Essence

Ár:   650 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Sminkek szájra

Megújult formulája lágy és intenzív színű. Vízálló, és akár 6 órán át tartós marad.

browning

2019. január 7.

szuuper! A kedvenc szájceruzám. Csak magában is szoktam használni. A kedvenc a 02 és 05 árnyalat :) Ajánlom mindenkinek. krémes, tartós, kényelmes, nem szárít, passzol mindenhez.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

anett8820

2018. május 28.

05 rosewood high árnyalat van meg, én is kiárusításon vettem és nagyon szeretem. Az egész ajkamon ezt használom, kicsit szárít de tartós, meg gyorsan fogy. De ennyi pénzért simán megérte, kár h már nem lehet kapni. Ami a legnagyobb szó, hogy a férjem megdicsérte rajtam...pedig ő aztán semmilyen kencét nem szeret. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

abicicaaa

2018. január 20.

01-es árnyalat, lila. Sokáig tart, ám nem a legkönnyebb vele dolgozni, és nehéz hegyezni is. Könnyen törik. A csavaros társa jobban bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Lina14

2017. november 18.

tartós, pigmentált, a színek nagyon szépek, valóban törősek, plusz egy kicsit szárítanak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

PaNel95

2017. november 10.

Nekem a 06 Lilac Season árnyalat van meg.
Maga az árnyalat gyönyörű, szép lila, azonnal egy húzással tökéletes színe van, valamint hihetetlenül tartós. Én csak sminklemosóval tudtam eltávolítani. Krémes állaga van, de mégis elég kemény és matt színű, nem kellemetlen a viselete, szárít.
Viszont mégis problémáim adódtak vele. Méghozzá az, hogy már majdnem végeztem a kontúrral, mikor a hegye tőből letört neki. Mivel nem csavaros (amiért kicsit vonakodtam is megvenni), ezért hegyeznem kellett. Éppenhogy csak hegyeztem rajta, mondván, hogy ez elég lesz befejezni, aztán utána majd rendesen kihegyezem, a harmad akkora hegy is tőből letört, amint hozzáérintettem a számhoz. Pedig nem nyomtam rá az ajkaimra, alighogy hozzáért. Nagy nehezen ügyeskedtem befejezni a kontúrt egy kis csonk maradvánnyal, ami a törésnél maradt, és a végeredmény bár szép lett, sajnos ki kellett dobnom a ceruzát. Ugyanis lehetetlenség kihegyezni. Egy minimális hegyet hegyeztem, és máris letört. Már a ceruzának majdnem a felét lehegyeztem, de nem maradt egy milliméternyi hegy sem rajta.
Lehet, hogy csak az én példányom sikerült ilyenre, ugyanis senki sem írt hasonló problémát, de ez még azt a 350 forintot sem érte meg így nekem. Nagyon silány minőségű belet tettek bele....
Arra is figyelni kell, hogy iszonyatosan szárít. Szerintem jobban, mint egy átlagos matt rúzs. Pedig ez csak kontúrceruza! Úgyhogy az aláhidratálás egyszer sem maradhat ki vele!
A tartóssága az nagyjából oké, annak a 6 órának még van is valóságalapja.
Sajnos 2 csillagnál többet nem tudok adni. És áldom magam, amiért annak ellenére, hogy le volt akciózva, nem vettem másik színt is.
Kár érte, mert szép a színe ennek is, és szép a többi szín is belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Nekem a 06 Lilac Season árnyalat van meg.
A tartóssága az nagyjából oké, annak a 6 órának még van is valóságalapja.
Kár érte, mert szép a színe ennek is, és szép a többi szín is belőle.

gingerbloo

2017. október 26.

Nekem megvan vagy 5 szín belőle. Az nem tetszik, hogy nem stiftes hanem hegyezni kell, ami kb lehetetlen, mert műanyagból van a csomagolás és nem fából, tehát első használat után már alig lehet rendesen hegyezni.
A színek jók, ez szerintem a matt testvére a másik essence long lasting liplinerének amik inkánbb krémet szaatén finishűek. Tartós önmagában és rúzs alatt is, az ára is jó és sok szép szín van. Eléggé szárít tehát csak balzsam felé érdemes kenni.

A csomagolása miatt és hogy szárít 4 csillag, de akkor is jónak tartom,mert folyamatosan ezért nyúlok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Runka00

2017. október 22.

Ez a cerka vmi borzalmas! Felkenve meg jol mutat, aztan ha osszezarom az ajkaimat, egybol lemorzsolodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

bgabryellla

2017. október 16.

Nagyon tartós, gyönyörű színekben kapható, olcsó. Kell ennél több? 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Nagyon tartós, gyönyörű színekben kapható, olcsó. Kell ennél több? 5*

katamarton

2017. szeptember 28.

Leárazáson vettem 350Ft-ért, Brick Dust árnyalatban. Nagyon szép matt végeredményt ad, krémes, tartós, nem szárít, ennyi pénzért igazi kis csoda.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

cherry19

2017. szeptember 19.

Miért csak a kiárusításon veszem észre ezeket??
A sima kontúrceruzájuk sem rossz, de ez a next level nekem.
Lavender Blender (sötét neutral/hűvös lila), Brick Dust (középtónusú igazi téglaszín) és Rosewood High (világos hamvas rózsa) árnyalatokban vettem meg.
Swatch a kezemről valóban nem jön le vízzel, krémes állagú, csak úgy siklik a számon, mégis precíz vonalat lehet vele húzni, matt és rajtam tartós. Az elmúlt két napban ezeket használtam a teljes számon egy balzsammal (így kényelmesebb nekem) és reggel 7-től egészen délután közepéig teljesen vállalható volt.
Ráadásul hegyezni is könnyű.
Kiváló darab, bárkinek jó szívvel tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Miért csak a kiárusításon veszem észre ezeket??
A sima kontúrceruzájuk sem rossz, de ez a next level nekem.
Ráadásul hegyezni is könnyű.
Kiváló darab, bárkinek jó szívvel tudom ajánlani.

Emolliensek: Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone, Synthetic Wax, Caprylic/ Capric Glycerides
Emulgeálószerek: Caprylic/ Capric Glycerides
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, CI 42090, CI 45410, Iron Oxides

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.