Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: rena96, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

A mélyfekete festékkel és kúp alakú spirálkefével drámai műszempilla hatás érhető el.

Ár: 1049, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
anetta.filip

2019. március 18.

2019.02.15. Nagyon szépen hosszabbítja a pillàkat, ami valószínűleg a keféjének köszönhető (hagyományos, nem szilikonos, egyenes), de sajnos az íve 5 percig nem marad meg, mèg szempilla alapozóval sem. A festék elég sűrű, egy rétegben viszem fel, nem dúsít, és kicsit kacskán állnak a szempilla végeim. Annyi a pozitívuma, hogy könnyű vele az alsó pillasort kifesteni és nem szúr meg a keféje.
Sajnos nem vált be, ezt elhasználom, de többet nem fogom venni.

Update: 2019.03.05. Kénytelen leszek mèg egy csillagot adni neki, mert jót tett neki az állás, nem póklábas, nagyon csini Natural Look készíthető vele, hétköznapra tökéletes. Főleg RdeL Young szempillaspirál alapozóval, megkedveltem.

2019.03.18. Még hogy natural look!:D Ez a spirál brutálisan jó!! Függő lettem. Eddig hétköznapokra használgattam, hétvégén pedig a drámaibb hatásért a Max Factor clump Defy-t, de ez teljességgel letaszította a trónról, és abszolút uralkodó lett, nincs mese! Most ott tartok, hogy ez
lesz a hétvégi, hogy ne fogyjon, mivel már nem lehet kapni, és a clump defy a hétköznapi spirál (ami egy kicsit sok 4700 Ft-ért..)! Sajnos kerestem ma 6 boltban és már sehol sincs. Az idő a barátja ennek a spirálnak, kár hogy betankoltam egyéb spirálokból, ha előbb tudtam volna, hogy ez ilyen jó, felvásároltam volna mielőtt kipörgették. Ezek után nagyobb figyelmet fordítok az Essence spirálokra!

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Sajnos nem vált be, ezt elhasználom, de többet nem fogom venni.

Dortya

2019. február 2.

Semmi kiemelkedőt nem tudok róla mondani, szépen szétválasztja a pillákat és kiemeli őket, viszont akkora csodát nem művel velük.

Dortya
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

evamamoka

2019. január 16.

Első termékem, amit a rengeteg pozitív vélemény alapján vettem meg. Hát wowww gyönyörű hosszú szempillákat varázsol, drámai fekete hatással. Gondoltam megvan az első és utolsó spirálom amit imádok, tökéletes és az ára filléres, tehát ő marad és pont. De nem! 3-4 óra múlva bekente a szemhéjamat, majd ezt követően a fele landolt a szemem alatt, csodálatos pandamaci effektet létrehozva. Isten bizony többször próbáltam hátha, de nem viselkedett másként. Talán nem romlik meg a hideg napokig és kipróbálom akkor, hátha csak a meleget nem bírta. Hatalmas csalódás.

Update:
Alaszkai hidegben is leolvad, feltapad. Nincs rá más jelző..... egy borzalmasan silány, rossz spirál.

evamamoka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

Update:

Melszi

2018. november 8.

Tetszik, nekem nem pereg le a pilláimról, nem nehezíti és keményíti meg őket. Könnyen le tudom mosni. (Szempilla alapozót használok előtte)

Melszi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Katia88

2018. október 11.

Igen igen, pereg és hamar be is szárad. Viszont nekem két rétegben kb műszempillákat varázsol, mindössze 1000 huf-ért. Nem tudok neki kevesebbet adni 4 csillagnál.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Mariella

2018. október 9.

Egyszerűen tökéletes! Olcsó, hosszú természetes pillákat fest, és tartós. Imádom, nekem bevált

Mariella
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

skin

2018. október 8.

Kb egy -két hét után annyira besűrűsödött hogy a kefe inkább hasonlított egy bunkóra mint egy spirál kefére
amikor használni szerettem volna . Egyébként szép pillákat lehet vele elérni amíg működik. Csomókban tudtam csak felhordani. Nem veszem újra.

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

mamendesz

2018. október 8.

Akciósan vettem a Rossmannban, és első felkenésre nem is tűnt pénzkidobásnak. Aztán kiderült, hogy hiába csinál szép pillákat, ha egy-két óra után a fele már a szemem alatt köt ki... Teljes pénzkidobás.

mamendesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 8.

Kittikataa

2018. szeptember 10.

Az elején nem volt nagy barátom, de ahogy kicsit ‘beszáradt’ már szerettem. Nekem szépen szétválasztja a pilláimat.

Kittikataa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

barbimania

2018. szeptember 8.

Nagyon nagyon silány... a rekord talán, hogy fél óra alatt sehol sem volt... felszívódott?

barbimania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!