Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: francais, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2014. október 20.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 júniusi trendkiadás

Crush On Blue árnyalatban kapható

Belkitt

2014. szeptember 14.

Először halvány kék alapon próbáltam akkor nem volt túl látványos de fehér alapon már jobban látszott! Húztam rá fedőlakkot akkor már vesztett a latvanybol! Nem rossz de nem is vagyok tőle elájulva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Emolliensek: Lecithin, Silica Silylate, Methyl Palmitate, Methyl Stearate
Emulgeálószerek: Lecithin, Polyhydroxystearic Acid
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Methyl Palmitate
Színezékek: CI 60725

Acetone 0 0

Szintetikus színező anyag. (Lila)