Essence

Ár:   649 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: pandus, az összetevőket feltöltötte: Zsan31, Módosítva: 2015. október 5.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Erősíti a körmöket, amik még fehérebbek és ragyogóbbak az anti-sárga hatásnak köszönhetően. Gyorsan szárad.

Jelizz

2020. május 3.

nem ereztem hogy erositene a kormeimet es annyira nem feherit latvanyosan max 2 retegben mar szep . 2. nap mar kopott es repedezettetek voltak a a kormeim illetve a lakk. Van ilyen arban jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 3.

mlexa

2019. június 19.

Nagyon gyorsan szárad, és valóban a fehér fehérebbnek hat tőle, a rózsaszín pedig ilyen lilásnak. :D Annyira nem tartós, de pár napot bír. Alapnak, vagy fedőlakknak is jó. Ára baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

sophiestic

2017. október 14.

Körömlakk alá szoktam használni alapnak és jól működik. Önmagában világosabbnak látszik tőle a köröm, bizonyos fényben viszont enyhén lilásnak látszik, de ez nem negatívum. Szerintem nem erősíti a körmöt, de ezt nem is vártam el tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Zsan31

2015. szeptember 22.

Őszintén szólva először elég szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatban! Azt gondoltam, hogy ennyire olcsón jó terméket nem igazán lehet kapni és biztos valami tini dolgos humbug, de NEM!!! (nekem) Elég jól felvihető és gyorsan is száradó-tartós körömlakk (és még erősít is), bár mikor már csak egy kicsi van az alján, akkor eléggé ragadós. Nem igazán szoktam színesre festeni a körmeimet (csak hébe-hóba), inkább francia manikűr párti vagyok az elszíneződés miatt, és így azt nem tudom megítélni mennyire intenzív a fehérítő formulája, de nekem tökéletesen bevált és fehérek-erősek a körmeim. Sokszor csak ezzel van kifestve és sokan el sem hiszik mikor mondom, szóval ezek szerint is jó nekem. Elég jó irányba csalódtam, mindig van itthon. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

sztinke

2015. április 29.

Tényleg fehérít optikailag. :) Mikor nincs kedvem az élén színekhez, akkor csak ezt használom. Szép, egészséges, fényes végeredményt ad. :) És rendszeres használattal valóban erősíti is a körmöket, vagy legalábbis csökkenti a töredezést.
A lilás fény pedig kifejezetten tetszik, pláne egy buliban, mert az UV-fényben világít! :D
Alaplakknak nekem nem vált be, ha bármit rákenek, nem lesz tartós, de ettől függetlenül jó lakk. Igaz, hogy viszonylag gyorsan beszárad, de mivel nem horror az ára sem, ez nem akkora gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 29.

SzySza

2015. április 28.

Imádom, gyönyörű körmöket varázsol :) A lilás szín valóban látható kicsit, és nem jön le egy lehúzásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Bonn1e

2015. február 4.

Nagyon szeretem, egyenletes, tiszta színt ad a körmeimnek. Alap- és fedőlakknak is remek. Száradás után 2-3-szori hidegvizes kézmosás esetén nem is válik úgy fel, ahogy többen írták, hogy egyben le lehet húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Eszter96

2015. február 2.

Erősítette a körmeimet. Bizonyos fényviszonyoknál világos lila színt vesz fel,de nekem tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 2.

marcsi11226

2014. november 3.

Én is inkább alapnak szoktam használni.
Nem vettem észre fehérítő hatását, pedig amiatt vettem meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Én is inkább alapnak szoktam használni.
Nem vettem észre fehérítő hatását, pedig amiatt vettem meg.

borntobe

2014. szeptember 1.

Nagyon szep lakk, nem is annyira erosit, inkabb tenyleg kemenyit. Rugalmas, vastagabb reteget kepez a kormon, kiengyenliti a felszint, alapnak nagyon jo. Minimalisan feherit, nincs az a mu lilas hatasa, mint sok mas optikai feherito lakknak. Hatranya, hogy ha rendes manikurt csinalok a hasznalata elott polirozassal, akkor a sima feluletrol nagyon konnyen felvalik, egyben le lehet huzni. Ennek ellenere szeretem nagyon, de sajnos csak 4es...nem fer bele minden nap lakkoznom miatta :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.