Essence

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 10.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 augusztusi limitált trendkiadás

Rony

2014. november 8.

Nekem francia rózsaszínben van meg. Szeretem a natúr manikűröket és ezzel pont azt az egyszerű hatást érem el, amit szeretek. 1 vagy 2 vékony rétegben szoktam felvinni a körmökre. Nekem sima 9 W-os lámpám van, ebben is tökéletesen megköt. Tartóssága is jó, bár 10 napot nem, de 6-7 napot kibír. Házimunkával és egy 4 hónapos kisfiúval együtt. :)

Update:
Hát azóta még nagyobb szerelem lett ez a lakkzselé. Egyszerűen le sem jön. Úgy kellett áztató fóliába csavarnom az ujjaimat, hogy le tudjam oldani, mert annyira stabilan ottmarad a körmökön. Ami számomra hihetetlen, mert volt pár lakkzselével már dolgom, de az hogy mindenféle polírmattítás nélkül így fent marad.
Tényleg csak annyit teszek, hogy körömlakklemosóval áttörlöm a körmöm, utána Crystal Nails spray prep, aztán 2 réteg 2in1 essence zselé. Csúcs ez a cucc! 1099 Ft-ért meg főleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

Update:

Antioxidánsok: BHT