Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: bubblejoo, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ívelt kefe biztosítja a maximum dúsítást, ívelést a műszempilla hatásért.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

DNM

2021. április 25.

Ebben az árkategóriában nem találkoztam még jobbal. Igazi drámai hatást biztosít, dús, fekete pillákat (nem no makeup makeup az biztos). Kicsit több terméket vesz fel a kefe, ezt le kell törölgetni felrakás előtt, de nem nagy munka van vele. Egy rétegben is elég. Biztosan újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 25.

julcsi1016

2021. április 14.

Nagyon sok essence spirált használtam, de nekem ez a kedvenc. A neve becsapós, mert számomra egyáltalán nem dúsít, pedig az nálam általában fontosabb szempont, mint a hosszabbítás. Viszont olyan durván hosszú pillákat varázsol, hogy már kb. a hetedik tubusomon vagyok túl, de még mindig meghökkent. Nekem nem pereg le, bár én az alsó pillákra nem is szoktam tenni. A felsőre minimum 2 réteg mindig. Kevés szempillaspirál van, amivel nem kell sokáig mókolnom, hogy elérjem a várt hatást, úgyhogy ez is egy plusz pont, hogy nem kell ezer évig a tükör előtt állnom. Van, hogy elegem van abból a tekintetből, amit varázsol, és kipróbálok másik szempillaspirált, de azon kapom magam, hogy mindig visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

beatrisz

2021. március 23.

1 óra után fekete pöttyökkel van tele a szemkörnyékem, és nagyon ronda összeragadt festékdarabos pillákat csinál. Szerintem megpróbálom felhigítani vízzel, vagy kidobom. Még ajándékba se lenne pofám odaadni.
Nagy de ronda pillák a végeredmény.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Nagy de ronda pillák a végeredmény.

Petra0408

2021. március 21.

Egyik kedvenc spirálom, simán felveszi a versenyt a drágább társaival. Nem szeretem a visszafogott pillákat, de ez még nekem is megfelel. A pilláim hosszúak, nem tapasztja őket össze, nincs pókláb hatása. Nekem a tartósságával sem volt bajom. Abszolút újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

nagybarbii

2021. március 20.

Szép pillát csinál a kicsi szempillákból is viszont nehéz lemosni és már 1 réteg után össze szokott ragadni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

Vicus

2021. március 17.

Nagyon szép pillákat csinál, ível, dúsít, de pandamaci leszek tőle. Nekem elmászik a helyéről, munkaidő végére szürkeség van az alsó szempilláim alatt, holott ez másik spirállal nem szokott előfordulni. Emiatt nekem így csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

mlexa

2021. február 8.

Nálam ez csak egy erős közepes. Hajlamos volt peregni, illetve a szempillákat összeragasztani. Nem is tudtam sokáig használni, max 2 hónapig, mert utána nagyon besűrűsödött. A szemem nem irritálta, illetve olcsó is, de semmi extra. Nem dúsít, nem hosszabbít, nem ível annyit, amennyit én szeretnék. Átlagosnak mondanám. Ettől vannak sokkal jobbak is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Pipere

2021. január 31.

Árához képest szuper spirál, hosszabbít és dúsít is, viszont sajnos nekem ez is lepergett viszonylag hamar a szemem alá, panda-effektust hozva létre. Inkább 3 és fél *-ot adnék neki de az ára miatt legyen 4*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

LiSha

2020. december 16.

Sokan ajánlották, de nekem nem igazán tetszik. Szépen hosszít, de egyáltalán nem dúsít, és össze is tapasztja a pilláimat. Könnyen kenődik, és egyáltalán nem tartós. Ilyen áron sokkal jobb spirálokat is lehet kapni. :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

fancsy666

2020. december 2.

Imádom! Már a sokadszorra veszem újra. Brutál hosszú és dús pillákat eredményez, a végeredmény már-már műszempilla hatás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Hidratálók: Butylene Glycol