Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 300 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel

kesi

2020. március 4.

Szép hatást lehet vele elérni, de koptatja a szemöldökömet! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Szép hatást lehet vele elérni, de koptatja a szemöldökömet! :(

gocrueltyfree

2020. március 1.

ár érték arányban jó nekem a világosabbik van szeretem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

ár érték arányban jó nekem a világosabbik van szeretem

CrazyHairDontCare

2020. február 26.

A 02-es barna árnyalatot használom, ami egy fokkal sötétebb mint a valódi szemöldököm, de nem észrevehetően. De eddig ez volt a legközelebbi match, amit találtam. Könnyen felvihető, nekem nem is kenődik. Szerencsére eddig nem vettem észre, hogy koptatta volna a szemöldököm, bár nem szoktam minden nap használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 26.

lilkatinka

2020. január 20.

04-es szőkét használom, nagyon szeretem, könnyű használni, estig tart, vízzel lejön este, nem nehézkes lemosni. kb egy évig tart. Újravevős

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Bogi97

2020. január 17.

Én a feketét használom. Ki van tetoválva a szemöldököm, csak ugye növényi alapú a tetováló festék és már kezd kopni pár hónap után ezért át kell erősíteni.
Árba nagyon jó és én nagyon meg vagyok vele elégedve.
Nyáron se kenődik el a nagy melegbe és nem venni észre hogy át van vele húzva a szemöldököm.
Sokáig elég bár én csak egy nagyon kis vékony rétegbe használom és főleg ott ahol ki van egy kicsit kopva a tetkó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Árba nagyon jó és én nagyon meg vagyok vele elégedve.

Ivy1986

2020. január 6.

Én is szerettem, viszont kaptam egy másikat az a befutó,amugy nem rossz kis cucc. Könnyű felvinni, árban nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

laura20020201

2020. január 2.

Mar hónapok óta ezt használom, többször vettem már újra. Nagyon szeretem. Szerintem ennyi pénzért egy kincs!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 2.

vitezviki

2019. november 20.

Vettem már barnát is és feketét is a szemöldökömre, kipróbáltam már mindkettőt. Ennyi pénzért egész jó, könnyű felvinni, csak néhány óra után kezd kenődni. A barna árnyalat viszont nekem túl vöröses beütésű, a fekete meg már túl sötét. Ha nem találok mást, továbbra is ezt fogom használni, de nem teljesen vagyok kibékülve a színével.

UPDATE: Így másfél év használat után le kell pontozzam. Valamin változtathattak, mert most már jó néhány hónapja nehezebben tudom hegyezni, mint eddig, és ezáltal nehezebb vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Liliomrozsa

2019. november 16.

Kihullik tőle a szemöldök, tartós használatnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

Kihullik tőle a szemöldök, tartós használatnál.

BFB

2019. november 16.

Ára nagyon jó, tartós is. A kefe annyira nem jó minőségű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

Ára nagyon jó, tartós is. A kefe annyira nem jó minőségű

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.