Essence

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2021. augusztus 9.

Kategória:   Egyéb

Vintage Beach limitált kollekció, 2021. nyár

Ultrakönnyű multifunkciós olaj az arcra, a testre és a körmökre. Barackmagolajjal és kókusztej illattal.

szeliger

2021. szeptember 6.

2021.aug.9.
Jól használható termék. A kiszerelés is barátságos, neszesszerben könnyen elfér. A pumpás megoldás is tetszik, sokszor bosszant, amikor csak öntős megoldást választanak és az olaj folyik mindenfelé. Ebben az esetben a pumpával könnyen adagolható, annyi jön belőle, amennyi kell, bár a fortélyát ki kell tapasztalni. Pár próbálkozás után azonban már teljesen kiismertem, egy csepp sem megy veszteségbe. Azt ajánlják, hogy használat előtt jól rázzuk össze, úgyhogy összerázom, de szemre nem látni változást a lötyiben. Az illat kellemes, kókuszos, kezdetben elég intenzív, aztán hamar szelídül. A bőrbe könnyen bemasszírozható, jól puhít, de utána a bőr kicsit ragacsos. Arcra nehezen tudom elképzelni, testre, főleg a ruhával nem fedett végtagokra viszont annál jobban bevált. Kipróbáltam körmökre is, este szépen bemasszíroztam és így is jól teljesített.
A felirat szerint Olaszországban gyártották.

2021. szept.6. OK, ez el is fogyott. Testre használtam el végül és nagyon megszerettem, az illatát sem tudtam megunni. Csodálkozom is, hogy nem kapott több véleményt. Jövőre újraveszem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

2021.aug.9.
A felirat szerint Olaszországban gyártották.

Antioxidánsok: Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.