Essence

Ár:   €2.95   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2020. november 4.

Ár:   €2.95

A kifejezetten izzadt tevékenységekhez kialakított spray a sminket tartósan rögzíti. Matt hatást és azonnali frissességet biztosít az arcnak.

brczrk

2021. január 16.

Én szeretem ezt a terméket, ezért meg is lepett a sok negatív vélemény. Kevés sminket használok, arra szoktam maximum hármat fújni, azt szépen egységesíti, puhává teszi és mattítja. Sajnos 3-nál több fújáskor ragacsos lesz (ezért 4 csillag), de kevesebb használatával szebb az eredmény. Illetve az igaz, hogy az orrfújásnál is lejön a sminkkel együtt, ami számomra nem meglepő, így ez nálam nem von le az értékéből. Valószínűleg legközelebb egy másikat fogok kipróbálni, lehet, hogy akkor arányaiban kevesebb csillagot adnék. Az biztos, hogy az ára verhetetelen, szerintem egy próbát megér (én pl. csomagban vettem a primer miatt, úgyhogy pluszba tökéletes volt).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Nicolett022

2020. december 22.

Két használat után ment a kukába az egész, semmit nem ér. Ragadt utána az arcom, a sminkem nem lett tartósabb, de cserébe még büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

virumiru

2020. október 24.

nagyon büdös!!! és egy perccel sem lett tartósabb a sminkem tőle. ásványvízet is fújkálhatnék ehelyett, senkinek nem tűnne fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Kole

2020. szeptember 17.

A hatása ok, viszont a bőröm nem jól reagál rá, így csak különösen meleg napokon használtam. Parfümmentes formulának örülnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Fehereszti

2020. július 2.

Nekem egyáltalán nem vált be. Semmi hatása nincs, direkt nyárra vettem, egyáltalán nem mattít és a sminkem sem lett tartósabb. Önmagában sem jó szerintem kb semmire. A szaga is kifejezetten rossz, mintha romlott lenne. Nem egy nagy drágaság, de értelme nem volt ennyi pénzt kiadni a kvázi semmire. Pedig szeretem az Essence termékeket, de ez csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Timi0102

2020. június 6.

Egyáltalán nem vált be, pedig nagyon szerettem volna. Nagyon büdös, olyan mintha semmit sem fújnék az arcomra és cseppet sem nem mattít. Az ígéretét sem váltotta be, pedig teszteltem rendesen. Elhasználtam, szerencsére a kis kiszerelése miatt amúgy sem tartott sokáig, de soha többet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

szofka77

2020. május 26.

Nemet instaboldalon olvastam h ez a legjobb az essencesek kozul megvettem. Nekem tetszik, utazashoz is tokeletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

Bianca01

2020. április 16.

Sajnos nem jó. Gyorsan szárad, de fénylik tőle az arcom és nehéz normálisan fújni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

mlexa

2020. március 20.

Egyáltalán nem lett tartósabb tőle a sminkem, és ugyan úgy át is fényesedtem a használata mellett. Jól porlaszt, engem az illata sem zavar, hamar szárad. Nem lett diszkógömb fejem tőle, mint már fixálóktól, a matt sminkem valóban matt maradt. A nyári melegben frissítésre talán jó, de másra nem sajnos. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 20.

Naftalin

2019. november 8.

Teljesen korrekt termék, szépen rögzíti a sminket, izzadtam is vele, bár nem sporttól, és 8 óra után sem kopott meg az alapozás, ami nálam azért jellemző szokott lenni. Ténylegesen mattít, de nem ad matt hatást, inkább nem engedni átfényesedni a bőrt, ami szintén gyakori problémám. Ha még az orrfújást is bírná, akkor teljesen tökéletes lenne, de így is nagyon jó kis termék, kevesebb alapozó jött le, mintha nincs rajtam semmi és az sem foltosan szerencsére. Szépen porlaszt, gyorsan szárad, engem a szaga sem zavar, hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.