Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. szeptember 2.

• hosszantartó
  • könnyedén eldolgozható
  • kényelmes viselet
  • magas pigmentáció

Ár: 3000 Ft/egyben , Eladó: Macskapofa
Állapot: Megkímélt állapotúak, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy előreutaláskor posta
BEE6

2020. január 5.

Az egyik legjobb, amit használok. Tartós, szép a színe és rendszeres használat mellet is lassan fogy. Csak óvatosan, mert nagyon pigmentált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

account001

2019. december 26.

Ár - érték arányban szuper! Jól pigmentált, tartós.
Okosan kell vele bánni, könnyen elérhető a bohóc hatás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

Ár - érték arányban szuper! Jól pigmentált, tartós.
Okosan kell vele bánni, könnyen elérhető a bohóc hatás :)

bernadettu

2019. november 14.

Az itteni vélemények alapján swatcholás nélkül rendeltem meg a 010-es árnyalatot és azt kell mondjam, nagyon szuper.
Tartós, nem emeli ki a bőr egyenetlenségét, ha valaki szeretné, akkor lehet építeni.
Számomra ez A Pirosító, remélem sokáig kapható marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Számomra ez A Pirosító, remélem sokáig kapható marad.

macooka

2019. október 20.

Annyi jót írtak róla a csajok a fórumon, hogy nem is gondoltam vagy swatcholtam, amint megláttam a dm-ben az egyetlen árnyalatot, már kaptam is le a polcról. Azóta a Müllerben sem láttam más árnyalatot, pedig lehet lecsapnék rá. Nem csak az árához képest, hanem amúgy is tökéletes, pont megfelelő mennyiségű port vesz fel az ecset, amivel üde, nem bohócos arcot lehet varázsolni. Ráadásul könnyen eldolgozható és a tartóssága is meglepően szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

viewxy

2019. október 1.

A 10-es árnyalat van meg, nem is tudtam először hogy van több. A dm/rossmannban csak egy fajtát láttam. Aztán a Müllerben volt 4 vagy 5 féle. De a 10es nekem tökéletes, nagyon passzol a színe, puha finom por állaga van. Olyan selymes az egész. Szépen el lehet dolgozni, de jól építhető a szín. Mindennapi sminkhez remek, természetes. Egész nap fent marad ha nincs konkrétan piszkálva, dörzsölve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Kamea

2019. szeptember 24.

Szépen eldolgozható, kellően pigmentált termék. A porszemek nem krétásak, karcosak, hanem finomra őröltek. Tartósságból is jól vizsgázott nálam, az ára pedig csak hab a tortán!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Puszedli83

2019. szeptember 12.

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Meglepetés volt számomra ez a pirosító, nem gondoltam, hogy ennyire jó. Könnyű vele dolgozni, egy egészséges pírt ad az arcnak. Teljesen matt és tartós. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Natalie

2019. szeptember 5.

Akár én is írhattam volna az előző véleményt. 😉 Ezt a pírt eddig 3 alkalommal használtam ugyan, de ez előzőt elfogyasztottam és tökéletesen egyetértek az előző írással. Vicc az ára a minőségéhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. szeptember 5.

A márkától az első pirosítóm a Satin Touch pirosító volt, ami hatalmas meglepetéssel szolgált, azóta is vadászom, a most megvásárolt pirosító pedig a második, aminek bizalmat szavaztam.
A Satin Touch abszolút hozza a legnagyobb márkák pirosítóival el sem érhető eredményt, így nincs könnyű helyzetben ez a termék, mivel amihez hasonlítom, az verhetetlen. Számomra ő az etalon. Nincs annyira szép szaténos fénye, inkább matt hatású, de az eredmény nagyon kellemes, aki nem próbálta az általam emlegetett pirosítót, még magasabbra fogja értékelni. Könnyű a felvitele, pont azt az eredményt lehet vele elérni, amivel sokkal egészségesebbnek fogunk tűnni, és egyszerűen jobban érezzük magunkat, ha a tükörbe nézünk.
Mostanában fog a polcokra kerülni, érdemes bevadászni, mert egy nagyon jó pirosítóval rukkolt elő a márka, amit sokadik pirosítónknak is érdemes megvásárolni.
Csak így tovább, essence!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

Csak így tovább, essence!

Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide