Essence

Ár:   790 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 28.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Sugárzó, fehér körmök a természetes megjelenésért - a gyorsan száradó körömlakk speciális sárgaság elleni formulája csodás hosszantartó fényt ad a körmöknek.

Mona29

2019. április 2.

Igazából nem fehérít, hanem a kékes árnyalata miatt fehérebbnek tűnik a köröm. De ha nagyon durva a sárgulás, azon semmit sem tud segíteni (csak a lenövés), viszont erős napfényben látszik a lilás/kékes árnyalat. Maga a lakk felkenés utána nagyon szép fényes volt, főleg egészségesen fehér körmön. Csak ritkán használom, amikor megfogja a lakk a körmömet. Alaplakként jól működött, nem dobta le a színes lakkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

sailorluna

2018. szeptember 5.

régebben az egyik lakkomtól besárgult a körmöm, ezért megvettem ezt. sajnos elég lassan szárad, viszont tényleg fehérebbnek tűnik a körmöm, szép fényt ad, napfényben elég lilás, de nekem tetszik így. alapnak is bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Doxorubicin

2017. április 18.

Többet vártam ettől a lakktól. Felkenve szép, de nekem nagyon hamar lepattogzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

redakkrisztinaa

2017. március 24.

Alapnak tökéletes , viszont semmilyen fehérítő hatást nem vettem észre tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Alapnak tökéletes , viszont semmilyen fehérítő hatást nem vettem észre tőle.

Ennie86

2016. január 18.

Rengeteget lakkozok és sajnos engem se került el a sárgulás. :( Ez a lakk megnyerte a tetszésemet és meg is vettem. Teszi a dolgát. Szerintem szépen kifehérít, ahogy ígérte. Nekem külön tetszik az enyhén lilás árnyalat természetes fénybe. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)