Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 300 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel
Bettii98

2019. május 23.

01 black árnyalat volt meg nekem. Tartós, szépen és könnyen lehet vele dolgozni. Az egyetlen hibája, ami lehet, hogy azért volt, mert hibás termék lehetett, hogy nagyon sokat kellett hegyezni(amitől hamar elfogyott), hogy legyen hegye.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

chucchu

2019. május 13.

Nekem elég régóta megvan, igaz nem használom napi szinten. Szemöldökömre alig használom, néha a végét kipótolom a cerkával, de sokszor inkább szemceruzaként funkcionál nálam barna színben. Szolid, nem annyira durva, mintha fekete szemceruzával festeném ki a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

Dee

2019. május 3.

Kellemesen krémes de nem annyira hogy csak maszatoljon. Nekem bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Kellemesen krémes de nem annyira hogy csak maszatoljon. Nekem bevált. :)

Liara0826

2019. április 25.

Már sokadjára vettem újra. Szőkés a szemöldököm és nem igazán látszódik ezért ez volt az első amit elkezdtem használni mert olcsó, gondoltam kipróbálom. Nekem teljesen megfelelt, ezen felül 1 másikat használtam de nem sok ideig mert ez jobbnak bizonyult. Szerintem megéri az árát és nekem tartós is, de persze nem vízálló, strand szezonra érdemes más után is nézni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

palibogi

2019. április 13.

kb 7 éve használom ezt a ceruzát :) próbálgattam drágább márkát is, de egyik se jobb ennél. olcsó tartós. legjobb

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

Suncrown

2019. április 9.

Nekem eleg sotet barna a szemoldokom, erre a 02-es tokeletesen alkalmas kitolteni a hianyossagokat es egy kicsit korrigalni. Arban is nagyon jo, konnyen hasznalhato, viszont a nap vegere azert sokat kopik, de nekem nagyon megerte ez a ceruza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 9.

Floree

2019. április 9.

Az én szőke, ritkás szemöldökömre keresek már egy ideje valami jó szemöldökceruzát, ami nem sötétíti be túlságosan, de mégis ad valami szép világos színt. Kb. három hónapja vettem ezt, miután egy csomó mindent kipróbáltam már, és mondhatom, hogy jó minőségű. Nem kenődik, és nap végén is fennmarad, bár akkor már kicsit kikopik. Sajnos gyorsan fogy, nem győzöm hegyezni. De attól még szuper!
Update: Még mindig van belőle, bár már nagyon kicsi a ceruza, mert iszonyat gyorsan kopik. Nem biztos hogy újraveszem, pedig nagyon szép színt ad a világos szemöldökömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

MLittleMermaidM

2019. április 8.

Nagyon szuper! Már a 2.-at használom, de veszem a következőt! Rendszeresen megkérdezik tőlem hogy mivel csináltam meg a szemöldököm annyira természetes és és szép hatást lehet vele elérni. A szőke árnyalatot használom és tökéletesen passzol a színe 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Briluca

2019. április 7.

Árban nagyon olcsó és izzadás álló, ajánlóm mindenkinek ;).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Árban nagyon olcsó és izzadás álló, ajánlóm mindenkinek ;).

brigditd

2019. március 30.

Szép természetes szemöldököt lehet vele elérni és tartós is ( egy teljes napot biztos kibír).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.