Essence

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2017. január 8.

2016-os karácsonyi limitált kiadás

A karácsonyi vásárok atmoszféráját idéző meleg, édes illat, olyan jegyekkel, mint a csokis áfonya, nektarin, frézia, peónia, karamell, vanília és tonkabab.

Luna1024

2018. március 31.

Ez az illat a gagyiságnak az a foka, amire még lehet azt mondani, hogy szerethető. :D Igen, a kettő szerintem nem zárja ki egymást, vagyis egy bizonyos pontig biztosan nem, bár ebben nyilván közrejátszik az árcédula is. :) Elvileg 2016-os limitált kiadás volt, ami a Karácsonyi vásárok hangulatát idézi, na én erre rögtön vettem is magamnak egy példányt, mert ha valahol meghallom, hogy "Karácsony" vagy "vásár", vagy esetleg a kettő kombinációját, rögtön beindul nálam a pavlovi reflex... :D Tényleg van benne valami Karácsonyi vásár-feeling, de azért nem úgy, ahogy elképzeltem - mondjuk ennyi pénzért ezt elnézem neki. :) Én valamilyen gyümölcsös szörphöz hasonló illatot (narancs, barack vagy mandarin?) érzek jól megcukrozva, némi csokival a háttérben. Hogy őszinte legyek, gyerekparfüm illata van, viszont létezik az a szituáció, amikor ez engem nem érdekel, és olyan boldogan vagyok képes fújkálni, mintha megint nyolcéves kislány lennék, aki most tudta meg, hogy ehet csokit az ebéd előtt. :D
Infantilis illat, kissé olcsó és gagyi hatással, na meg botrányos tartóssággal - de legalább nem közönséges vagy szintetikus, amit nagyon díjazok! Nem egy Tom Ford, de 1500 Ft-ért nem is vártam csodát, hétköznapi futkosósnak tökéletesen megteszi. Kifinomultság nem sok szorult belé (konkrétan semennyi), viszont bájos és szerethető, sajnálom, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 31.

Sisszy

2017. április 18.

Anyukámmal vettünk egyet-egyet még december elején. Szerintem drogériás parfümhöz képest nagyon jó illata van. Nekem kicsit mentás, kicsit vaníliás, de összességében nagyon kellemes. Én sokáig éreztem magamon és mások is kérdezgették, hogy mivel fújtam be magam, mert nagyon jó :D Simán újravenném, ha látnám még valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

BeautyMarbleBlogspot

2017. február 28.

Ma vettem akciósan, úgy hogy nem tudtam megszagolni, még karácsonykor láttam az x-mas factory editiont, de azonkívül hogy különleges és nagyon tetszett, nem vettem semmit, mert nem nagyon szoktam essence cuccokat venni, de mivel akciós volt gondoltam kipróbálom. 2,45 euró volt akciósan és amikor megszagoltam szintén nekem is vegyes érzelmeim voltak, mert egyszerre tetszik ez az illatkompozíció,de másrészről túl tinédzseres és édes. Most egynek elhasználom,de nem venném újra, a csomagolás és az ötlet tetszik. Emléknek jó lesz ^^
Ha karácsonyi időszakban veszem meg tuti, hogy elájulok tőle, mert nagy karácsony fanatikus vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 28.

Sunchi

2016. december 28.

Gondoltam megszagolom valami illat vonzótta az orrom az állványhoz :D először csak csuklóra fújtam nagyon tömény volt , aztán mikor menten haza elkezdtem szagolnia csuklom lehet sokan hülyének néztek :DDD de annyira finom kezdett el párologni rajtam , míg hazaértem teljesen kiragadt a depiből , így legközelebb hoztam egy üveggel . tartós finom olcsó :DDD nekem jó

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 28.

Veronika8614

2016. december 23.

Úúúúú nekem nagyon tetszik mindig befújom a teszterrel a csuklóm és utána mindig megcsap ez az isteni illat, csak túl sznob vagyok megvenni :D
Azért már mégis, essence parfüm,én meg 30 vagyok, még sminkeket se használok a márkától :P
De be kell valljam, hogy imádom, és tényleg hasonlít a bonbonra amit szintén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 23.

De be kell valljam, hogy imádom, és tényleg hasonlít a bonbonra amit szintén.

Matilda

2016. december 22.

Nekem nagyon megtetszett az illata, bár annyira nem szofisztikált az ízlésem parfümök terén, mint itt egyeseknek. Meleg, édes, finom illat, némi különlegesség is van benne. Nem vettem meg végül, mert a hatótávolsága nagyon gyenge volt, csak kipróbáltam. Inkább egy testpermetszintű illatról van szó, de annak nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Kremcica

2016. december 13.

A pozitív vélemények hatására megszaglásztam a R-ban. Tudom hogy olcsó parfüm így nyilván én sem vártam luxus minőségre. De ez az illat gagyi. Édes, forraltboros bár nem annyira fűszeres tényleg kicsit a karácsonyi vásárokra hajló illat, ez már eleve kicsit fura nekem. Ettől még lehetne jó, de annyira híg jobb szó híján, hogy kézre fújtem és 5 perc után már nem is éreztem. Lehet akinek bejön az illat annak ez kevésbé számít max többször kell fújni. Viszont nekem kevés mint illat is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Nime

2016. december 13.

Nagyon szeretem :3 Az elején valami fura szúrós kellemetlen szaga van pluszba -gondolom az alkohol miatt- de az idővel eltűnik és megmarad a kellemes édes illat. A fura szag miatt 4* jár neki,de szerintem újraveszem :3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

janvidia

2016. december 6.

A teszteren sem tetszett az illata. Szúrós, gyerekparfüm... magamra fújtam, de olyan vegyes érzéseim voltak vele.kapcsolatban... így otthagytam a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

wishes

2016. december 6.

Nem azt mondom, hogy ez a világ legkifinomultabb parfümje, de tényleg van benne valami. :) Mondjuk így közel 30 évesen nem hiszem, hogy utcára felfújnám, de az otthon magányában komolyan tök jó vele megfűszerezni a karácsonyváró (de sajnos még dolgos) napokat. Az illata az elején nagyon geil és túl pofátlanul gyerekparfümös jellegű, de aztán nagyon kis finom cukros-gyümölcsösre szelídül, és bár bőrömön annyira nem tartós, de a ruhámon még másnap is érződik. Femme fatale nagyvadaknak nem igazán ajánlom, de akiben bujkál egy kis infantilis gyerek (magára mutogat), szerintem kellemesen ellesz vele egy röpke karácsonyi kaland erejéig :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Geraniol