Essence

Ár:   349 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   0.78 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kovacs.M., Módosítva: 2021. február 19.

Kiszerelés:   0.78 g
Kategória:   Sminkek szájra

Formáz, keretez, kiemel! Nem számít, milyen megjelenésre vágysz, a puha és precíz ajakceruzák tökéletesen kiemelik az ajkakat. A bársonyos matt felületű selymes textúra magas színintenzitást kínál, rendkívül könnyen felvihető és abszolút precíz ajakkontúrokat hoz létre.

16 árnyalatban kapható

csiges

2022. február 4.

2022.02.04.
Meg karácsonykor vettem egy pár árnyalatot belőle, mert kb 1 euró, ami szinte semmi. Szerintem azóta újabb árnyalatok vannak, mert az enyémek nem csak 200 valahanyas árnyalatok hanem 0 és egy szám.

02 - Happy
Nagyon szépen megy a bőrtónusomhoz, nem túl kirívó, de azért feltűnő szín. Szépen lehet rajzolni vele, és szépen kopik.

201 - My Dream
Világos rózsaszín, szinte nem is látszik. Alapozásra jó.

203 - My Advice
Not for me.

205 - My Love
Szép, erős piros szín. Szerintem meleg bőrtónushoz való, mert inkább narancsos mint cherrys.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 4.

2022.02.04.

02 - Happy

201 - My Dream
Világos rózsaszín, szinte nem is látszik. Alapozásra jó.

203 - My Advice
Not for me.

205 - My Love

Yummy

2021. december 14.

A 103 Why not színt birtoklom. Olcsó volt, így kipróbáltam.
Régi fás ceruza, faragni könnyű de azért elkenődik a hegye. Kemény és felkenni nem egy kellemes érzés a szájra, kicsit mintha fájna is vagy karcolna.
A színe okés, sokáig fennmarad, szépen kopik. Ha jó áron van, érdemes kísérletezni vele, de nem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

A 103 Why not színt birtoklom. Olcsó volt, így kipróbáltam.

Emrise

2021. november 5.

Három árnyalatban vásároltam, pár napja használom. Kicsit nehéz felvinni, elég kemény az állaga, ennek ellenére egyelőre meg vagyok elégedve vele. A tartóssága rendben van, szép ívet ad az ajkaknak egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

viragb

2021. október 19.

A cheerfull árnyalatot vettem meg, szép színe van és könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 19.

A cheerfull árnyalatot vettem meg, szép színe van és könnyű vele dolgozni.

Szilviams0118

2021. szeptember 10.

DM-ben le volt árazva 175.- Ft-ért, megvettem a 102-es és 103-as árnyalatát, mindennapokra tökéletes, erre lett kitalálva. Nem csúcstermék, de ár-értékben verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

d.anett89

2021. szeptember 2.

102 true meg árnyalat van meg.
Könnyű vele dolgozni, szépen a helyén marad. A színe meg tökéletes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

102 true meg árnyalat van meg.
Könnyű vele dolgozni, szépen a helyén marad. A színe meg tökéletes

Kremcica

2021. április 18.

Lehet én fogtam ki rossz szériát, de ennél rosszabb szájceruzát még nem próbáltam (104 First Love). Eleve van egy fura "fás" szaga mint a régi ceruzáknak. Emellett még elmennék, de hogy elképesztően kemény és ennél fogva vagy ötször át kell húznom mire leadja a színt az nálam nem oké. Kellemetlen, már-már fájó használni. A matt finise miatt elég jól fennmarad és szépen kopik, de eddig el is kell jutni. Biztos nem veszek más színben, inkább hozzárakok még egy kicsit és veszek drágábbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Queen16

2021. február 14.

Eddig nem értettem sok lány miért van oda az essence szájkontúr ceruzákért, de ez a kollekció nagyon jól sikerült nem tudom hogy meg újult e vagy valami de sokkal krémesebb jobb lett.
Nekem a 03 bold, és 05 legendary ármyalatot próbáltam ki mindkettő gyönyörű telt szép színek. Azonal be is szereztem belőlük még egy egy cerkát anyira megtetszett tuti ha elfogynak újra vevős darabok lesznek, sajnos hamar fogy de nagyon szép nude színek, 05 legendary magában kitöltöm vele a szám nagyon szép matt nude. Csak ajánlani tudom aki szereti a nude ajkakat kylie jenner egyik rúzsára emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate