Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 300 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel
postareb

2019. október 17.

A 05 Soft Blonde árnyalatot használom már évek óta. Számomra abszolút megfelelő ez a termék, mert tartós, jó áron van és a színe tökéletesen passzol a hajaméhoz. A -1 csillagot a kefe miatt vontam le, az lehetne jobb minőségű.
+tipp: ha valaki úgy érzi, hogy nagyon törik a ceruza hegye - mondjuk nekem sosem volt ilyen problémám-, akkor kenj belőle a kezedre és onnan vidd fel ecsettel a színt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 17.

lenochka

2019. október 13.

A 05 Soft Blonde árnyalatnak nagyon is jó lenne a színe, de! A sok hegyezéstől ilyen apró, nem a rendszeres használattól. Nekem túl kemény és kicsit darabos, sőt a pigmentáltságba is beleköthetnék ha nagyon akarnék, mégis a törékenysége az ami a legjobban zavar. A kapcsolatunk bár jól indult, nem lettek a kedvenceim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 13.

Angyalka94

2019. október 2.

Gondoltam kipróbálom noha vegyesek voltak róla a vélemények. Azt kell mondjam hogy szerintem jó termék, nekem megfelel és tartós is. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

Seila96

2019. szeptember 13.

Nem jó ha kihegyezem túl erős ha meg tompa alig fog valamit , inkább már akkor szemöldökpor

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

KBeatrix98

2019. augusztus 30.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban szuper.
Amióta szemöldökceruzát használok, mindig ezt a terméket veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nagyon szeretem, ár-érték arányban szuper.
Amióta szemöldökceruzát használok, mindig ezt a terméket veszem.

Victory33

2019. augusztus 7.

Több évvel ezelőtt használtam, ár-érték arányban remek termék. Az eredeti hajszínem sötétszőke, de szőke hajjal is passzolt az arcomhoz a világos árnyalat.
Nagyon sokáig használtam, amíg ki nem derült, hogy a mindennapos használattól kikopott a szemöldököm. Ez nem a termék hibája, ezért megkapja a jó értékelést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

ecet

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 1.

Szererem, az egyetlen baj a barnák meleg árnyalatával van. Magában egyik szín sem jó nekem, a barna túl vörös, a fekete fekete. Nem akarnak csinálni egy hidegebbet?
ennek ellenére másik ceruza fölött jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

ennek ellenére másik ceruza fölött jó.

Vivo33

2019. július 16.

Még egy hónapja sincs hogy felfedeztem egy drogériában. Megvettem, kipróbáltam és csodás! Bravó Essence, egy újabb jó húzás! Nem kenődik el, szép ívelt szemöldököt lehet vele rajzolni. Előtte Rimmelt használtam, és ez ugyanazt tudja kb, ja még azt is hogy nap végére nem fénylik át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

Kamea

2019. július 16.

Véletlenül vásároltam meg. Gondolom, be volt rakva a Rimmel pultba én meg az öregségi szemromlásomnak köszönhetően rányúltam és valahogy még a pénztárnál se tűnt fel a csere.
Hát-hát. Nem rossz, de a Rimmel jobb. Persze a különbség az árban is megmutatkozik.
Nekem túl kemény, nem elég pigmentált és nem elég tartós a Rimmelhez képest. Ennek ellenére azért el fogom használni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 16.

Julifoldvari

2019. július 14.

Ennyi pénzért szuper, csak kicsit meleg tónusú a barna. Nem akarnak kijönni egy micro ceruzával? 😄 Ha már nem lesz kedvem kísérletezni, simán újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.