Essence

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Zenzen, az összetevőket feltöltötte: ancsablogja8, Módosítva: 2014. január 7.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Innovatív kétfázisú formula clearderm comlex-el szuper gyors és szuperhatékony segítség: szárítja a pattanásokat egész éjszakán át. Vidd fel lefekvés előtt, majd reggel alaposan mosd le.

yellowbanane

2018. október 20.

Ezt a terméket MÈG GYÁRTJÁK, így a fenti infó, miszerint nem, fals lesz. Egy hete vettem, és maga a CSODASZER. A még nem kifejezetten pattanásra, ami csak kezd begyulladni is nagyon jó, nem lesz belőle patti.
Az érett pattanásokra is szuper, egy este alatt sokat tüntet el belőlük. Két nap alatt nem nekem teljesen leszárítja, így nincs nyomkodas és nincs heg sem. Nagyon ajánlom a terméket!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

irisz25

2018. április 5.

Nekem bevált! Két éjszaka kell azért, hogy megölje a pattikat. Már a második üvegcsével használom. Fényévekkel szebb az arcom mióta rátaláltam erre a kencére. A párom annyira nem díjjazza , de ha itthon vagyok simán használom nappal is 😂 És azt kell hogy mondjam igenis megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Blakely

2014. május 26.

Nos vettem kb. egy hónapja egyet, mert olvastam róla hogy mennyire hatásos.Nos igen.. hatásos is lett volna ha lett volna valami az üvegben... akkor nem csak én jártam úgy hogy kb. semmi sem volt benne és ami volt is száradt. Valamicskét össze tudtam kaparni egy-két pattanásra de arra viszont nagggyon jó volt!Hétvégén láttam Rossmanban mondom meglesem mi van benne, és ez teli volt :) szóval újra vettem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Veronika

2013. november 10.

Múlthéten vettem (1000Ft,gondoltam 1 próbát megér)..és nagyon jó!
Nem vok pattis "alkat",de néha-néha 1-2 gombóc kijön rajtam..este bekenem és reggelre leszárad! Nagyon jó! a páromon is használtuk és nála is bevált!
Az ára is szuper...biztos újravásárolom,ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

Múlthéten vettem (1000Ft,gondoltam 1 próbát megér)..és nagyon jó!
Az ára is szuper...biztos újravásárolom,ha elfogy!

asha

2013. október 24.

Hát akkor megérett a véleményezésre...1 hónapja nem nyúltam hozzá, ma véletlenül a kezembe akadt és teljesen beszáradt...az a kevéske ami az üvegben volt..(korábban írtam, hogy kb üres volt) Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

nikus23

2013. szeptember 28.

Sajnos én nem mondhatom hogy olyan jó, mert még a kicsi pattikat sem tűntette el reggelre.. nem meg a nagyokot pedig minden este használom és csak nagyon lassan tűnnek el a pattanások, szóval én többet nem veszek ilyet pedig azt hittem hogy ez segíteni fog, de tévedtem :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 28.

Vizsiildi

2013. szeptember 19.

Én szeptember 10-én vettem,de már elfogyott!Nem volt teli az üveg!Illetve az alján az utolsó fél centiméter megszáradt!Az első pár este látványosan hatott!Sajnos utána már nem!1080ft volt a müllerben!Ezzel az üveggel nem vagyok elégedett,lehet egy másik üveggel jobban jártam volna!Ezért még nem tudom,h újra vásároljam~e!Mert meglehet,h csak selejteset emeltem le a polcról,ami már régebbi volt,bár ehhez csomagolták az ajándék mitteszer tapaszt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Dytta

2013. augusztus 21.

Nekem bevált. Főiskolai koleszban valóban praktikus, kis helyen elfér, szóval én költöztetem. Amúgy csak hibajavítónak szoktuk hívni, egy éjszaka alatt lejjebb lapítja még az olyan pattanásokat is, amik óriásiak (persze az ilyenekre nem elég egy éjszaka, de jelentős a külnönbség). Az illata engem a tetűírtóra emlékeztet, de ez elhanyagolható. Most fogyasztom a másodikat, mivel az első sajnos valahogy elpárolgott az üvegből....lehet, hogy nem húztam meg eléggé a kupakot, viszont ez nem a termék hibája. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Inez.In.Wonderland

2013. augusztus 14.

Nekem is írt fel régen a bőrgyógyász olyat, és tényleg hasonlít erre. Szerintem ez lehet az: http://kremmania.hu/kremek/egyeb-gyogyszertari-ichtiolis-kenes-razokeverek ebbe ha jól értettem akkor kén és cink van, az Essence SOS-ben pl. van kamilla, körömvirág kivonat is (meg egy halom tartósítószer... ) szóval nem egészen ugyanaz az összetevőjük. Szerintem amúgy ez is jó, meg a gyógyszertári is jó volt amikor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 14.

elizabett85

2013. április 24.

Tényleg nagyon jó! Gyorsan megbirkózik a pattanásokkal, szuper hatékony. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Zinc PCA, Propylene Glycol, Glucose

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!