Essential Garden

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mildi, az összetevőket feltöltötte: magyaredina, Módosítva: 2018. augusztus 29.

Lelőhely:   drogériák

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

magyaredina

2015. október 1.

Nagyon meleg illat, számomra egyértelműen téli. Édes, de nem gyümölcsös édesség, pici frissesség van benne.
Nagyon finom, lágy, nőies illat.
Rajtam hosszantartó. Rajtam nem változik az illat, amíg érezni, addig egy illat érződik, intenzitásában is.
Olcsó. Az üveg semmi különös ( a doboz belseje viszont szép ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

Nagyon finom, lágy, nőies illat.
Olcsó. Az üveg semmi különös ( a doboz belseje viszont szép ).

x

2015. február 4.

A neve alapján valami gyantásabb, füstösebb illatra számitottam, ez túl édes, eléggé trópusias, kifejezetten taszitott, amikor próbaképpen kifújtam. Két és fél pont lenne, de a megtévesztő névválasztás lefelé húzza, viszont akinek bejön ez az édes ,gyümölcsös vonal, annak biztosan megéri a nem túl vészes árát, ezért adok 3 pontot. Nem tudom, mennyire tartós, mert nem sokat szaglásztam utána a csuklómat, mert elég kellemetlen számomra ez a szag, na. Volt mellette más Essential Garden termék is, de a már a megjelenésük sugallta, hogy jobb, ha távol tartom magam tőlük. Talán inkább ettől kellett volna.

Ez nem Sensual Amber, hanem Sweet Fruits vagy valami Escadás név illene hozzá. Csak azért nem adok két pontot, mert már annyi érdemtelen illatot felpontoztam, hogy az összes véleményemet át kéne értékelnem. Majd egy nap megteszem... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Lory

2014. december 9.

Téli puha melengető illat.Nem csak a leszáradásában hanem kifújáskor is már jelen vannak a tipikus télies illatjegyei mint a vanília és a mandula.A narancsvirág ami ad egy ici-pici üdeséget,frissességet neki de túl nagy teret nem kap(szerencsére),így megmarad a krémes-édes puhasága,amit a nevéből adódóan el is vár az ember.Tartósságával sincs baj,fél napig intenzíven megmarad,utána pedig egy kicsit csökkent hatósugárral marad a viselőjén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Lyral, Limonene, Citronellol, Linalool, Benzyl Benzoate, Coumarin, Benzyl Cinnamate, Amyl Cinnamal, Geraniol, Citral

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.