Essence

Ár:   950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. szeptember 2.

• hosszantartó
  • könnyedén eldolgozható
  • kényelmes viselet
  • magas pigmentáció

Edo88

2022. április 17.

Nagyon kevés kell belőle, mert elég jól pigmentált de közvetlen a bőrre téve nem olyan tartós. Alapozás után lehet jobb lenne, de igyekszem már egy ideje nem használok ilyesmit, így erről nyilatkozni nem tudok. Szemhéjra szoktam még használni, ott az olajosabb bőr miatt jobb a tartása és nem is nagyon gyűlik össze a redőkbe. Szép természetes színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

NettiKadar

2022. február 15.

Nem túl tartós, de ennyi pénzért nem tudok belekötni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

Nem túl tartós, de ennyi pénzért nem tudok belekötni

vozardomi

2022. január 11.

Régen valamiért kevésbé szerettem, mert nagyon hamar kialakult rajta egy ilyen kemény réteg, ami miatt már nem működött jól, de most... Csoda! Annyira olcsó, de csomó drágábbat felülmúl. Az első pirosítóm, amit nap végén is látok magamon. Elég pigmentált, eldolgozható, rétegezhető és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 11.

poszike22

2022. január 6.

A 10-es árnyalat van meg, nagyon pigmentált, könnyű eldolgozni, tartós, szép, matt szín. Elégedett vagyok vele, kedvező ára van, nem fogy gyorsan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

rosiecheecks

2021. december 13.

10es arnyalat tulajdonosa vagyok es nekem a szin a termeszetes pirulasomnak felel meg. Pigmentalt a kicsike es marad is hoszu ideig a nap folyaman egy ebelines csettel viszem fel.
Szemhejra is tokeletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

Szemhejra is tokeletes

Kaktusz19

2021. december 12.

A 40-es beloved árnyalat van meg nekem. Szerintem fenomális. Nagyon jó az ára, könnyen rétegezhető, szépen el lehet dolgozni és a színe is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

jrknypetra

2021. november 12.

Könnyű eldolgozni, tartós és a 010-es árnyalatnak tökéletes színe van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 12.

Könnyű eldolgozni, tartós és a 010-es árnyalatnak tökéletes színe van.

Emma23

2021. október 9.

Nagyon szeretem a pirosítókat de ezt még nem próbáltam. Nagyon szép színekben elérhető és iszonyat jó az ára. Szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 9.

Kremcica

2021. augusztus 30.

Szokásos jó minőségű termék gagyi csomagolásban. A 010-es árnyalatot vettem meg ami szerintem univerzális, természetes szín. Szépen terül, könnyű eldolgozni. Egyedüli bajom vele hogy nem elég tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

k_dora

2021. július 13.

Nekem a 80-as breezy árnyalatban van meg, nagyon szeretem! Üdévé, élettelivé varázsolja az arcot, a benne lévő csillámok nem emelik ki a bőrhibákat.
Ennyi pénzért szinte ajándék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Ennyi pénzért szinte ajándék.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide