Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: rena96, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

A mélyfekete festékkel és kúp alakú spirálkefével drámai műszempilla hatás érhető el.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

doudou

2020. június 20.

Egy videóban ajánlották ezt a szempillaspirált, ezért bátorkodtam megvenni. Azon az alapon, hogy tényleg vannak olyan esetek, amikor az olcsóbb spirálok kenterbe verik a drágább társaikat. Nos, ebben az esetben ez egyáltalán nem igaz. Borzasztóan potyog, ami a legrosszabb dolog egy spirál esetében. Műszempilla hatást sem tapasztaltam a használatakor. El akartam használni annak ellenére is, hogy nem szeretem, de minden alkalommal megbántam, hogy felkentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

Torpece

2020. június 10.

Katasztrófa az egész úgy, ahogy van. Ma jött el a napja, hogy kidobom, eddig bírtam. Az egy dolog, hogy csomós és nagy bumszlikban telepszik a pillára de a nap végefelé már szét is folyik, volt nincs. Még szerencse, hogy nem valami drága kence..mondjuk ettől kevesebbért jobbat is találtam már. Soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

zfruzsi

2019. március 25.

Nagyon-nagyon megszerettem ezt a spirált, pedig nem sokat vártam tőle első körben, viszont ez sok más drágább spirált is kenterbe ver! Az én szempilláim egyenesek is, rövidek is és nem is a legdúsabbak, úgyhogy elég erősnek kell lenni egy spirálnak, hogy megszeressem és sokan el is buknak a rostán valami miatt. Ez viszont nem - nagyon szerettem használni és a végeredményt, amit "varázsolt" - biztosan újra fogom még venni és még több spirált fogok kipróbálni a márkától ennek hatására (is)!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

anetta.filip

2019. március 18.

2019.02.15. Nagyon szépen hosszabbítja a pillàkat, ami valószínűleg a keféjének köszönhető (hagyományos, nem szilikonos, egyenes), de sajnos az íve 5 percig nem marad meg, mèg szempilla alapozóval sem. A festék elég sűrű, egy rétegben viszem fel, nem dúsít, és kicsit kacskán állnak a szempilla végeim. Annyi a pozitívuma, hogy könnyű vele az alsó pillasort kifesteni és nem szúr meg a keféje.
Sajnos nem vált be, ezt elhasználom, de többet nem fogom venni.

Update: 2019.03.05. Kénytelen leszek mèg egy csillagot adni neki, mert jót tett neki az állás, nem póklábas, nagyon csini Natural Look készíthető vele, hétköznapra tökéletes. Főleg RdeL Young szempillaspirál alapozóval, megkedveltem.

2019.03.18. Még hogy natural look!:D Ez a spirál brutálisan jó!! Függő lettem. Eddig hétköznapokra használgattam, hétvégén pedig a drámaibb hatásért a Max Factor clump Defy-t, de ez teljességgel letaszította a trónról, és abszolút uralkodó lett, nincs mese! Most ott tartok, hogy ez
lesz a hétvégi, hogy ne fogyjon, mivel már nem lehet kapni, és a clump defy a hétköznapi spirál (ami egy kicsit sok 4700 Ft-ért..)! Sajnos kerestem ma 6 boltban és már sehol sincs. Az idő a barátja ennek a spirálnak, kár hogy betankoltam egyéb spirálokból, ha előbb tudtam volna, hogy ez ilyen jó, felvásároltam volna mielőtt kipörgették. Ezek után nagyobb figyelmet fordítok az Essence spirálokra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Sajnos nem vált be, ezt elhasználom, de többet nem fogom venni.

Dortya

2019. február 2.

Semmi kiemelkedőt nem tudok róla mondani, szépen szétválasztja a pillákat és kiemeli őket, viszont akkora csodát nem művel velük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

evamamoka

2019. január 16.

Első termékem, amit a rengeteg pozitív vélemény alapján vettem meg. Hát wowww gyönyörű hosszú szempillákat varázsol, drámai fekete hatással. Gondoltam megvan az első és utolsó spirálom amit imádok, tökéletes és az ára filléres, tehát ő marad és pont. De nem! 3-4 óra múlva bekente a szemhéjamat, majd ezt követően a fele landolt a szemem alatt, csodálatos pandamaci effektet létrehozva. Isten bizony többször próbáltam hátha, de nem viselkedett másként. Talán nem romlik meg a hideg napokig és kipróbálom akkor, hátha csak a meleget nem bírta. Hatalmas csalódás.

Update:
Alaszkai hidegben is leolvad, feltapad. Nincs rá más jelző..... egy borzalmasan silány, rossz spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 16.

Update:

Melszi

2018. november 8.

Tetszik, nekem nem pereg le a pilláimról, nem nehezíti és keményíti meg őket. Könnyen le tudom mosni. (Szempilla alapozót használok előtte)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Katia88

2018. október 11.

Igen igen, pereg és hamar be is szárad. Viszont nekem két rétegben kb műszempillákat varázsol, mindössze 1000 huf-ért. Nem tudok neki kevesebbet adni 4 csillagnál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Mariella

2018. október 9.

Egyszerűen tökéletes! Olcsó, hosszú természetes pillákat fest, és tartós. Imádom, nekem bevált

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

skin

2018. október 8.

Kb egy -két hét után annyira besűrűsödött hogy a kefe inkább hasonlított egy bunkóra mint egy spirál kefére
amikor használni szerettem volna . Egyébként szép pillákat lehet vele elérni amíg működik. Csomókban tudtam csak felhordani. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 8.

Hidratálók: Butylene Glycol