Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: bubblejoo, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ívelt kefe biztosítja a maximum dúsítást, ívelést a műszempilla hatásért.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

gyorgyivett

2024. június 16.

sokszor újravettem ezt a szempillaspirált, mert nagyon jó tartást adott az egyenes szempilláimnak, viszont egy idő után rá kellett jönnöm, hogy nagyon gyorsan lepotyog, összekeni a szemem alatti részt, és egy idő után hajlamos úgy megkövesedni a szempillán, hogy az úgy néz ki mint pár szőrös pókláb:( az igaz, hogy ahhoz képest, hogy milyen jó szempillákat csinál, nagyon olcsó, de az elkenődés miatt mégsem éri meg annyira..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 16.

szgt_rebeka

2024. április 12.

Nagyon szép hosszú pillákat csinál, de potyog és kenődik.
Más spirállal kombinálva használhatóbb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 12.

Nagyon szép hosszú pillákat csinál, de potyog és kenődik.
Más spirállal kombinálva használhatóbb.

canaille

2024. március 26.

Nagyon felkapott spirál, ezért kipróbáltam. Nagyon szép az eredmény, de iszonyatosan potyog. :( Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. március 26.

anna1109

2024. január 24.

Maga a hatása a szempillámra csodálatos, de sajnos pereg le az arcomra. :( Ezért az alsó szempillámat nem festem vele, így kibírja nap végéig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Zituska77

2023. november 12.

Valamiért folyamatosan jöttek velem szembe az ezt a spirált ajnározó videók a neten, ezért kénytelen voltam beszerezni egyet :-/ A keféje hagyományos sörtés, kissé hajlított. Valószínűleg az enyém gyári hibás, mert a végén van valamilyen "óriási" bumszli, amit még levágni sem tudtam. A festék sűrű, a kefe sok festéket vesz fel, ezért nekem az első két hétben nagyon összeragasztotta pilláimat. Ezután következett 3 hét teljes boldogság, szépen tudtam vele dolgozni, hosszabbított, dúsított, sajnos ívelni nem ívelt, de könnyen szép pillákat csinált, lemosni is egyszerű. Ezután következett a fekete leves, mert elkezdett rettenetesen peregni. Estére az arcom tiszta fekete pöttyös volt :( Így, még ha akciósan is jutottam hozzá, nem nagyon érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 12.

Judy101

2023. november 2.

Ez a kedvenc szempillaspirálom, könnyen dolgozok vele, minimálisan maszatol, egész nap tart, és nagyon szépek lesznek a szempilláim tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. november 2.

kalmaniki

2023. május 3.

Nagyon szép pillákat varázsol, dúsít, hosszabbít. Picit maszatolódik nap végére, de ettől leszámítva nekem tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 3.

adri585

2023. április 22.

Pereg így nekem nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 22.

Pereg így nekem nem vált be.

RuzsnyomNiki

2023. április 3.

Nem vagyok a hatásától elájulva egyáltalán. Ennél sokkal jobb spirálokat lehet kapni. Egyáltalán nem dúsít annyira látványosan, és még csak ívelni se ível. Persze nem vagyunk egyformák, nem mindenki szereti a drámai hatást, de én igen. Ez a termék pedig műszempilla hatást ígér. Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy egy szempillaspiráltól nem lesz műszempillám, de ennél jóval többet várok. Nem mellesleg nagyon hamar pereg és elkenődik a szemem alatt egy egyszerű munkanap folyamán is, nem kell ehhez edzeni mennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 3.

AnnaAnyaralu

2023. március 23.

Pereg, sok festéket vesz fel. Nagyjából semmilyen hatást érek el vele. Kuka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 23.

Pereg, sok festéket vesz fel. Nagyjából semmilyen hatást érek el vele. Kuka.

Hidratálók: Butylene Glycol

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.