Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Essence Ecsettartó
Ár: 500 ft , Eladó: K1Ani
Állapot: 1x próbált , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: utalással,posta,foxpost,személyes átvétel lehetséges
Illatminták férfi
Ár: 5000 , Eladó: Martin15
Állapot: Kb félig, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalás után foxpost, vagy személyes

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

candy7

2022. január 21.

Nagyon régen nem veszek mást. Nem feltétlenül azért, mert a legjobb, de ritkán találni olyan színt, ami közelít a természeteshez. Ez nálam bevált, nem is váltottam soha. Ár/érték arányban is szuper. Amíg lesz, ezt fogom használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

Dorina09

2022. január 19.

Nagyon szeretem, mert tartós, könnyű vele dolgozni és ár-érték arányban is megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

poszike22

2022. január 6.

Nagyon jó szemöldök ceruza, illik a színemhez, tartós, jól lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Nagyon jó szemöldök ceruza, illik a színemhez, tartós, jól lehet vele dolgozni.

Kemarianna

2022. január 4.

Szeretem az állagát, könnyű vele dolgozni és még színben is nagyából passzol. Nekem még a nyári melegben sem mászik a helyéről, méltó ellenfele a CATRICE szemöldökceruzájának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 4.

vszaszus

2021. december 21.

Folyamatosan próbálgatom miket használjak a szemöldökömre, de mindig ehhez a szemöldökceruzához térek vissza. Szuper jól működik önmagában, könnyű vele dolgozni, a színe szép természetes és tényleg egész nap tart. Árban is nagyon megéri, de szívesen fizetnék érte dupla ennyit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 21.

neome

2021. december 19.

Tartossaga: ok. Szinei jok, talaltam semleges vilagos szint szokehez ami tok jo. En nem mondhatnam hogy sokaig eleg, mert hegyes kell legyen ahhoz hogy szep precizen tudjak dolgozni vele, viszont ar ertek aranyban szuper, olcso, igy szivesen veszem ujra ha elfogy. A kefe kicsit felesleges rajta. Osszessegeben en szeretem, egyelore maradok ennel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 19.

Csutak

2021. november 27.

Nehezen tudok dolgozni vele, alig látszik valami, csak ha keményebben odanyomom, akkor meg vagy én sérülök meg vagy a ceruza hegye törik le. Sajnálom, nagyon akartam ezt a terméket szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

felfoldiandrea

2021. november 13.

Nagyon régóta ezt a szemöldök ceruzát használom. Könnyű vele dolgozni, egész nap kitart. Jó az ár-érték arány is, illetve sokáig elég.
Teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 13.

Teljesen meg vagyok elégedve vele.

oroszmelinda

2021. október 26.

Az első szemöldökceruza amivel meg vagyok elégedve. Nagyon könnyű vele dolgozni, nem maszatol, nem kenődik, kitart a nap végéig. Jaaa és nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 26.

Lilien07

2021. október 14.

Ár-érték arányban tökéletes. Nem igazán tartós, viszont nagyon jól el lehet dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.