Essence

Ár:   €2.95   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. március 19.

Ár:   €2.95

A kifejezetten izzadt tevékenységekhez kialakított spray a sminket tartósan rögzíti. Matt hatást és azonnali frissességet biztosít az arcnak.

Naftalin

2019. november 8.

Teljesen korrekt termék, szépen rögzíti a sminket, izzadtam is vele, bár nem sporttól, és 8 óra után sem kopott meg az alapozás, ami nálam azért jellemző szokott lenni. Ténylegesen mattít, de nem ad matt hatást, inkább nem engedni átfényesedni a bőrt, ami szintén gyakori problémám. Ha még az orrfújást is bírná, akkor teljesen tökéletes lenne, de így is nagyon jó kis termék, kevesebb alapozó jött le, mintha nincs rajtam semmi és az sem foltosan szerencsére. Szépen porlaszt, gyorsan szárad, engem a szaga sem zavar, hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Panna02

2019. szeptember 25.

Nagyon jól fixál, és tényleg nem jön le még edzés után sem. Viszont eléggé hamar át szokott fényesedni a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Lolychan

2019. július 11.

Szerintem semmit nem ér. Ragacsos érzetet ad, nincs jó illata és nem is mattít. :/ Elhasználtam, de nem veszem újra az biztos. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Reni666

2019. június 28.

Akciosan vettem meg .
sajnos nekem nem vált be ,nem igazán lett tartósabb a sminkem ..
Sajnos nem is mattit semmit sem .
Nem okozott irritáciot .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Akciosan vettem meg .
sajnos nekem nem vált be ,nem igazán lett tartósabb a sminkem ..
Sajnos nem is mattit semmit sem .
Nem okozott irritáciot .

bernadettu

2019. június 25.

Kiárusításra kerülő termékek között láttam meg, vélemények olvasása nélkül vettem, így nem voltak nagy elvárásaim.
Egy kosár edzés előtt fújtam be magam, csak egy she korrektor volt rajtam, egyszer lemostam az arcom vízzel, de csak otthon tusoltam le és akkor láttam, hogy még mindig ott a korrektor, ahova reggel felkentem.
Sajnos nem mindennel működik ilyen jól együtt, pl Bioderma Nude touch ugyanúgy lefolyik izzadsággal, de azért így is jobban az arcomon marad, ezért nem max csillag, illetve gyorsan fogy, de egyébként nagyon jó, bár nem marad matt az arcom használat után.
Kisebb Rossmanokban talán még lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

Kisebb Rossmanokban talán még lehet kapni.

Ann86

2019. április 17.

Szépen porlaszt és kellő mennyiségű terméket visz fel az arcra. A mattító hatását nem tapasztaltam, de szuperül fixálja a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

off06

2019. március 30.

A mindennapokban használom, és nagyon szeretem. Elveszi a púder porosságát, tartósabb is lesz a smink, bár a matt hatást nem mondanám 100 százalékosnak...😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 30.

Anett44

2019. március 28.

Én nem edzéshez használom, hanem csak hétköznapokra és meg vagyok vele elégedve. Nap végére nem lesz egy csíkba a szemfestékem, bár szerintem nem lesz matt hatású az arcom a használat után. Az illata (talán mentol lehet) nem túl kellemes, legalábbis nekem túl erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

agiv

2019. március 28.

Eddig tetszik, bár még sprotoláshoz nem próbáltam, Nem mattít, ami nem baj, nekem nem fura az illata sem.Meglátjuk hogy teljesít hosszabb távon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

stripedpanda

2019. március 22.

Ez valami csodálatos :D Mindig használok sminkfixálót, főleg azért, hogy egységesebb és természetesebb hatású legyen a sminkem. Azt még nem vettem észre, hogy bármelyik kiemelkedően teljesítene, így nem nagyon válogattam közöttük, legutóbb ezt kaptam le a boltban polcról (nagyon kedvező ára van, a kis kiszerelése miatt pedig utazáshoz is előnyös). Ez az első, aminél azt vettem észre, hogy a nap végén még mindig szép a sminkem, sokkal tartósabb vele. Nem mattít túlságosan, de ez nekem tetszik, viszont éppen ezért zsíros bőrre nem feltétlenül ajánlanám. Az edzést pedig valóban bírja. Az illata furcsa, de ezt csak elsőre éreztem, utána már megszoktam. Az essence termékek meglepően jónak bizonyulnak mostanában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.