Essence

Ár:   1049 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1049-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: bubblejoo, Módosítva: 2016. augusztus 18.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1049

Ívelt kefe biztosítja a maximum dúsítást, ívelést a műszempilla hatásért.

Ár: 1049 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Yerzinia

2020. július 2.

Nagyon sok festéket vesz fel, ami miatt használhatatlan... Jelenleg azt csinálom, hogy egy másik szempillaspirál keféjét rakom bele és azzal festem ki a szempilláim, így tetszik a végeredmény,de nagyon időigényes.
Nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

Nem venném újra

zsofikaa18

2020. június 20.

Nekem sajnos nagyon sokat vesz fel.Nem látszanak a pilláim annyi fekete festék van rajta. De ha egy zsepibe beletörlöm, a leges leggyönyörűbb hatást lehet vele elérni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

vmarti

2020. május 19.

Nagyon szeretném ezt a spirált, mert nekem nem potyog és könnyű lemosni viszont egyáltalán nem tartja meg a pilláim ívét..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

plinda

2020. április 27.

Nagyon szép szempillákat csinál, tényleg mintha műszempilláim lennének és nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 27.

aalexaa

2020. április 7.

Az itteni és külföldi oldalakon olvasott vélemények alapján vettem meg, de nem igazán vagyok elájulva tőle. Tényleg szép szempillákat csinál, elég látványos az eredmény, alsó szempillasoron sem kenődik napközben. Viszont az első napokban könnyebb volt használni, a hígabb festéket könnyebb volt lehúzogatni. Kb. egy hónapja használom, mostanra kicsit sűrűsödött a festék, de más szempillaspirálokkal ellentétben ez nem előnyére, hanem hátrányára vált. Nagyon sok festéket vesz fel, nehéz megszabadulni a feleslegtől, ha pedig a kelleténél egy picit is több marad a kefén, akkor brutálisan tapaszt. Elhasználom, nem vészes, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Fannnya

2020. február 5.

Nagyon szép pillákat csinál, de nagyon gyorsan lepereg, maszatolódik. Egyáltalán nem tartós. Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Lunacska

2019. december 10.

Túl sok festéket vesz föl, állandóan összekenem a szemhéjamat, csomóssà teszi a pillákat és nem építhető. Sajnos nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

PIppa88

2019. november 14.

Érdekes h egy drogérias szempillaspirál lehet ennyire jó :) szép hosszú pillakat csinál és nulla potyogas nap végére. Az h ezt ennyi pénzért, az külön öröm :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

fruzsi0105

2019. november 13.

Dúsít és hosszabbít is! Nekem egyáltalán nem potyog le napközben, este is olyan formában van a pilláimon, ahogy reggel megcsináltam, még lemosóval is nehezen jön le. Amire viszont oda kell figyelni, hogy nagyon sok festéket vesz fel egyszerre és emiatt akár csomósíthat is ha nem húzzuk le az ecsetről a felesleget. Ennek ellenére számomra 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

IrisHolczmann

Korcsoport: < 18
2019. november 13.

Nagyon nagyon szeretem az essence spirálokat! Ár-érték arányban verhetetlenek...és általában tartósak
Sajnos ennél nem ezt tapasztaltam! Hiába a gyönyörű szép végeredmény pár órán belül pereg és maszatos :/ pedig már próbáltam mindennel kiküszöbölni..
azért kipróbálni jó volt,de a táróssága miatt nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 13.

azért kipróbálni jó volt,de a táróssága miatt nem jött be.

Hidratálók: Butylene Glycol