Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. szeptember 2.

• hosszantartó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Barbara9119

2024. július 12.

Nagyon pigmentált, szép színek és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 12.

Nagyon pigmentált, szép színek és tartós is.

gyorgyivett

2024. július 4.

szerelmes vagyok ebbe a pirosítóba, mert nagyon sokat próbáltam ebben az árkategóriában és ez volt a legjobb. nagyon jól pigmentált, így kevés elég belőle és sokáig nem kell venni újat. viszont ez egy love-hate kapcsolat közöttünk, mert amilyen jól pigmentált, a nap végére elkopik a pofimról, így kénytelen vagyok reggel annyit magamra tenni, hogy a délelőtt folyamán inkább hasonlítok egy bohócra, mint egy huszonéves lányra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. július 4.

kovandi89

2024. április 24.

Nagyon pigmentált, így kevés kell belőle. Én nem szeretem,ha nagyon durván erős a smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 24.

Kittina12

2024. április 15.

Akciósan vettem 500 ft-ért online, sajnos az árnyalat nem áll jó nekem, de biztosan veszek más színben, mert egyébként teljesen jó termék. Jól pigmentált, könnyű eldolgozni, üde, természetesen hatást kelt, és az ára is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 15.

szgt_rebeka

2024. április 12.

Nagyon jó textúra, eldolgozhatóság és pigmentáltság.
Akár magában, akár más textúrájú pirosító felett is tökéletesen tartós fixálással (púder és fixáló spray, ezek nélkül nem próbáltam).
A tető essence-hez szokásosan lerörik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 12.

Nagyon jó textúra, eldolgozhatóság és pigmentáltság.
A tető essence-hez szokásosan lerörik.

Alexandra0720

2024. február 28.

Szeretem.Pigmentált, rétegezhető és könnyen eldolgozható. A csomagolása viszont nagyon gagyi, kb 2 hét után letörött a teteje pedig nagyon vigyáztam rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

Poletttt

2024. február 28.

Meglepően jól teljesít. 2-3 hónapja vásároltam, mert elfogyott az előző, gondoltam kipróbálom.
És jól tettem.:) Nagyon szép a színe, egy pici is elég belőle. Üde hatást kelt az arcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 28.

Bettina02

2024. február 26.

Szerintem már vagy 8 éve csak őt használom pirosítónak. 4-5 óra múlva is látszik még az arcomon, csodás színekben kapható, plusz nagyon pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 26.

Lilith13

2024. február 22.

Visszafogott, de szép árnyalata van, az ára is barátságos, nekem tetszik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 22.

Visszafogott, de szép árnyalata van, az ára is barátságos, nekem tetszik :)

drebeka

2024. január 10.

Ezt a pirosítót a Nr. 10 Befitting árnyalatban vásároltam meg. Hatalmas kedvenc, mert könnyű eldolgozni, könnyedén rétegezhető, pigmentált, tartós és gyönyörű, természetes hatást lehet vele elérni. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide

Keményítőféle, melyet csomósodás elleni (anticaking) és sűrűség szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. A truthinageing szerint az összetevő képes növelini a fényvédők faktorszámáti (mindössze 5% Aluminum Starch Octenylsuccinate 40%-al növelheti a Titanium Dioxide fényvédő képességét.) A CIR (Cosmetic Ingredient Review) szerint az összetevő használata bizonyos mennyiségi és minőségi előírásokat betartva biztonságos a kozmetikumokban.

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.