Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 549-ért megnézem

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2015. június 11.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 549

Tökéletes szemöldököt varázsolható a szemöldök ceruzát  és a hozzá tartozó szemöldökfésű használatával.

4 árnyalatban kapható

Ár: 549 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

NyLeni

2020. december 8.

Jó,könnyű vele dolgozni,szép a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 8.

Jó,könnyű vele dolgozni,szép a színe.

MF91

2020. november 21.

Mindig visszatérek hozzá, olcsó és könnyű vele dolgozni. A szőkék is találnak nekik megfelelő árnyalatot.
Néha ha többet pakolok fel belőle kicsit olyan mintha zsírkrétával kentem volna be a szemöldököm, de szerencsére a keféjével el lehet dolgozni a szálak között megülő terméket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 21.

Mute311

2020. november 10.

Teljesen jó hétköznapokra. Gyorsan meg lehet vele csinálni a szemöldököm, pont jól pigmentált, szépen eldolgozható és tart is a nap végére. Szuper és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 10.

chiocciola

2020. november 5.

teljesen jó a ceruza és a kefe is.
az egyetlen, amit észreveszek, hogy ha sokat használok belőle, viszket alatta a bőröm, kicsit olyan érzés, mintha zsírkrétával lenne berajzolva, nap közben többször oda kell piszkálnom... de ez lehet, hogy más hasonló terméknél is így van, nincs összehasonlítási alapom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

teljesen jó a ceruza és a kefe is.

ValeriaElek

2020. október 27.

Egyszerűen imádom, évek óta újra veszem. Külföldre költözéskor is bevásároltam belőle biztos ami biztos alapon. Szépen lehet vele dolgozni, tartós, és szőke hajúaknak kimondottan szép szín, nem vörösíti be a szemöldököt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

kitti701

2020. október 17.

Amíg rajzoltam a szemöldököm szerettem, könnyű vele bánni, elég pigmentált, nap végére is megmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 17.

laregina

2020. október 14.

Olcso, tartos, konnyu hasznalni. Elengedhetetlen kellek a sminkeleshez egy ilyen alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

oszdaniella

2020. október 12.

Életem legelső szemöldök formázó terméke. Nagyon olcsó, tökéletes passzol a szín. Kezdőként is könnyen használható. Ha gyorsan akarom kicsit megerősíteni a szemöldököm ehhez nyúlok. Természetes szőke vagyok, így a szemöldököm is az, de a blonde árnyalat teljesen megfelel. Nap végére egy icipicit veszít az erejéből, de semmi drasztikus. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 12.

dkitti87

2020. október 11.

Szerintem négyet használtam már el belőle, pont a képen levő szín van meg és tökéletesen passzol a világos boromhoz. Nagyon szeretem, iszonyat tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 11.

MELANIE03

2020. október 6.

Tartós természetes színe van , nem maszatolódik és könnyű a felvitele .egiyk kedvenc színem a dark brown !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.