Essence

Ár:   949 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,1 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mintyss, Módosítva: 2019. október 1.

Kiszerelés:   1,1 ml

"A formázás most még könnyebb és gyorsabb az új közepes fedésű szemöldök tollal. A háromágú hegye pontos alkalmazást tesz lehetővé, amely egyidejűleg nagyon intenzív árnyalatot biztosít. A textúra tartós, de könnyen eltávolítható sminklemosóval. "

4 árnyalatban kapható

AkInImOd

2020. szeptember 23.

Az itt olvasottakat később láttam, minthogy megvettem - ennek végül örülök. Szerencsére nekem sűrű szemöldököm van, inkább csak szeretek picit ráerősíteni a belső töveknél, és szőke hajhoz az eddig használt barna ceruzáim nem igazán passzolnak. Egy világosbarnát vittem haza. Teljesen szépen teszi a dolgát, könnyen beszínezem vele a bőrömet, és nálam tartós is. Nem folyik szét/le, nincsen kékes alszíne sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Majida

2020. június 1.

Nagy csalódás volt számomra,ugyanis nagy reményekkel vettem meg a tapasztalataim: - a színe nem igazán tetszik egy idő után beszürkül,valamint ha vizet kap elfolyik szürke foltos lesz a szemöldököm körül minden...Felkenéskor sokszor át kell húznom ugyanis mivel a szört nem fogja be csak a bőrt igy nehezen lehet vele formázni is...Hamar le jön viszont a szürkés kékes árnyalata megmarad arc mosás után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

Egi

2020. március 29.

Teljesen jó, ha megdörzsölöm ak se jön le... Színe nem a legmegfelelőbb.. Nekem alapvetően nincs problémám úgy semmilyen sminktermékkel, alapozókkal se, nekem minden a helyén marad :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

raczmariann

2020. február 25.

szerintem egy nagy rakás k...ki! színben sincs nagy választék,nekem leginkább a hideg barnák a színeim,ez konkrétan meleg árnylat!! majdnem 1000 ft-ért többet vártam! sokkal jobb a spirálkefés változat!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

98SzAnDi19

2019. december 16.

Amilyen szépen fogott/tartott a kezemen, annyira nem festi meg a szemöldökömet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 16.

Amilyen szépen fogott/tartott a kezemen, annyira nem festi meg a szemöldökömet

FurcsaKavics

2019. november 20.

Valami egyszerű és gyors eszközt kerestem a 3 szál szemöldököm átrajzolására. A 03-as színkódú tollat vettem meg, ami egy közepes barna árnyalat kicsit szürkés beütéssel. Én ezt intenzívnek nem nevezném így elsőre, bár elképzelhető, hogy, ha fél napig színezem vele a szemöldökömet, akkor az lesz. Nem szeretem magamon az erős, hangsúlyos szemöldököt, inkább a haloványabb, természetesebb kinézet híve vagyok, szóval nekem megfelel. Nem vettem észre magamon, hogy jobban kopna, mint egy átlagos szemöldökpúder, de tény, hogy a nap végére megfakul és mintha megváltozna a színe is, ami annyira nem gyere be. Alapból nem nagyon szoktam piszkálni a pofimat, így kicsi az esélye, hogy szétkenjem a sminkemet, így erről a részről nem tudok nyilatkozni. :D Ár-érték arányban egész jó. Számomra könnyű és gyors a használata, egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

sprefectesse

2019. október 20.

Kettőt is megvettem belőle, ezért kettő megy a kukába. Hurrá.
Nyáron nekem is szó szerint elfolyt az arcomon, de gondoltam, adok neki egy esélyt, amikor jobbra fordul az idő. A sötétebbet próbáltam ki, ezért ilyen kékes-szürkés foltokban maszatolódott le a szemöldököm alá (pedig hozzá se nyúltam, szóval csak úgy, a gravitáció vitte le), amelyek még a tetejébe ott is maradtak, nem lehetett se kézzel, se zsepivel, se semmivel letörölni őket menet közben, meg kellett várnom, amíg haza és sminklemosóhoz jutok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Kettőt is megvettem belőle, ezért kettő megy a kukába. Hurrá.

Mintyss

2019. szeptember 30.

Azért vettem meg, mert tetszett a formája és bíztam benne, hogy tartós lesz. Ez utóbbiban sajnos nagyot csalódtam! Nyáron használtam először, csak mivel melegem volt így "szép" barna csíkokban folyt le a szememre (kész horror volt ahogy kinéztem). Most hogy hűvösebb az idő adtam neki még egy esélyt, aláalapoztam, fixáltam porral, stb... Most ugyan nem folyt le, de megint elmászott, néhányszor teszteltem a nap folyamán és mindig nyomott hagyott a kezemen. A bónusz pedig: másnapra a szemöldököm a szálak közt tele lett apró kis pattanásokkal. Szóval kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol