Essence

Ár:   749 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Vivivivi, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a regeneráló körömlakk rendkívül rövid idő alatt, láthatóan javítja a köröm szerkezetét. A formula argánolaj, avokádó olaj és makadámdió olaj hármas ápoló komplexével gazdagított az egészséges megjelenésű körömfelszín támogatásáért.

blondie0310

2018. május 24.

Keresztbe folyton betört a körmöm, bármilyen rövidre is vágtam. Segített ezt megszüntetni.

Hátránya, hogy alap lakként használva lehúzhatóvá teszi a teljes lakkozást, amit nem említenek a terméken, és ha beakad valmilyen módon, akkor feljön miatta a fél körömlakkozás. Ettől függetlenül, mivel az alap problémát megoldotta, bármikor újból megvásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

szabofannika0215

2017. március 22.

Géllak volt a körmeimen, és ugye lereszelni kellett. Utána természetesen redőzött, érdes volt a körmöm és muszáj volt beszereznem rá valamit. Használtam rá Cien átlátszó körömlakkot, 2 rétegben is, és még mindig éreztem, hogy érdes a felülete. Ezért mikor megláttam, egyből megvettem és le is mostam a Cien-eset, és ebből is a biztonság kedvéért 3 réteget vittem fel. Már 2 réteg után egyenletesebb volt a körmöm, amitől nagyon megkönnyebbültem. Remélhetőleg a sok olaj is segíteni fog abban, hogy újra megerősödjön, de eddig is meg vagyok vele elégedve:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Cipriana

2017. január 6.

Múlt hónapban felrakattam gél lakkot, ami teljesen tönkretette a körmeimet, komolyan mondom lányok, SOHA, de SOHA ne rakassatok fel gél lakkot! Szóval totál ramaty a körmeim állapota, gyengék, töredezettek, gyulladtak, így kipróbáltam ezt a lakkot. Nem rossz, szerintem segít valamennyit, bár az idő fog segíteni a legtöbbet. Barátnőm körmei a gél lakk után csak fél évvel jöttek rendbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)