Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2020. május 22.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ez a pink-átlátszó körömlakk fokozza a körmök természetes színét, és láthatóan világosítja a körömvégeket. Fényes megjelenést biztosít.

orsipanka

2018. április 25.

Alap- és fedőlakként is használom, tökéletes. Sokkal jobb mint a márka sima alaplakkja. Gyorsan szárad, nem pattog le és másfél hét után is vállalható a körmöm vele. Nyomdázáshoz még nem próbáltam.
Update: hiába használom, besárgul a körmöm alatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

Update: hiába használom, besárgul a körmöm alatta.

Mackobunda

2015. november 6.

Halovány rózsaszín folyadékot kapunk a pénzünkért, ami iszonyat gyorsan szárad. MÁR EZÉRT megérné az 5*. Alapként is használom, magába is és fedőlakként is. Alapként sokkal egyszerűbb eltüntetni a körömlakkot. Magában felkenve igényes körmöket kapunk és úgy tapasztaltam tényleg fehéríti a körmöket. Fedőlakként óvatosan, mivel "fehérít" megváltoztatja egy picit a lakk színét, de néha ezt szeretem is kihasználni.
Szeretem, legjobb. Megy az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Szeretem, legjobb. Megy az 5*

Imo

2015. július 24.

Nagyon jó kis lakk, alapnak szuper, de fedőlakknak a színe miatt nem ideális :-(
A tartóssága is tökéletes, minimum öt napot bír, és rettenetesen gyorsan szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 24.

cioccolata

2015. július 13.

Fura, fluoreszkáló, "barbie-rózsaszín" körmöket hoz létre... Egy rétegben alig ér valamit (nem fehéríti kb semennyire a körömvégeket), több rétegben meg fura színűvé teszi a körmöm rózsaszín részét.
Magyarul: önmagában semmire se jó - base lakknak okés. Aztán jöhet rá valami fehéresebb francia manikűr lakk, úgy már oké a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 13.

Mano85

2015. április 23.

Imádom. Gyönyörü rózsaszines árnyalata van, vízes hatásu, gyorsan szárad. Az én körömvégeimet nagyon szépen kifehéritette. Önmagában is szeretem használni, szép nude hatása van több rétegben és nagyon gyorsan szárad. Már a második üveggel használom, de biztosan ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Beta Melinda

2014. november 29.

Egyszerűen imádom. nagyon szépen eltünteti a sárga színt amit néhány körömlakk okoz. enyhén rózsaszínes és magas fényű. Mindemellett tartós is. Szuper termék jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 29.

bandita

2014. augusztus 19.

Nagyszerű körömlakk jelképes áron! Elsőre tükörfényes, géllakozott körmön próbáltam, imádnivaló, mert még így sem vált fel matricaszerűen!
A körmöknek egészséges, ragyogó külsőt biztosít, enyhén rózsás, áttetsző körömágyakat, mindamellett a fehér véget optikailag szépen kiemeli. Teljesen átlátszó, és nagyon magas fényű, gyors száradású lakk.
Amit külön kiemelnék, hogy fényvédő összetevőt tartalmaz, ami hatékony a nyári napfény okozta körömlakksárgulás és fakulás ellen.
Híg, gyorsan terül, minták fölött is szépen viselkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Híg, gyorsan terül, minták fölött is szépen viselkedik.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Acetyl Triethyl Citrate, Isopropyl Alcohol, MEK
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725

MEK i

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)