Essence

Ár:   549 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: guccigirl, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2022. március 25.

• kiemeli a szemöldökét és hangsúlyozza annak természetes szépségét
  • volument és formát ad a szemöldökének

2 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bubuka96

2024. május 20.

Évek óta ezt használom. Legjöbb ever, már számomra. Ára verhetetlen, sokszor újra vettem már. Bár nem vízálló, nekem kitart a nap végéig, nem kenődik, természetes végeredményt lehet vele elérni. Ajánlom mindenkinek, nem lesz csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 20.

Greeka

2023. november 9.

Évekig használtam, amikor sminkeltem. Tartozik hozzá egy kis kefés kupak is, ami nagyon praktikus segít eldolgozni. Koromfekete szemöldököm van így elég nehéz valóban szép fekete szemceruzát találni, ami nem fényes, szürkés, vagy barna. Nekem ez volt a tökéletes. Szerettem az állagát, nem kell karcolni vele, de nem is kenődik el, az uszodát is jól bírta, szépen faragható. Szerintem nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 9.

Lina14

2023. július 25.

a strawberry blond arnyalatot vettem meg, ami ugye eleg voroses
nem a legprecizebb ceruza, de mindennapra tokeletes
kicsit gyorsabban kopik, mint szeretnem, de mivel egyaltalan nem draga, nem problema ujravenni

Update:
05 soft blonde-ot vettem véletlenül, így évekkel később nem igazan tetszik a waxos állaga, a szín okés, de sajnos nem a legjobb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 25.

a strawberry blond arnyalatot vettem meg, ami ugye eleg voroses
nem a legprecizebb ceruza, de mindennapra tokeletes

Update:

jakabvanessza

2023. június 20.

Az itteni sok jo velemeny alapjan vettem meg, de nekem egyaltalan nem valt be. Tul kremes, eszmeletlenul kenodik, nekem nehezebb vele dolgozni mint a tobbi drogerias szemoldokceruzaval. Kar erte, mert a szine gyonyoru. De 3*, mert vegulis elhasznaltam es van ennel rosszabb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 20.

amera

2023. május 5.

Ez az első szemöldökceruzám, és már évek óta megmaradtam nála. Nagyon jól illik a színe az én szemöldökömhöz és hajszínemhez, és tök jól ki tudom tölteni az esetleges hézagokat, egy picit az íven is húzni szoktam és azt elsatírozom a kefe fejével. Szépen megmarad egész nap, és könnyen lemosható. Nagyon jó kis ceruza. <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 5.

NovErke

2023. április 18.

Életem első szemöldökceruzája.
Akkora szemöldök divat van manapság, hogy én eddig pontosan emiatt idegenkedtem tőle. Már gyakorlatilag azon kevesek tűnnek ki, akiknek természetes a szemöldöke. Én meg olyan vagyok hogy azért sem "megyek a tömeg után". Meg hát az én szemöldököm amúgy sem ritka.
Néha viszont előfordul, hogy túlszedem (mert szedni azért szoktam), vagy hogy úgy hullik ki belőle, hogy látszik. Ezekre az esetekre akartam már egy szemöldökceruzát, mert ilyenkor mindig kinlódtam vele.
A 02 barna árnyalatot választottam. Ha akarom, akár tök természetesen is ki tudom tölteni a hiányos részeket, ha akarom, akár készíthetek vele egy határozottabban sminkelt szemöldököt is. Hát ha már van ilyenem, csak kipróbáltam a trendet. És én, aki soha nem festette még a szemöldökét, elsőre is nagyon szépen precízen meg tudtam vele csinálni. Nekem amúgy kicsit idegen volt ez a smink, a párom szerint viszont jól áll.
Egyébként a rajzolás után használtam a szintén Essence márkájú színtelen szemöldök fixálót is. És ez így együtt egész nap nagyon szép és fix. Pedig van egy olyan rossz szokásom, hogy nyulkálok a szememhez, arcomhoz, de se elkennem, se összeborzolnom nem sikerült egyszer sem. Pedig ráadásul elég hosszú szálú a szemöldököm, a bőröm pedig kombinált, inkább zsírosabb, főleg azon a területen.
Nincs összehasonlítási alapom, viszont nem hiszem hogy a többi, bármelyik is többet tudna. Az ára is nagyon kedvező. Egyedül annyi, hogy puha ceruza, nekem sokáig elég lesz, de ha valaki minden nap erőteljesen festi a szemöldökét, lehet hogy hamar el fogja hegyezni. De még akkor sem drága szerintem. Nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 18.

Életem első szemöldökceruzája.

Sammael

2023. március 28.

Rajtam borzalmasan állnak a pomádék, így egy ceruzát kerestem. Azt hittem róluk, hogy ultragagyik, de nagyobb sminkesek is használják ezt a típust is egy egyszerű sminkhez. Az olcsó név csak egy dolog, úgy látszik. Nem gondoltam volna, hogy ennyire beválik. Közepesen pigmentált, nem túl erőszakos, az én szőke szemöldökeimnek pont megfelelő. Szép ívet lehet vele készíteni, esetleg kitölteni a ritkább részeket. Nem bántam meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. március 28.

Picianna16

2023. március 11.

Tobb szenoldokceruzat probaltam mar, ez az egyik amit mar tobbszor ujra vettem, szepen lehet vele dolgozni, viszont sajnos viszonylag hamar fogy bar az ara miatt abszolut megeri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 11.

zitakovari

2022. december 10.

Szeretem! Nem vöröses a hatása és végre találtam egy olyan ceruzát, aminek illik a színe a szőke szemöldökömhöz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 10.

NyBatteri

2022. december 4.

Soft Blonde (05) vagyok. Ahhh! Csudijo. Termeszetes hatasu (zero voroshagyma- vagy szalmasarga beutes), es nem mozdul el ("hazaertem" - furdoszobatukor - horror). Az ara ismet egy vicc. Szeretes <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 4.

Emolliensek: Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydrogenated Palm Glycerides, Myristyl Myristate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Hydrogenated Castor Oil
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Glycerides, Hydrogenated Castor Oil, Sorbitan Palmitate
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil
Színezékek: Ultramarines, Iron Oxides

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.