Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonmentes.

kovexti

2018. június 8.

Nekem sajnos nagyon szárít, hiába acetonmentes. Az illata jó, de tényleg nem kifejezetten gyümölcsös. Valóban nagy a szája.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 8.

Parlandorka

2016. január 29.

Az illatán egyáltalán nem érződik, hogy gyümölcsös, az üvegének túl széles a szája, ezért nem tudom normálisan adagolni, de lemosóként szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

Etta22

2016. január 25.

Imádom, főleg az illata miatt vettem meg, emellett teszi a dolgát rendesen:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

Imádom, főleg az illata miatt vettem meg, emellett teszi a dolgát rendesen:)

Imo

2015. július 24.

Fini az illata és szépen tisztít. Ennél többet nem várok el tőle. Jó árban van, más nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

mariettalajko

2015. április 4.

Én nagyon szeretem ezt a körömlakklemosót. A feladatát ellátja, a sötét színű lakkokat nehezebben viszi le, olyankor kétszer is át kell menni rajta, hogy teljesen eltávolítsa a lakkot, de nem nagyon találkoztam még olyan lemosóval mi rögtön teljesen tisztává varázsolta volna a körmömet egy pl barna lakk után. Mosás közben acetonos, de kis idő múlva annyira jó gyümölcsös illata lesz h hihetetlen. Legszívesebben lenyalogatnám az ujjaimról:D A körömerősítő funkcióját nem látja el, legalábbis nem nagyon vettem észre a változást, ezért csak 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 4.

nikolett

2015. március 10.

Szerettem, négyes! Az illata jó volt, de egy pontot levonok, mert nem volt valami erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

marianngod

2015. január 24.

Nekem bevált. Én otthon, magamnak csinálok zselés körmöket, fixálásra jó. Ahogy néhányan az előttem szólók közül is említették, nem közvetlen a flakonba kell beleszippantani, mert úgy tényleg büdi, hanem használat után. Sokáig gyümölcsillatú marad az ujjaim vége. Szárító hatást nem tapasztaltam, bár alapból minden körmös művelet után használok körömágybőr olajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

rafi

2015. január 16.

A körömlakkokat nagyon jól leszedi, acetonmentes ami nálam elengedhetetlen feltétel, és olcsó. Nekem tetszik az illata, de nem a flakonból kell szagolgatni, a köröm lesz tőle illatos, ami számomra előny, nem lehet érezni utána a körömlakk szagot. Többször újravettem és még újra is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 16.

rosegangela

2014. december 22.

A családom védelmében csak az erkélyen mertem használni. Gyilkos az illata, viszont nem volt még olyan lakk, amit ne tüntetett volna el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

dora825

2014. november 3.

Szetetem ezt a lemosót mert jól leviszi a körömlakkot,nem roncsolja a körmöm és olcsó is. Sajnos az illata borzaztó mert erős alkoholos és ez a gyümölcsös illat sem nyerte el a tetszésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 14700

Színező anyag. (Piros)