 24.

2013. 09. 13

Azt kell mondjam, hogy ilyen fasza fedőlakkom még sosem volt!

2013. 12. 24
Ma végre módomban állt letesztelni, hogy mire képes a kaviárgyöngyökkel.
A végeredmény nagyon meglepett.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.