Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0.78 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kovacs.M., Módosítva: 2021. február 19.

Kiszerelés:   0.78 g
Kategória:   Sminkek szájra

Formáz, keretez, kiemel! Nem számít, milyen megjelenésre vágysz, a puha és precíz ajakceruzák tökéletesen kiemelik az ajkakat. A bársonyos matt felületű selymes textúra magas színintenzitást kínál, rendkívül könnyen felvihető és abszolút precíz ajakkontúrokat hoz létre.

16 árnyalatban kapható

Queen16

2021. február 14.

Eddig nem értettem sok lány miért van oda az essence szájkontúr ceruzákért, de ez a kollekció nagyon jól sikerült nem tudom hogy meg újult e vagy valami de sokkal krémesebb jobb lett.
Nekem a 03 bold, és 05 legendary ármyalatot próbáltam ki mindkettő gyönyörű telt szép színek. Azonal be is szereztem belőlük még egy egy cerkát anyira megtetszett tuti ha elfogynak újra vevős darabok lesznek, sajnos hamar fogy de nagyon szép nude színek, 05 legendary magában kitöltöm vele a szám nagyon szép matt nude. Csak ajánlani tudom aki szereti a nude ajkakat kylie jenner egyik rúzsára emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate