Essence

Ár:   999 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xszemyx, Módosítva: 2015. május 8.

Kiszerelés:   4,5 ml
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömlakk javító toll panthenollal és 3 cserélhető betéttel, a még precízebb munkáért! Tisztítsd le a betéteket használat után zsebkendővel és zárd vissza a tollat alaposan.

Audry1

2019. szeptember 15.

Még régebben vettem, 5 kis fejecske járt hozzá összesen. Végül is teszi a dolgát, szépen le lehet szedni a körömlakkot a bőrről, viszont! Sajnos a vége nagyon hamar, azaz 1 használat után eldeformálódik és nagyon hamar kifogy belőle a körömlakklemosó. Ezen próbáltam segíteni úgy, hogy belemártottam a lemosóba a fejet (plusz remélve, hogy mellé az éppen használt körömlakk színe kicsit lejön). Így viszont a nyomás hatására kioldódott a korábban lemosott lakk színe is.
Összességében nem sokat ér, árilag meg főleg nem éri meg! Egyszerűbb kicsit megformázni egy fülpiszkálót. Nekem 1 csillagot ér, hiszen egy használatot sem bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

udyanna

2018. május 27.

Én nagyon szeretem, precízen eltávolítható vele a felesleg, ha már a lakkozás nem lett precíz :D
Csipetke: a pótfejek alapból szárazak :D azokat kell betenni az elhasznált fej helyére.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Csipetke

2018. március 7.

Könnyű használni és nem jön ki belőle egyszerre sok.Tetszik,hogy van hozzá még pluszba fej.És könnyen tisztítható.Még az illata is jó :) Megfogni megtartani is jó miközben használom,nem kontárkodom bele a körömlakkba mint a fülpiszkálóval.

Sajnos le kell pontozzam, mivel a tetejében lévő pótfejek konkrétan kiszáradtak és használhatatlanná váltak,.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

Cat21

2017. április 19.

Jó lenne csak nagyon hamar kiszàrad, a pótfejek is.
Az illata, erőssége megfelelő amíg működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Jó lenne csak nagyon hamar kiszàrad, a pótfejek is.
Az illata, erőssége megfelelő amíg működik.

Betty8626

2017. április 19.

nagyon gyorsan elszíneződik és utána már nem az igazi..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

nagyon gyorsan elszíneződik és utána már nem az igazi..

mujerconfused

2017. március 18.

Hát semmivel sem hatékonyabb, mint a lemosóba mártott fültisztító, csak a cseresznye illata miatt kap egy plusz csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Zsuzska1979

2016. szeptember 28.

Az elején nagyon tetszett mert könnyű volt eltávolítani vele a félrement lakkot. De két használat után már teljesen száraz volt. Pedig visszazártam mindig rendesen. Még az első pótfejig se sikerült eljutnom. Gyorsabban száradt ki. Ez így nagyon nem éri meg...

Update: egy ideig nem használtam miután olyan száraz volt hogy nem tudtam mit kezdeni vele. Azt hittem ki is dobtam. Aztán ma megtaláltam és most működött. Kap még egy csillagot. Többet nem mert olyan könnyen nem szedi le a lakkot mint az elején. És akkor működik mikor ő akarja és nem amikor én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

zsuzsoka0925

2016. szeptember 1.

Újsághoz kaptam ajándékba, majd egy évig állt a fiókban.
Ezek után egyszer a kezembe akadt és annyira megszerettem, pedig nem egy musthave darab.
Szuperül eltávolítja az "eltávedt" körömlakkot a körömágybőrről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Újsághoz kaptam ajándékba, majd egy évig állt a fiókban.
Szuperül eltávolítja az "eltávedt" körömlakkot a körömágybőrről.

Vzsl05

2016. augusztus 4.

Nekem kb. fél éve van meg, és még mindig nagyon könnyű használni. Nagyon jó, hogy vannak hozzá pótfejek, és kellemes az illata. Én fejjel lefelé szoktam tartani, így a lemosó könnyen átáztatja a hegyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 4.

AkInImOd

2016. június 24.

2016. 06.08.
Nem rossz, az illata nagyon kellemes. Egy kicsit szárít. Nem jön belőle egyszerre sok, de hamar letompul a hegye. A célnak megfelel.

Update: Nem veszem újra, mínusz 2 csillag: a végén biztos, hogy jól zártam rá a kupakot a tartalék fejekre váltáskor, mégis bepállott és kiszáradt az összes. Megpróbálom menteni a maradékot úgy, hogy majd belemártom a körömlakk lemosómba, de egyébként ez így nem szolgálja ki a funkcióját. Valamint elég gyorsan el is használódott maga a fejforma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

2016. 06.08.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate